Rosice nasázely Mikulovicím na jejich domácím hřišti pět banánů.

LÁZNĚ BOHDANEČ – MORAVANY B 4:0

Dobrý zápas nadstandardní úrovně. První půle byla vyrovnaná. Bohdaneč spálila tři stoprocentní tutovky, potom ale měla štěstí při vlastní brance hostí. Druhý poločas vyzněl jasně pro domácí, mimo tří gólů ještě třikrát trefili břevno.
Fakta – branky: 50. a 85. Baldrych, 27. Blajda (vl.), 80. Fistr. Rozhodčí: Čermák – Oulický, Řehák. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Bohdaneč: Jezdinský – Kopřiva, Rössler, Zackl (60. Virt), Klement – Žurek (80. Fistr), Molek, Kalinin (77. Peleška), Kvapil, Baldrych – Musil (57. Svatoň). Moravany B: Laksar – Fišer, Sokol, Hlaváček, Kubík – Blajda, Branda, Bakeš, Kulhánek, Smejkal (77. Mikan) – Hynek.

ROVEŇ – PŘELOUČ B 0:1

V první půli měli více
ze hry hosté, žádnou svou šanci však neproměnili. Po přestávce byli zase lepší domácí, ale paradoxně inkasovali z ojedinělé akce hostí v 58. minutě. Po centru z pravé strany tečoval
na první tyči míč do domácí sítě Hataš.
Fakta – branky: 58. Hataš. Rozhodčí: Gála – Baťa, Novák. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Roveň: R. Valenta – D. Král, T. Krpata, J. Zeman, O. Mikuláš – Š. Svoboda, L. Kaplan, M. Pachovský, J. Kučera – A. Kašpar, M. Pekárek. Střídali: V. Melc, R. Shejbal, Michal Šándor, V. Žatecký. Přelouč B: Marek – Kačírek, Kmoníček, Dušek, Beránek – Školník, Volejník, Bendžik, Rokyta – Hataš, Linhart. Střídali Havlas, Vinarčík.

NEMOŠICE – PŘELOVICE 5:1

Domácí zdecimováni zraněními dali dohromady stěží jedenáct hráčů. Na jejich projevu to bylo zpočátku výrazně znát. Hosté toho záhy využili, když po brutální chybě Vaculíka zakončili do prázdné branky. Jen jejich střelecká neschopnost jim zabránila navýšit vedení. Do druhé půle už Nemošice nastoupily jako jeden tým, bojovaly a předvedly dokonalý obrat, který hattrickem ozdobil Linha. Zajímavý zápas nechal s přehledem plynout bez větších zásahů výborný rozhodčí Syrůček.
Fakta – branky: 69., 75. a 80. Linha, 46. Večeřa, 89. M. Vítek – 13. Vohralík. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Nemošice: Dufek – V. Polanecký, Vaculík, R. Vítek, Šimek, Mareček, P. Polanecký, Večeřa, Ulrich, M. Vítek, Linha.
Přelovice: Poříz – R. Šimák (85. Pracz), Bidlo, Khun, Jelínek (57. Šprinc), Vohralík, Novotný, Řehák, Blažek, Malý (74. O. Šimák), Šprync (57. Hladík).

ÚJEZD – CHVOJENEC 0:1
Hosté na domácí vyrukovali s defenzivní taktikou, kterou však podpořili ještě bojovností. O jejich výhře rozhodl Pokorný z trestného kopu ze 20 metrů. Domácí šance zůstaly nevyužity, a to jak samostatný únik Vohralíka ve 30. minutě, tak střela Sobotky v 70. Ta se otřela o břevno branky hostujícího Pavlíčka.
Fakta – branka: 53. Pokorný. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 4:1. Diváků: 40. Poločas: 0:0. Újezd: Jandák – J. Rozsévač, Jiří Petříček, Doležal, Rambousek – Vohralík, Koblížek, Jakub Petříček, Sobotka – Dvořáček, Kmoníček. Střídal: 66. Rusín. Chvojenec: M. Pavlíček – Bareš, Centner, Pitra, Kirchner – Andrýs, Velinský, Richter, Burkovič – Pokorný, Vilím. Střídali: 72. Petr Nechvíle, 77. Dominik Nechvíle, 82. Jakub Píša, 88. Horák.

DŘÍTEČ – OPATOVICE 1:2
O vítězství hostů se rozhodlo v prvním poločase, kdy se trefili Balog a Richter. V tom druhém už domácí stihli jen korigovat zásluhou Kličky.
Fakta – branky: 76. Klička – 23. Balog, 36. Richter. Roz-hodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Dříteč: Frinta – Bednář (46. Zollman), Drahokoupil, Pluhař, Klofanda, Vrážel – Voříšek, Pečinka, Musil – Klička, Kušnír. Opatovice: Ham-pl – Kovařík, Baloun, Hladík – H. Bartoníček, Křovák, Balog, Vandas, Mencl (84. Patočka) – Richter, P. Bartoníček.

DAŠICE – OSTŘEŠANY 2:3
V prvním poločase zužitkovali hosté tři šance. Domácí pak začali druhou půli mnohem aktivněji. Z obrovského tlaku však proměnili už jenom jednu jedinou příležitost.
Fakta – branky: 33. a 81. O. Vajer – 33. a 38. L. Moravec, 24. P. Hošek. Rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 3:2. Diváků: 81. Poločas: 1:3. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Cabicar, Hora, Vinař (51. Englich) – Hynek, J. Vajer – Buchtele, O. Vajer – Englich, Morávek.
Ostřešany: Jahelka – Paštyka, Sekyrka, Vilím (46. M. Havelka), P. Hošek – Šoupal, Drbohlav (90. Dont), Tejnecký, Vácha, Půlpán (53. M. Moravec) – L. Moravec.

MIKULOVICE – ROSICE 2:5
Hrál se oboustranně kombinační fotbal, který dělal ze začátku problém hlavně domácím. V druhé polovině byly výkony obou týmů vyrovnanější, ale hosté vyučovali v produktivitě. O výsledku rozhodlo chaotické přebírání pozic
na straně domácích při standardních situacích.
Fakta – branky: 35. Soukup, 53. Plesinger – 49. a 59. M. Bartoš, 21. Lejsek, 26. F. Bartoš, 78. Rogovik. Rozhodčí: Hamrník – Šindler, Olajos. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Poločas: 1:2. Mikulovice: Sušil – Svoboda, Kříž, T. Karlík ml., Bříza – Plesinger, P. Vencl (83. Novotný), Valský, Stefanov – Soukup (46. Handlíř), J. Vencl (75. M. Karlík). Rosice: Vlček – Pipek (65. Jan Růžička), Červenka, Pozdník, Pešek – Lejsek (63. Rogovik), Jiří Růžička, Paukovič (79. Rousek), Prokůpek – F. Bartoš (80. Voleský), M. Bartoš (71. Vratišovský).