Už musejí zabrat. Pardubičtí mladíci se podruhé v řadě střetnou s městem, které má v záhlaví řeku Jizeru. Zatímco v Benátkách ji měli na dosah, s Jabloncem hrají doma. A s body už nehodlají hazardovat.

Živanice zajíždějí k trápícímu se Mýtu. Domácí touží po vendetě za vyfouknutí Sparty v poháru…

Sobota 10.15:
FK Pardubice B (12., 9 b., 14:19) – TJ Sokol Jablonec nad Jizerou (7., 14 b., 14:12).
Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: „V dalším domácím mistrovskému utkání přivítáme Jablonec nad Jizerou. V minulém kole jsme neodehráli špatné utkání s vedoucím týmem Benátek. Pokud na tento výkon dnes navážeme a hlavně se vyvarujeme zbytečných individuálních chyb zejména v defenzivní činnosti, mohli bychom pomýšlet na nějaký bodový zisk. Hrajeme doma a proto je nutné využít výhody prostředí, neboť již nutně, opakuji nutně, potřebujeme přerušit sérii zápasů bez tříbodového zisku."
Tip Deníku: 1

Sobota 16.00:
SK Vysoké Mýto (11., 10 b., 10:10) – TJ Sokol Živanice (6., 14 b., 9:6).
Josef Košátko, trenér Živanic: „Čeká nás vyhrocené a velmi rivalské utkání. Oba soupeři se dobře znají a těžko už se mohou nějak výrazně překvapit. Síla soupeře spočívá především v ose Kopřiva, Daněk, Jedlička, Svoboda, Mach. Tyto hráče je nutné eliminovat, protože tvoří hru. Vzhledem k těmto skutečnostem je zřejmé, že bude rozhodovat aktuální připravenost a mentální síla. Nechceme jet na výlet a vracet se s prázdnou."
Tip Deníku: 0