Zprávy a informace pro zástupce fotbalových klubů okresních soutěží, fotbalovou veřejnost a zejména pověřené zástupce pro styk s Pardubickým deníkem – oficiálním mediálním partnerem okresního fotbalu.

VÍKENDOVÉ KOLO
(12.–13. června)
Okresní přebor: Opatovice – Újezd (so 17), Dříteč – Paramo (so 17), Chvojenec – SK Řečany n/L. (so 17), Libišany – Lipoltice, Choltice – Zdechovice, Sezemice – Roveň, FK Pardubice C – Pardubičky.
III. třída Holicko: Srch B – OEZ Dašice, Litětiny – Ostřešany, Jaroslav – Ostřešany, Jaroslav – Ostřetín, Mnětice – Torpedo. Nemošice – Pardubičky B (so 17). Moravany B – Opatovice B, Staré Hradiště B – Ředice A
III. třída Přeloučsko: Kolesa – Rybitví (so 17), Lány – Chvaletice, Bělá – Valy B (so 17), Staré Ždánice – Přelovice, FK Přelouč B – Dolany (so 17), Staré Čívice – Starý Mateřov, Křičeň – Semín..
IV. třída Holicko: Veliny – Byšť (so 17), St. Mateřov – St. Čívice B, FK Pardubice 1899 – Roveň B (hř. Popkovice), AFK SKP Pardubice – Sezemice B (ne 16, hř. Pamako), Vysoké Chvojno – Popkovice (so 17), Dříteč B – Mikulovice B.
IV. třída Přeloučsko: Kojice – Bukovka (so 17), Jankovice – Rohoznice, Roh. Bělá B – Sopřeč, Přelovice B – Újezd B, Tetov – Choltice B (so 17) , Chvaletice B – Sellmice (so 17)
OP dorost: Opatovice – Srch (so 10), Valy – Dašice (ne 14.30, hř. Starý Mateřov), Staré Čívice – Roveň (so 14.00), Staré Hradiště (so 14.30).

Pokud není uvedeno jinak, hraje se v neděli 13. června od 17 hodin.

JAK HLÁSIT FAKTA
Okresní přebor: výsledek, poločas, střelci gólů vč. minuty, rozhodčí, ČK (kdo a v které minutě), ŽK (poměr), diváci, stručně popsat rozhodující okamžik zápasu, případně uvést nějakou zajímavost.
3. třídy: výsledek, poločas, střelci gólů, rozhodčí, ČK (kdo), ŽK (poměr), diváci.
4. třídy: výsledek, poločas, střelci gólů.
Sobotní zápasy posílat výhradně na e–mail: sport.pardubicky@denik.cz nebo jaroslav.mach @denik.cz, nedělní telefonicky: pevná linka – 466 614 393 (především okresní přebor), mobil – 606 714 391 (3. a 4. třída.)
Nenahlášení výsledku a příslušných faktů do 60 minut po konci utkání rovná = nesplnění povinností a případ bude předán STK OFS Pardubice.
Sobotní zápasy budou zaslány e–mailem do neděle 10 hodin, (nouzový tel. 724 792 227 při potížích), nedělní duely budou nabírány v čase od 18.45 do 19.45 hodin. Tento čas z důvodů uzávěrky není možné překročit.

Pozor – povinné hlášení soutěží mládeže do Pardubického deníku (přednostní splnění povinnosti):
1. výsledek, 2. poločas, 3. střelce obou týmů, 4. popř. domácí sestavu na e–mailovou adresu: michal.noviny@seznam.cz nebo na tel. 725 366 058, vždy nejpozději do neděle 20 hodin (neplnění pod pokutou).

SPORTOVNĚ – TECHNICKÁ KOMISE
Změny termínů: III. třída – Holicko, muži: 26. kolo: Pardubičky B – Mnětice (pá 18.6. .2010, 18 hodin), 26. kolo: Opatovice B – Nemošice (st 16.6.2010), 17.30 hodin. OP dorostu: Dašice – Opatovice, so 19. 6. , 10 hodin, Ostřešany – Valy (so 19.6 2010, 14 hodin.
V návaznosti: na rozhodnutí STK PKFS nařizuje STK OFS odehrát utkání: III. třída mužů – Přeloučsko: 25 kolo: Přelouč B – Dolany (so 17 hodin.
Kontumace: STK OFS Pardubice kontumuje utkání IV. třídy mužů Přeloučsko B: Choltice B – Chvaletice B v poměru 3:0, z důvodů nenastoupení družstva hostí.
Na základě dopisu od Sokola Býšť o odstoupení družstva přípravky do 8 let hrající OP přípavek – A, bere STK toto na vědomí a anuluje všechny odehrané zápasy.
STK OFS uděluje tyto pokuty: FK Baník Chvaletice – 4 000 Kč, Sokol Býšť 2000 Kč, Vysoké Chvojno 800 Kč – za neoprávněné čerpání čekací doby v zápase, SK Pardubičky, Opatovice nad Labem – 100 Kč za změnu termínu ve lhůtě kratší než 21 dní, Zivanice (MŽ) 100 Kč za opakované neostattky v Zápisech o utkáníí., – Ostřetín – 100 Kč, – za nevyplnění ZOU hůlkovým písmem, Mikulovec (MŽ) 100 Kč za stále chybějící ZOU z utkání.
STK OFS upozorňuje oddíly a kluby na případné sjednocení začátků posledního kola, z důvodu zajištění regulérnosti soutěží. Konečné rozhodnutí padne na VV OFS v pondělí 14.6. 2010. Oddíly a kluby, kterých se to bude týkat budou poté vyrozuměny.
Do Komise rozhodčích předáni : Fojtík, Čapek, Pražák, Rokyta.
Mládež: Finálový turnaj přípravek do 8 a 10 let se uskuteční v Pardubičkách v termínech: do 8 let v sobotu 19. června, do 10 let neděle 13. června 2010. STK schvaluje propozice turnaje starších přípravek v Horních Ředicích dne 12. června 2010.

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
Nepodmíněné tresty – 4 SU: Miroslav Maruščák (Opatovice B – 3. třída), od 6.6. 2010. 1 SU: Tomáš Večerník (Choltice, OP) od 6.6. 2010 (8 ŽK), Martín Popílka (Sezemice, 0P), od 6.6. (8 ŽK), Pavel Svoboda (Opatovice, III. třída) od 6.6, 2010 (8 ŽK)
Čtyři ŽK – 200 Kč: Michal Bednář (Dříteč), Kamil Bobek (Ostřešany), Pavel Doležal, (Mnětice), Jiří Kuch a Michal Šourek (oba Chvaletice), Jiří Půlpán – Staré Ždánice, Daniel Biath (Křičeň), Pavel Štrobich (Bukovka), Tomáš Pozdník (Starý Mateřov, Jan Vyskočil (Mikulovice),
Různé: M. Bednář (Dříteč), Jan Talacko (Zdechovice), Martin Jandák (Újezd) a Ladislav Šponar (Vys. Chvojno) – neprojednáno, chybí náležitosti.