Pernštejn okresní přebor

L. Bohdaneč – Dříteč 4:1
Domácí byl od začátku lepším týmem a také se brzy ujali vedení. Jenže pojistku nepřidali, když zahazovali, co se dalo. A jak už to chodí, vykoledovali si vyrovnání. Po přestávce se Bohdaneč uklidnila v koncovce a během šesti minut soupeře odrovnala.
Fakta – branky: 20. Flekr, 57. Peleška, 59. Klement, 63. Musil – 43. Klofanda. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Klement, Virt (73. Novák), Flekr, Musil (78. Fistr) – Kvapil, T. Molek, M. Molek, Uhlíř (46. Peleška), Sadílek – Baldrych. Střídali: P. Bohatý, Uhlíř. Dříteč: Frinta – Picka, Pluhař, Klofanda, Voříšek (63. Bednář) – Zollman, Pečínka, Vrážel, Pech (77. Zezulka) – Kušnír (67. Musil), Michňák.

Moravany B – Rosice 0:3
Podzimní lídr od první minuty létal po hřišti. Napadal moravanskou rozehrávku a po dvou domácích ztrátách míče vstřelil dvě rychlé branky. Poté se hra vyrovnala a hostitelé si vypracovali dvě pološance.
Po změně stran vstoupili domácí do hry aktivněji a snížení skóre viselo na vlásku. Místo toho, však Rosice udeřily z ojedinělé příležitosti.
Fakta – branky: 11. a 72. M. Bartoš, 14. F. Bartoš. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Moravany B: Raba – Blajda, Horák, Kubík, Sokol – Hynek, Fišer, Bakeš (46. Kulhánek), Kaluža (23. Fibikar, 72. Laksar), Novák – Švadlenka. Rosice nad Labem: Vlček – Jan Růžička, Rousek, Prokůpek, Pešek – Lejsek (72. Pavliš), Jiří Růžička, Rogovik, Hovorka – F. Bartoš, M. Bartoš (Lietavec).

Újezd – Mikulovice 4:0
V první půli měl více ze hry hosté. Domácí gólman Jandák, je však přiváděl k šílenství. Újezd vytěžil z minima maximum. Nejdříve gól z penalty a pak uklidnění po trestném kopu Koblížka. Po pauze už měli domácí hru ve své moci.
Fakta – branky: 76. a 85 Jan Rozsévač, 32. Dvořáček z penalty, 45 Koblížek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Poločas: 2:0. Újezd: Jandák – Doležal, Jiří Petříček, Sobotka, Rambousek – Bosman, Koblížek, Jakub Petříček, Jan Rozsévač – Dvořáček, Vohralík. Střídali: Chlumecký, Rusín, Huňáček. Mikulovice: Sušil – Svoboda, Kříž, T. Karlík, Vohralík – Hyxa, Valský, Křivka, Stefanov – J. Vencl, Plesinger. Střídali: Štěpán, M. Karlík, Novotný.

Roveň – Dašice 1:3
Hosté šli do vedení hned ve druhé minutě po rohovém kopu. Domácí se celý poločas tlačili do brány ale srovnali až v jeho závěru. Poslední celek tabulky potřeboval nutně vyhrát, a tak v závěru pootevřel hru. A na to Dašice čekaly.
Fakta – branky: 45. J. Krpata – 2. Hynek, 86. O. Vajer, 90 (+1). J. Vajer.. Rozhodčí: Rajs. ŽK: 2:6. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Roveň: Baláš – T. Krpata, Bartl (56. Mikuláš), Shejbal (46. Kašpar), Pištora – Svoboda (46. Mládek), J. Krpata, Dušek, Kaplan – Melc, M. Machatý. Střídali: Kučera, Chocholouš, Roček. Dašice: Černohubý – Cabicar, L. Vajer, J. Šibal, Morávek, Hynek, D. Šibal (61. P. Kašpar) – J. Vajer, J. Englich (90. Šmejda), Hora, Hynek (77. Vinař), D. Šibal – O. Vajer.

Nemošice – Ostřešany 1:0
To byl start jara! Z rozehrávky ve středovém kruhu našel Kostka mezi stopery Zelenku, který za pohodového přihlížení hostující obrany zamířil přesně. No a jak se později ukázalo, zápas rozhodl. Ostřešanští střelci, kteří na podzim vysázeli Nemošicím sedm kulí, pouze ohrožovali havrany na břízách za brankami. Také po přestávce byli domácí více nebezpeční.
Fakta – branka: 1. Zelenka. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 0:3. Diváků: 150. Nemošice: Dufek – V. Polanecký, Vítek, Koblížek (56. Řezníček), Kostka – Zelenka, Večeřa, Javůrek, Bratršovský – P. Polanecký, Linha. Ostřešany: Jahelka – Vilím (65. Dufek), Sekyrka, Havelka (85. Havlíček), Paštyka – M. Moravec, Šoupal, Půlpán, Tejnecký – L. Moravec, Kasal (74. Hodás).

Přelouč B – Chvojenec odloženo pro nezpůsobilý terén

Vilém III. třída Holicko
Vysoké Chvojno – Mnětice 3:3 (2:3). Branky: Brychta, R. Kocián, Flégl – Neugebauer, Tláskal, Doležal. Opatovice – Býšť 1:1 (1:0). Branky: vlastní – Jirásek. Dražkovice – Rosice B 1:1 (1:0). Branky: M. Tesař – Jankovský. Veliny – Staré Hradiště B 1:2 (1:0). Branky: Chejnovský z pen. – Lexman 2 (obě z pen.). Torpedo Pardubice – Ostřetín 2:1 (1:0). Branky: Kmoníček, Lukeš – Vančura. Pardubičky B – Starý Mateřov B 7:2 (4:0). Branky: Maršíček a Brus po 2, Kříž, Hrebenar, Tuťálek – Jonáš 2. Jaroslav – Chvojenec B 0:0.

VILÉM III. TŘ. HOLICKO

Křičeň – Semín 4:0 (1:0). Branky: Vanžura 2, Biath, Kučera. Bukovka – Srch B 2:2 (1:1). Branky: Abbrent 2 – Mládek, Shejbal. Jankovice – Lipoltice 0:2 (0:1). Branky: Flégr 2. Chvaletice – Valy 0:1 (0:0). Branka: Trojáček. Rybitví – Rohovl. Bělá B 1:3 (1:2). Branky: Válek – Boháček, Vlasák, Pilský. Selmice – Rohoznice 2:1 (1:0). Branky: Hochman 2 – Dvořák. Staré Čívice – Lány n. D. 2:8 (2:3). Branky: M. Suchánek, J. Suchánek – Vohradník 3, Praus 2, Mareš, Kožený, Tichý.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Sezemice B – Popkovice 0:1 (0:0). Branka: Vejdělek z pen. Nemošice B – Dříteč B 2:0 (2:0). Branky: T. Cimrurek, Jukl. Litětiny – Roveň B 0:2 (0:1). Branky: Pekárek, Mikan.

Řečany B – St. Ždánice 0:1 (0:0). Branka: Rezler:
Tetov – Choltice B 2:3 (1:1). Branky: Zářecký 2 – Hutla 2, Cvejn. Újezd B – Kojice 1:1 (0:0). Branky: Hladík – Vančura. Křičeň B – Paramo 1:5 (0:1), Metelka – Dušek 2, Pavlák, Kunart, Mikloško.

1. Řečany B 13  9 1 3 39:13⋌28
2. St. Ždánice 13  8 2 3 34:22⋌26
3. Újezd B 14  7 3 4 46:29⋌24
4. Choltice B 13  7 1 5 35:35⋌22
5. Tetov 14  5 3 6 31:30⋌18
6. Kojice 13  5 2 6 27:27⋌17
7. Paramo Pce 12  4 3 5 24:28⋌15
8. Křičeň B 13  5 0 8 26:33⋌15