Rosice – Chvojenec 3:1
Cestu za dvacátou výhrou Rosic zahájil M. Bartoš. Druhá půle začala pro favorita šokem když vyrovnal Vilím. Vratišovský trefou zpoza vápna vrátil Rosicím vedení. Na druhé straně zaznělo břevno. Domácí výhru potvrdil M. Bartoš.
Fakta – branky: 21. a 78. M. Bartoš, 57. Vratišovský – 49. Vilím. Rozhodčí: Čad. Bez karet. Diváků: 110. Poločas: 1:0. Rosice nad Labem: Vlček – Voleský, Pipek, D. Rousek, Pešek – Hovorka (80. Hanko), Rogovik, Vratišovský (57. Jiří Růžička), Lejsek (66. Jan Růžička) – F. Bartoš, M. Bartoš. Chvojenec: M. Píša – L. Moravec, Pitra, Richter, Centner – J. Píša (82. J. Pavlíček), Pokorný, Velinský, L. Zbudil – Nechvíle (64. Burkovič), Vilím (80. J. Zbudil).

Újezd – Roveň 2:2
Domácí sice inkasovali jako první, ale po rychlém vyrovnání na hřišti panovali. Těsně před pauzou se ujali vedení. Jenže pak nedali penaltu a dále zahazovali šance jako na běžícím pásu. A Roveň vyrovnala. V 75. minutě Bosman trefil břevno odkryté brány. V závěru Hývl zneškodnil sólo.
Fakta – branky: 36. Koblížek, 45. Chlumecký – 28. Absolon, 67. Melc. Rozhodčí: Mencl. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Újezd: Hývl – Doležal, Ji. Petříček, Sobotka, Rambousek – Chlumecký, Bosman, Jak. Petříček, Koblížek, Huňáček – Vohralík. Střídali: Jan Rozsévač, Miláček, Rusín. Roveň: Valenta – Kašpar, Melc, Mikuláš, Bartl – Mikan, Šándor, Pekárek, Dušek – Svoboda, Absolon. Střídání: Kučera, R. Král.

Dříteč – Nemošice 3:1
Na konci první čtvrthodiny uklidil míč po kombinaci do sítě Zollman. Zelenka však potrestal domácí díry v obraně. Před poločasem vrátil Dříteči vedení Pluhař a v závěru ho pojistil přízemní střelou Hausner.
Fakta – branky: 15. Zollman, 41. Pluhař, 88. Hausner – 29. Zelenka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Klofanda, Pluhař, Bednář, Pečinka, Zezulka, Hausner, Michňák, Musil, Zollman, Kušnír. Střídal: Opršal. Nemošice: R. Vítek – Poslanecký, M. Vítek, Vaculík, Šimek, Ulrich, Večeřa, Dvořák, Hofman, Zelenka, Javůrek. Střídal: Příhoda

Dašice – Přelovice 2:1
Opatrnou půlhodinu vystřídala přesná trefa O. Vajera. Po přestávce hosté vyrovnali ze standardní situace. Jenže Dašice poslaly odpověď expres…
Fakta – branky: 33. a 52. O. Vajer – 51. Novotný. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Dašice: Černohubý – Cabicar, I. Morávek, J. Englich, Kašpar – Šprta (87. Krajíček), V. Morávek, Hora, Vinař, D. Šibal – O. Vajer. Přelovice: Poříz – R. Šimák, Hajn, Pracz (72. Kučera), Novotný – Šprync, Šprinc, Malý, Vohralík – Bidlo, Blažek (53. L. Hladík).

Bohdaneč – Opatovice 6:0
Nudu obohatil dorostenec Bohatý. A pak se domácí rozjeli. Co minuta, to gól. Do poločasu bylo rozhodnuto. Ve druhém se hosté zaměřili na to, aby neodjeli s ještě větším výpraskem.
Fakta – branky: 27. a 45. Musil, 28. Molek, 26. Bohatý, 77. Novák. Rozhodčí: Petr. ŽK: 1:2. Diváků: 80. Poločas: 5:0. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Strejček, Klement (65. Novák), Baldrych, Žurek (77. Vítek) – Molek, Uhlíř, Virt, Flekr – Bohatý, Musil (71. Fistr). Opatovice n. L.: Hampl – Kovařík (46. P. Diviš), Balog, Jičínský, Nový – H. Bartoníček (79. J. Diviš), Forbelský, R. Jánoš, Krsek – Kuric, J. Richter.

Ostřešany – Přelouč B 1:4
Rezerva byla po celé utkání ve všech směrech lepší. Tedy rychlejší, bojovnější a hladovější po výhře. Domácí ale podali doslova trapný výkon.
Fakta – branky: 65. L. Moravec – 11. Novák, 24. Milan Beránek, 28. Štainer, 55. Hataš. Rozhodčí: Syrůček. BK. Diváků: 80. Poločas: 0:3. Ostřešany: Pechmann – Havelka, Paštyka, Dufek, Kasal – Hodás, Drbohlav, Vilím, Mrázek, M. Moravec – L. Moravec. Střídali: Havlíček, Ledvinka. Přelouč B: Konvalina – Martin Beránek, Kmoníček, Školník, Musil – Volejník, Novák, Štainer, Milan Beránek – Linhart, Hataš.

Mikulovice – Moravany B 4:1
V prvním poločase měli hru ve své moci hosté. Nerozhodný stav brali Mikulovičtí všemi deseti. Po změně stran ale vyběhlo na trávník úplně vyměněné mužstvo. A předvedlo skvostnou pětiminutovky.
Fakta – branky: 71. a 73. Plesinger, 7. P. Vencl, 69. Kříž – 23. Švadlenka. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 0:4. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Mikulovice: Těšinský – Křivka, Vohralík, Vyskočil, Valský – Stefanov, Kříž, T. Karlík, P. Vencl – J. Hyxa, Plesinger. Moravany B: Laksar – Blajda, Kubík, Sokol, Horák – Fibikar, Mráz, Fišer, Hlaváček – Hynek, Švadlenka.

VILÉM III. TŘ. HOLICKO
Starý Mateřov B – Torpedo Pardubice 1:5 (1:2). Branky: Matýs – Koreček 2, P. Kaciáň, Mzyk, Kmoníček.
Vysoké Chvojno – Staré Hradiště B 1:1 (0:0). Branky: Malý z pen. – T. Chýle.
Opatovice B – Jaroslav 0:5 (0:3). Branky: Žídek a Jirout po 2, Marci.
Rosice B – Ostřetín 1:1 (0:1). Branky: Vratišovský – Klempíř.
Chvojenec B – Veliny 3:1 (1:0). Branky: Moravec, L. Zbudil 2 – Trojan.
Býšť – Dražkovice 1:4 (0:1). Branky: Lanžhotovský z pen. – Kubánek 2, Vladyka, Mazánek.
Mnětice – Pardubičky B 4:4 (2:1). Branky: Tilšer Tláskal, Neugebauer 2 (jedna z pen, – Čásenský z pen, Kříž, Bednář, Bříza.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČ
Lány n. D. – Rohoznice 3:2 (2:2). Branky: Vohradník 2, Mareš – Školník, Štěpánek.
Valy – Selmice 3:3 (3:3). Branky: Hývl, Trojáček, Chleboun – Bahník, J. Pelant, Hochman.
Semín – Chvaletice 5:2 (3:0). Branky: Hanuš a Vojáček po 2, Minařík – Molnár 2.
Bukovka – Jankovice 1:0 (1:0). Branka: Rež.
Křičeň – R. Bělá B 3:2 (1:2). Branky: Biath, Metelka, Kučera – Petr, Boháček.
Lipoltice – Rybitví 2:0 (0:0). Branky: Oliva, Flígr.
Srch B – St. Čívice 2:4 (1:2). Branky: Nedvěd, Briance – Martin Ptáček, Vojtíšek, Horáček, J. Málek.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Horní Ředice B – Litětiny 2:2 (1:1). Branky: Skutil, Mládek – M. Gallik, Fonta.
Dříteč B – Sezemice B 2:0 (2:0). Branky: Mužík, Závorka.
Dašice B – Popkovice 5:0 (2:0). Branky: J. Vajer a Kučera po 2, Buchtele.
Roveň B – Nemošice B 2:0 (0:0). Branky: Machatý, Melc.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ
Kojice – Křičeň B 4:1 (3:1). Branky: Vančura, Urbánek, Brunclík, Vejdělek – Malý.
Choltice B – Zdechovice 3:0 (1:0). Branky: Hutla, Stanek, Cvejn.
Staré Ždánice – Paramo Pardubice 4:0 (2:0). Branky: Pleskot 2, Pavel Lakatos z pen., Půlpán.
Újezd B – Řečany B 3:1 (1:0). Špitalský 2, Hladík – Svoboda.

1. Řečany B 22 16 2 4 84:18⋌50
2. Choltice B 22 14 1 7 62:55⋌43
3. St. Ždánice 22 11 4 7 53:39⋌37
4. Kojice 22 11 3 8 51:40⋌36
5. Újezd B 23 10 5 8 60:61⋌35
6. Paramo Pce 23  9 5 9 49:55⋌32
7. Tetov 22  7 3 12  49:54⋌24