Mikulovice – Opatovice 2:4
Mikulovičtí si vytvářeli tlak, ovšem hosté je školili z protiútoků. K tomu jim pomohly i kiksy v domácí defenzivě včetně gólmana.
Fakta – branky: 32. Kříž, 68. Plesinger – 10. a 78. J. Richter, 21. a 49. Kuric. Rozhodčí: Štourač. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (76. Křivka). Diváků: 100. Poločas: 1:2.
Mikulovice: Těšinský – Křivka, Vohralík (72. Novotný), Vyskočil (46. Valský), M. Karlík (60. Václavek) – Štěpán, Kříž, T. Karlík, P. Vencl, Stefanov – Plesinger. Opatovice n. L.: Hampl – J. Hladík, Jičínský, Kovařík(K), Nový – H. Bartoníček (68. Vandas), Krsek, Jánoš (89. P. Diviš), Křovák – Kuric, J. Richter (90. J. Diviš).

Újezd – Přelouč B 2:2
Hodinu byli domácí lepší. Jenže z přehršle šancí využili jedinou, když nedali ani penaltu. Nakonec dohonili bod na poslední chvíli.
Fakta – branky: 33. Vohralík, 86. Doležal z penalty – 73. Hataš, 81. Klouda. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 0:4. ČK: 1:0 (35. J. Rozsévač). Diváků: 70. Poločas: 1:0.
Újezd: Hývl – Doležal, Jiří Petříček, Sobotka, Rambousek – Chlumecký, Bosman, Jakub Petříček, Koblížek, J. Rozsévač – Vohralík. Střídal: Rusín. Přelouč B: Marek – Martin Beránek, Kačírek, Kmoníček, Rokyta – Pištora, Kosek, Štainer, Milan Beránek – Volejník, Klouda. Střídali: Havlas, Školník, Minařík, Hataš.

Nemošice – Moravany B 1:0
Domácí začali zostra, ovšem dvě tutovky zlikvidoval Raba. Poté převzali iniciativu hosté. Po pauze však udeřily Nemošice.
Fakta – branka: 52. Vítek. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 0:0.
Nemošice: Dufek – Hofman, Vítek, Večeřa, Kostka, Zelenka (87. Cimburek), Javůrek, Bratršovský (71. Řezníček), Pavlíček, Nevřala, Linha. Moravany B: Raba – Hlaváček, Kubík, Sokol, Horák – Kulhánek (72. Mikan), Bakeš, Fišer (17. Fibikar), Novák – Hynek, Švadlenka.

Dašice – Rosice 2:0
Fakta – branky: 45. Morávek, 64. O. Vajer. Rozhodčí: Petr. ŽK: 0:1. Diváci: 40.
Dašice: Černohubý – Cabicar, J. Englich, L. Vajer, P. Kašpar – Hora, J. Vajer, Morávek, Vinař – D. Šibal, O. Vajer. Střídali: Šprta, Křížek, Krajíček, M. Kašpar. Rosice nad Labem: Vlček – Jan Růžička, Prokůpek, Pipek, Voleský – Lejsek, Vratišovský, Rogovik, Hovorka – F. Bartoš, M. Bartoš. Střídali: Pešek, Lietavec, D. Rousek.

Bohdaneč – Ostřešany 3:0
Domácí se ujali vedení, když před tím nevyužili několik šancí. Po vyloučení hostujícího gólmana už jen bušili do zavřeně ostřešanské obrany.
Fakta – branky: 14. a 52. Kvapil, 34. Flekr z penalty. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (34. Jahelka). Diváků: 110. Poločas: 2:0. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Kopřiva, Baldrych, Musil, Strejček (46. Žurek) – Flekr, Sadílek, Uhlíř (50. T. Molek), Virt (77. Fistr), Kvapil – M. Molek. Ostřešany: Jahelka – Dufek, Půlpán, Paštyka, Hošek (65. Sekyrka) – Mrázek (87. Hrubeš), Drbohlav, Hodás (42. Kasal), M. Moravec, L. Moravec – Vilím (46. Havlíček)

Dříteč – Chvojenec 2:1
Skóre otevřel hlavou malý velký muž a nově také trenér Vrážel. Domácí vedení navýšil Klofanda z trestného kopu pumelicí mezi nohy gólmana. Snížení hostů už přišlo pozdě.
Fakta – branky: 37. Vrážel, 69. Klofanda – 85. Pokorný. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Dříteč: Frinta – Závorka, Vrážel, Pluhař, Pečinka, Musil, Bednář, Klofanda, Voříšek, Michňák, Kušnír.
Střídali: M. Pech, Zezulka, Dávid. Chvojenec: M. Pavlíček – Moravec, Centner, Pitra, Burkovič, Skutil, Richter, Pokorný, L. Zbudil, Vilím, T. Velinský. Střídali: Píša, Blažek, Kašpar, Klouček.

Roveň – Přelovice 1:1
Fakta – branky: 40. Pekárek – 48. Malý. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Roveň: Baláš – Madák, Bartl, J. Krpata, Mikuláš, Chocholouš, Mládek, Kašpar, Žatecký, Melc, Pekárek. Střídal: Dušek. Přelovice: Poříz – R. Šimák, Hajn, Pracz, Šprinc – Vohralík, Řehák, Bidlo, Blažek – Šprync, Malý. Střídali: Khun, O. Šimák, Kučera.

1. Rosice n. L. 20 16 2 2 68:20  50
2. Láz. Bohdaneč 20 12 1 7 48:28  39
3. Ostřešany 20 10 4 6 38:33  34
4. Přelovice 20  9 4 7 36:34   31
5. Chvojenec 20  8 6 6 27:30  30
6. Přelouč B 20  9 2 9 34:43  29
7. Opatovice n. L. 20  8 4 8 31:38  28
8. Nemošice 20  8 4 8 41:50  28