Nemošice – Ostřešany 3:3
Sousedské derby na ostří nože. Hosté se za půlhodiny dostali do tříbrankového trháku. Jenže plány jim narušilo vyloučení a zběsilá honba soka za vyrovnáním.
Fakta – branky: 54. Vinš, 71. Granec, 76. Vítek – 4. Skokan, 15. L. Moravec, 31. Drbohlav. Rozhodčí: Ďuriš. ŽK: 4:3. ČK: 39. Vojíř. Diváků: 80. Poločas: 0:3. Nemošice: P. Dufek – Vaculík, Vítek, Šimek, Zelenka, Pavlíček, Němec, Vinš, Granec (72. Kostka), Linha. Ostřešany: O. Dufek – Havlíček, Sekyrka, Havelka, Kasal, Hodás (62. Pechman), M. Moravec, Skokan, Drbohlav, L. Moravec, Vojíř.

Újezd – Libišany 1:2
Domácí se před poločasem dostali do vedení. V 61. minutě změnil Jiří Petříček směr střely Hrona a bylo vyrovnáno. Libišany stupňovaly tlak, který vyvrcholil v 90. minutě.
Fakta – branky: 40. Huňáček – 61. vlastní, 90. Lenomar. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 6:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Újezd: Hývl – Rusín, Jiří Petříček, Doležal, Černý – Mindek, Jakub Petříček, Sobotka, Rambousek – Huňáček, Rozsévač. Střídání: Miláček, Špitálský. Libišany: Zasadil – Kučera, Šmeral, Zeman, Vích – Klimt, Machala, Hron, Krejsa – Svatoň, Kuric. Střídání: Lenomar, Kováč.

Dříteč – Přelovice 3:2
Domácí se rychle propracovali k dvoubrankovému vedení. Klid jim však narušil vlastní gól a pak prý diskutabilní penalta. Přesto zůstaly tři body v Dřítči, když spasitelem se stal Pečinka.
Fakta – branky: 4. Klofanda, 16. Michňák, 79. Pečinka – 39. vlastní, 64. Novotný z penalty. Rozhodčí: Říha. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Voříšek, Pluhař, Zollman, Bednář, Musil, Michňák, Klofanda, Hausner, Kušnír, Závorka. Střídali: Pečinka, Horáček, Vrška. Přelovice: Poříz – O. Šimák, Hajn, Princ, Khun, Dušek, Řehák, Novotný, Šprync, Šmarda, Tichý. Střídali: Pracz.

Přelouč B – Torpedo 1:1
Vyrovnaný zápas nejen výsledkově. V první půli byla lepší Přelouč, což také vyjádřila vedoucí brankou. Po přestávce Torpedo přidalo na otáčkách a po zásluze srovnalo.
Fakta – branky: 37. Hruška – 62. Filípek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Přelouč B: Marek – Martin Beránek, Kačírek, Heřmánek, Jan Kmoníček – Volejník, Pokorný (46. Vinarčík), Jakub Kmoníček, Školník (70. Hrečín) – Milan Beránek, Hruška (56. Forman). Torpedo Pardubice: Pavlíček – Vrbata (70. Štěpán), Lukeš, Michal Večeřa, Filípek – Kmoníček, J. Kaciaň (61. Pašťalka), Berger, Roman – Poláček, Mareš.

Opatovice – Chvojenec 1:2
Domácím vyšel vstup, když se po trestném kopu prosadil hlavou nejmenší muž na hřišti Lexman. Hosté však rychle vyrovnali Kloučkem. A stejný hráč krátce po změně stran rozhodl o chvojenecké výhře.
Fakta – branky: 3. Lexman – 9. a 48. F. Klouček. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Opatovice nad Labem: Hampl – Forbelský, Lexman, Jičínský, Hladík – Perůžek, Víša, R. Jánoš, Krsek – J. Richter, Křovák. Střídali: Nový, Hanovec. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, Pitra, Centner, Moravec – Burkovič, L. Zbudil, Richter, Skutil – Pokorný, F. Klouček. Střídali: Štěpánek, Dominik Nechvíle.

Moravany B – Sezemice 5:2
Jednoznačná partie. Rezerva kromě pěti branek spoustu dalších šancí zahodila. Třikrát s jí postavila do cesty branková konstrukce.
Fakta – branky: 38. a 73. Veselý, 15. Švadlenka, 58. Hájek, 89. Šibal – 69. Knížek, 85. Langr. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Moravany B: M. Branda – Chmelař (82. Fibikar), Knotek, Kubík, Sokol – Morávek (46. Hájek), Bakeš, Šibal, Kulhánek (83. Kopták) – Švadlenka (76. Mikan), Veselý. Sezemice: Levinský – Krátký, Blažek, Brychta, Lába – Borovec, Valenta, Langr, Knížek (82. Řehák) – Ehl, Kmetík.

Křičeň – Dašice 5:2
Domácí předvedli skvělou první desetiminutovku. Nevykolejilo je snížení a do konce první půle si vypracovali rozhodující náskok.
Fakta – branky: 8. a 40. Biath, 7. Koki, 33. Kučera, 67. Z. Zeman – 12. Hynek, 68. Novák. Rozhodčí: Petr. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (80. Novák). Diváků: 60. Poločas: 4:1. Křičeň: Štěpánek – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Malý – Tomášek (46. Z. Zeman), Urbanec, Vanžura, Koki (79.Tichý) – Biath, Kučera. Dašice: Černohubý – L. Vajer (33. Kašpar), Hora, Šibal, Šprta – J. Vajer, O. Vajer, Vinař, Krajíček – Hynek, Novák.

VILÉM III. TŘ. HOLICKO
Vysoké Chvojno – Dražkovice 0:4 (0:3). Branky: Mazánek 3, Krejčík. Starý Mateřov B – Roveň 1:5 (1:1). Branky: Vašíček – Absolon 2, Koláček, Melc, Pekárek. Litětiny – Jaroslav 1:2 (0:0). Branky: T. Hermann – Šimek, Hloupý. Mnětice – Mikulovice 4:1 (1:0). Branky: Neugebauer 2 (jedna z pen.), Doležal, Turek – Křivka. Pardubičky B – Ostřetín 2:2 (1:1). Branky: Kříž, Martan – Míle 2. Býšť – Opatovice B 3:1 (1:1). Branky: Jirásek I, 2, Cink z pen. – Richter.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČ
R. Bělá B – Valy 4:0 (3:0). Branky: Tomič, Jindra, Ryba, Boháček. Lány n. D. – St. Čívice 3:2 (1:1). Branky: Kovařík, Völkl ml., Dudáš – Pokorný, Horáček. Bukovka – Rohoznice 2:3 (1:0). Branky: Netuka, V. Branský – Staroba, Ryšavý, Pitterle. Semín – Rybitví 2:3 (1:1). Branky: Strnad, T. Vokál – Jarmar 2, Levai. Selmice – Chvaletice 2:2 (1:1). Branky: J. Pelant, F. Pelant – Molnár, Peev. Lipoltice – Řečany B 6:0 (3:0). Branky: Vopálka 3, Flégr 2, Růžek.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Nemošice B – Srch B 1:1 (1:1). Branky: Ťopek – Hocgue. Dříteč B – Popkovice 1:3 (0:1). Branky: Viselka – Štolfa, Matulík z pen. Vejdělek. Chvojenec B – Veliny 4:4 (2:3). Branky: Zbudil 3, Holeček – Eichler 2, Trojan, Metelka. Paramo Pardubice – Dašice B 7:1 (2:0). Branky: Dušek 3, Mergl 2, Kunart z pen., Pavlák – Kučera.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ
Kojice – Dolany 2:3 (0:2). Branky: Vančura, Bukovič – Fonta 2, Ona. Jankovice – Tetov 1:7 (1:3). Branky: Nový – O. Rajnet 4, V. Němec 2, P. Němec. Choltice B – Přelovice B 3:3 (1:2). Branky: Cvejn 2, Stanek – Tichý 2, Staněk. Újezd B – Zdechovice 3:2 (1:2). Branky: Havlíček 2, O. Rozsévač, – Mazal, Mach.

1. Tetov 5  4 0 1  20:6⋌12
2. Kojice 5  3 0 2  10:7⋌9
3. Dolany 4  3 0 1 6:4⋌9
4. Újezd B 4  2 1 1 8:7⋌7
5. Přelovice B 5  2 1 2 10:10⋌7
6. Choltice B 4  1 1 2 7:7⋌4
7. Staré Ždánice 4  1 1 2 7:9⋌4
8. Jankovice 4  1 0 3  3:12⋌3