Okresní fotbal - STK, DCK

Pardubice – Zprávy a informace pro zástupce fotbalových klubů okresních soutěží, fotbalovou veřejnost a zejména pověřené zástupce pro styk s Pardubickým deníkem.

19.6.2010

VÍKENDOVÉ KOLO
(19.–20. června)
Okresní přebor: Lipoltice – Chvojenec (so 17), SK Řečany – Dříteč (so 17), Paramo – Padubice C (so 17), Roveň – Choltice (so 17), Pardubičky – Sezemice, Zdechovice – Opatovice, Újezd – Libišany.
III. třída Holicko: Ostřešany – Srch B (so 17), OEZ Dašice – St. Hradiště B (so 17), Horní Ředice – Moravany B (so 17), Pardubičky B – Mnětice (pá 18), Torpedo – Jaroslav (hř. Mnětice), Ostřetín – Litětiny.
III. třída Přeloučsko: Rybitví – Křičeň (so 17), St. Mateřov – FK Přelouč B (so 17), Chvaletice – Kolesa (so 17), Semín – Staré Čívice , Dolany – St. Ždánice, Přelovice – Roh. Bělá, Valy B – Lány (ne).
IV. třída Holicko: Sezemice B – FK 1899 Pardubice (so 17), Staré Čívice B – Veliny (so 17), Býšť – Dražkovice, Paramo B – Dříteč B, Mikulovice B – Vysoké Chvojno, Popkovice – AFK Pardubice, Roveň B – St. Mateřov B.
IV. třída Přeloučsko: KSemín B – Chvaletice B (so 17, Choltice B – Přelovice B (so 17), Újezd B – Rozh. Bělá (so 17), Sopřeč – Jankovice (so 17, Rohoznice – Kojice, Selmice – Tetov.
OP dorost: Srch – Staré Hradiště (so 11), Bukovka – Staré Čívice (so 10, hř. St. Čívice), Ostřešany – Valy (so 14), Dašice – Opatovice (so 10).
Pokud není uvedeno jinak, hraje se v neděli 20. června od 17 hodin.

JAK HLÁSIT FAKTA
Okresní přebor: výsledek, poločas, střelci gólů vč. minuty, rozhodčí, ČK (kdo a v které minutě), ŽK (poměr), diváci, stručně popsat rozhodující okamžik zápasu, případně uvést nějakou zajímavost.
3. třídy: výsledek, poločas, střelci gólů, rozhodčí, ČK (kdo), ŽK (poměr), diváci.
4. třídy: výsledek, poločas, střelci gólů.
Sobotní zápasy posílat výhradně na e–mail: sport.pardubicky@denik.cz nebo jaroslav.mach @denik.cz, nedělní telefonicky: pevná linka – 466 614 393 (především okresní přebor), mobil – 606 714 391 (3. a 4. třída.)
Nenahlášení výsledku a příslušných faktů do 60 minut po konci utkání rovná = nesplnění povinností a případ bude předán STK OFS Pardubice.
Sobotní zápasy budou zaslány e–mailem do neděle 10 hodin, (nouzový tel. 724 792 227 při potížích), nedělní duely budou nabírány v čase od 18.45 do 19.45 hodin.
Pozor – povinné hlášení soutěží mládeže do Pardubického deníku (přednostní splnění povinností):
1. výsledek, 2. poločas, 3. střelce obou týmů, 4. popř. domácí sestavu na e–mailovou adresu: michal.noviny@seznam.cz nebo na tel. 725 366 058, vždy nejpozději do neděle 20 hodin .

SPORTOVNĚ – TECHNICKÁ KOMISE
Kontumace: STK OFS Pardubice kontumuje utkání OP muži: Choltice – Zdechovice v poměru 3:0, z důvodů neoostavení se družstva hostí hostí.
STK OFS uděluje tyto pokuty: Sokol Zdechovice – 4000 Kč, Roveň B – 100(nevyplnění zápisu o utkání hůlkovým písmem).
Do Komise rozhodčích předáni: Fibiger.
STK schvaluje propozice turnaje mužů v Jaroslavi dne 24. července 2010.
STK žádá oddíly – kluby k vyjádření ohledně níže uvedených neodehraných zápasů přípravek do příštího zasedání STK.
OP do 10 let, sk. B: Paramo – FK AS Pardubice B, Újezd – Zdechovice, Valy – Srch.
OP do 8 let, sk. A Sezemice – Horní Jelení.

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
Nepodmíněné tresty – 4 SU: R. Novotný (Paramo) od 13.6., 3 SU: Voženílek (Ždánice) od 10.6., Talacko (Zdechovice) od 7.6., 2 SU: Vach (Roveň)od 14.6., Šponar (Chvojno) od 6.6., 1 SU: Koreček (Torpedo), Hrabě (Přelovice) oba od 14.6., Jandák (Újezd) od 10.6., Bednář (Dříteč) od 7.6., Horák (Ostřetín), Černý (Chvaletice), dor. Jonáš (Valy) všichni za 8 ŽK, od 13.6. 2010.
Čtyři ŽK – 200 Kč: Kopták (Dříteč), Cach (Chvojenec), Černý, Doležal (oba Újezd), Vach (Roveň), Veselý (Moravany), Kudláček (Opatovice), Plžík (Litětiny), Hrabě, Bartoš (oba Přelovice), Ročín (FK 1899 Pardubice), Jindra (Sezemice).
Neprojednáno: R. Novák (Dolany) – chybí náležitosti.
Prominutí trestu: dor. Slabý (Srch) – žádosti se nevyhovuje.

19.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
Velká pardubická 2017.

Na závodišti bude síň slávy

Mistři světa! Zlato z Tuniska má i Rosůlek

Proměnu z ruiny na národní památku připomene koncert

Pardubice - Dílo, které rod Pernštejnů vybudoval jako výkladní skříň a své mocenské centrum, doputovalo do druhé poloviny 20. století jako ruina.

Okresní přebor: Fotbalová Křičeň si nedělala velkou hlavu

Pardubice - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu okresní fotbalové soutěže. Ve šlágru kola vedoucí celek okresního přeboru druhé Ostřešany absolutně nešetřil.

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.