Chvojenec - Újezd 0:0

Jednalo se o vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Jelikož se střelci kopali za uši a gólmani vynikali, skončil zápas bez gólů.

Fakta – rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Chvojenec: M. Pavlíček – Burkovič (68. Píša), Center, Moravec (55. Pitra), Richter – Černý, T. Velinský, Pokorný, F. Klouček – Dominik Nechvile, Skutil. Újezd: Hývl – M. Rozsévač, Rusín, Chlumecký, Rambousek – Huňáček (Špitálský), Jiří Petříček, Jakub Petříček, Vohralík (J. Rozsévač) – Mindek, Sobotka (Šebek).

Libišany - Přelouč B 6:2

Libišany na soupeře vlétly hned od úvodu a už po půlhodině vedly 3:0. Také po změně stran svojí střeleckou slinu prokázali třemi góly.

Fakta – branky: 29. a 90. Horyna,16. Balog, 20. Svatoň, 59. Kuric, 70 Kučera z penalty – 71. Dlask, 85. Volejník. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 1:0. Diváků: 80. Poločas: 3:0. Libišany: Svatoš – Kučera, Šmeral, Mareš, Vích -Krejza (81. Fišer), Horyna, Machala, Balog (72. Kováč) -Svatoň, Kuric. Přelouč B: Marek – Školník (72. Ulrych), Hladík, Musil, Váša – Kmoníček, Dlask, Beránek, Kosek – Volejník, Vinarčík.

Torpedo - Dašice 4:6

Domácí sice tvořili hru,  Dašice ovšem využívaly smrtících brejků. Zejména v první půli připomínala domácí obrana otevřená vrata.

Fakta – branky: 40. a 80. Poláček, 63. Roman, 77. Kmoníček – 12., 27. a 54. Englich, 20. A 42. O. Vajer, 71. Šmejda. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 1:4. Torpedo: Klinecký – Vrbata, Roman, P. Kaciáň (46. Mzyk), Pašťalka, Filípek – Kmoníček, Roman, J. Kaciáň, Mareš (46. Sládeček) – Poláček, Koreček. Dašice: Černohubý – Heger, Cabicar, Hora, Šmejda – Šibal (61. Šafařík), Englich, Vinař, Krajíček – J. Vajer, O. Vajer.

Ostřešany - Moravany B 1:4

V první půli byli domácí lepší, ale využili pouze jednu šanci. A po změně stran se jejich koncepce zbortila.

Fakta – branky: 37. Vojíř – 38. Semerád, 60. Novotný, 63. Hermann, 77. Kubík. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:1. Diváků: 110. Poločas: 1:1. Ostřešany: Holeček – Havelka, Paštyka, Hájek, M. Moravec – Hošek, Kasal, Závorka, Vojíř – Drbohlav, L. Moravec. Střídali: Hodás, J. Havlíček ml., T. Havlíček, Hrubeš. Moravany B: M. Branda – Kopták, Sokol, Kubík, Horák – Hermann, Hynek, Semerád, Kulhánek – Mikan, Švadlenka. Střídali: Fibikar, Kříž, Blajda, Novák.

Opatovice - Dříteč 1:2

Vyrovnaný první poločas branku nepřinesl. Hosté udeřili zkraje druhého. Opatovice rychle vyrovnaly a hnaly se za třemi body. Jenže přišla osudová chyba.

Fakta – branky: 58. J. Richter – 47. Vrážel, 83. Michňák. Rozhodčí: Kykal. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (66. Zollman). Diváků: 70. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – R. Jánoš, Jičínský, Lexman, Nový – Víša, Perůžek, Krsek, Voda – J. Richter, M. Pech. Střídali: Hanovec, Křovák, R. Richter. Dříteč: Frinta – Horáček, Zollman, Klofanda, Pleskot – Musil, Vrážel, Bednář, Voříšek – Michňák, Kušnír. Střídali: Voženílek, Hrůša.

Přelovice - Nemošice 0:3

V poli bylo utkání vyrovnané. Nemošice však byly daleko důraznější a především přesnější.

Fakta – branky: 24. a 53. Linha, 84. Němec. Rozhodčí: Májek. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Přelovice: D. Šmarda – Čapek, R. Šimák, Hajn (46. Vrzal), Šprinc – Kloboučník, Dušek (79. Malý), Novotný, Vohralík (65. Blažek) – T. Staněk (46. L. Hladík), L. Staněk (65. Tichý). Nemošice: Dufek – Kostka (41. Nevřala), Vaculík, Javůrek, Hofman – Granec, Libánský, Němec, Zelenka (69. Vinš) – Linha, M. Vítek (89. Dvořák).

Sezemice - Křičeň 2:2

Sezemice si vypracovaly více šancí, ovšem jak v první tak ve druhé půli inkasovaly jako první. Vyrovnaly z penalty, po které sršely na trávníku emoce…

Fakta – branky: 18. Knaute, 75. Kavka z penalty – 9. Kučera, 55. Vanžura. Rozhodčí: Čad. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Sezemice: Schmeiser – Hrdý, Blažek, Smutek, Kuclér – Borovec (58. Fous), Knaute, Kavka, Tláskal – Lába, Ehl. Křičeň: Štěpánek (74. Tichý) – Hanzl, Hackenberg, Pulpán, Malý – Vácha, Vanžura, Urbanec, Tomášek (46. Zeman) – Biath, Kučera.