Pardubice  –  Liberec B 6:0

Liberečtí mladíci dostali pořádně na frak. Zastavit pardubickou útočnou smršť pro ně bylo neřešitelným problémem, a to je ještě několikrát zachránil brankář Kolář. Gólovou přehlídku odpálila Řezníčkova střela do šibenice. Ve druhé půli slavil domácí útočník Dittrich hattrick.

Fakta – branky: 23., 62. a 73. Dittrich, 18. Řezníček, 29. Přibyl, 87. Petrus. Rozhodčí: Grimm (Rokycany). Bez karet. Diváci: 360. Poločas: 3:0. FK Pardubice: Shejbal – Přibyl, Tischler, Prorok, Norek (74. Hundák) – V. Kakrda (50. Rešetár), Řezníček, Jeřábek, Javůrek – Dittrich (84. Brychta), Petrus. FC Slovan Liberec: Kolář – Bína, Křižovič, Kordík (74. Zitka), Novotný – Werner, Soběslav, Suk, Černý (83. Čeřovský) – Šulc (46. Káva), Vlasko.

Martin Svědík, trenér Pardubic:
„Kluci ukázali, že fotbal hrát umějí. Od začátku zápasu tam byly z naší strany agresivita, pohyb, nabídka i přesná finální přihrávka. Hra měla výborné parametry a dalo se na ni dívat."

Chomutov  –  Chrudim  3:1

Plzeň B  –  Letohrad   1:2

Další výsledky – 29. kolo:  Madá  Boleslav B – Roudnice 6:2 (3:0), Písek – Kladno 1:0 (1:0), Kunice – Č. Lípa 1:1 (0:1), Domažlice – Vltavín 1:2 (0:1), Ovčáry – Karlovy Vary 0:0, Králův Dvůr – Hlavice 1:0 (1:0).

1.     Chrudim    31    22    5    4    60:29    71
2.     Pardubice    31    19    5    7    72:30    62
3.     Kunice    31    15    11    5    55:26    56
4.     Domažlice    31    15    4    12    64:47    49
5.     Vltavín    32    14    6    12    47:46    48
6.     Ovčáry    31    14    5    12    48:40    47
7.     Mladá Boleslav B    32    13    7    12    66:48    46
8.     Roudnice n. L.    31    14    4    13    64:58    46