Dříteč – Moravany B 2:2
Už po půl minutě hry Raba vytáhl na tyč střelu Kušníra. Hosté osmělili ve 13. minutě a hned z toho byla vedoucí branka. Vedení jim navýšil Kubík. Dříteč rychle zareagovala Kušnírem a stejný hráč se postaral také o konečnou dělbu bodů.

Fakta – branky: 59. a 71. Kušnír – 13. Mikan, 51. Kubík. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Poločas: 0:1. Dříteč: Frinta – Horáček, Vrážel, Klofanda, Pluhař, Hausner, Zollman, Bednář, Voříšek, Michňák, Kušnír. Střídali: Pleskot, Musil, Pečinka, Vrška. Moravany B: Raba – Sokol, Kubík, Hurta, Horák, Kulhánek, Bakeš, Hynek, Blajda, Mikan, Švadlenka. Střídal: Fibikar.

Chvojenec – Sezemice 1:1
První jarní kolo přilákalo k takřka sousednímu derby dvou velkých rivalů hodně diváků. Na obou stranách se urodily šance, které až na dvě výjimky nebyly proměněny. V poslední minutě hosté zahodili penaltu.

Fakta – branky: 5. Klouček – 12. Knaute. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Chvojenec: Blažek – Moravec, Centner, Skutil, Richter, Černý, Pokorný, F. Klouček, J. Píša (46. L. Zbudil), T. Velinský, Burkovič (87. Dominik Nechvíle). Sezemice: Schmeiser – Hrdý, Smutek, Kříž, Izák, Borovec (73. Valenta), Holeček, Kafka, Tláskal, Ehl, Knaute.

Ostřešany – Libišany 4:1
Očekávaný šlágr kola rozjely dvě nádherné branky. Skóre otevřel výstavními nůžkami L. Moravec. Vzápětí ale vyrovnal ligově Machala. Jenže tentýž hráč byl po dvou žlutých kartách vyloučen a domácí převzali iniciativu. Až do konce utkání byli lepší a svou převahu přetavili ve tři góly.

Fakta – branky: 10., 39., a 54. L. Moravec, 84. Dufek – 13. Machala. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (34. Machala). Diváků: 80. Poločas: 2:1. Ostřešany: Dufek Pechmann – Hájek, Havelka, Paštyka, M. Moravec – Hošek, Závorka, Sekyrka, Drbohlav, Pulpán – L. Moravec. Střídali: Hodás, Pokorný, Dufek, Havlíček, Bystroň. Libišany: Zasadil – Kučera , Šmeral, Horyna, Klimt – Šimon, Balog, Machala, Dalecký – Kuric, Svatoň. Střídali: Lenomar, Kováč, Fišer.

Újezd – Přelouč B 3:0
V první půli měli více ze hry domácí a svou převahu také vyjádřili. Nejdříve se trefil Doležal a pak po faulu na Jakuba Petříčka proměnil penaltu Dvořáček. Po pauze se hosté zvedl, ale bez efektu. Pojistku přidal do otevřené obrany Sobotka.

Fakta – branky: 5. Doležal, 26. Dvořáček z penalty, 90. Sobotka.. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 4:2. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Újezd: Hývl – Firbas, Doležal, Chlumecký, Rambousek – Jan Rozsévač, Jiří Petříček, Jakub Petříček, Rusín – Mindek, Dvořáček. Střídali: M. Rozsévač, Špitálský, Sobotka. Přelouč B: Marek – Školník, Kmoníček, Martin Beránek, Musil – Slavík, Volejník, Pokorný, Milan Beránek – Hruška, Klouda. Střídali: Miláček, Linhart, Vinarčík, Rokyta.

Přelovice – Torpedo 0:2
Ve vyrovnaném utkání každý chvilku tahal pilku. Zápas nabídl minimum šancí, se kterými lépe naložili hosté.

Fakta – branky: 77. Sládeček, 85. Lukeš. Rozhodčí: Rázek. Bez karet. Diváků: 90. Poločas: 0:0. Přelovice: D. Šmarda – O. Šimák, Hajn, Šprinc, Dušek – Kysilka, Řehák, Novotný, Blažek – T. Staněk, L. Staněk (78. Šprync). Torpedo Pardubice: Klinecký – Vrbata, Lukeš, Michal Večeřa, Mareš – Kmoníček, Ruman, P. Kaciaň, Mzyk (80. Štěpán) – Sládeček, Poláček.

Nemošice – Křičeň a Opatovice – Dašice odloženo na 8. května.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Popkovice – Paramo Pardubice 1:2 (1:0). Branky: Vejdělek – Puhlovský, Dušek.
Srch B – Chvojenec B 2:1 (0:1). Branky: Mládek, Maivald – L. Zbudil.
Dříteč B – Horní Ředice B 1:5 (0:3). Branky: Mužík – Skutil 3, Mládek, Pecina.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ
Přelovice B – Kojice 4:1 (2:0). Branky: Kloboučník 3, L. Hladík – Vančura.
Újezd B – Jankovice 2:3 (2:0). Branky: Hladík, Strnad – Starý, Tesák, Hubička.
Zdechovice – Staré Ždánice 2:4 (1:2). Branky: Mazal, Mach – O. Pleskot 3, Rychter.
Dolany – Choltice B 1:1 (0:0), Voňka – Cvejn.

1. Tetov 13  9 1 3 42:15⋌28
2. Kojice 14  9 0 5 32:23⋌27
3. Přelovice B 14  6 4 4 30:23⋌22
4. Choltice B 13  6 4 3 28:19⋌20
5. Dolany 13  6 1 6 24:24⋌19
6. Staré Ždánice 14  5 2 7 33:42⋌17
7. Jankovice 13  5 2 6 19:30⋌17