OKRESNÍ PŘEBOR: Roveň stáhla třígólový náskok Choltic

Pardubicko – Okresní přebor pokračoval předposledním kolem podzimní části.Okresní přebor. FK Pardubice C deklasoval Paramo a zajistil si podzimní titul. Pardubičky uspěly na půdě Sezemic

1.11.2009

Chvojenec – Lipoltice  7:1

Domácí se rozstříleli hned v úvodu utkání a po dvaceti minutách vedli 3:0. Nejhezčí akci zápasu měl na svědomí Chmela, jenž se v 81. pustil do sóla, obešel tři protihráče a přidal poslední sedmý gól.

 Fakta – branky: 20., 55. a 70. Erber, 1. Burkovič, 15. T. Velinský, 40. Ryšavý, 81. Chmela – 29. Vlasák. Rozhodčí: Svoboda, ŽK 0:2. Diváků: 60. Poločas: 4:1. Chvojenec: M. Pavlíček – Moravec (55. Kirchner), Zajíc, Silbernágl (75. Forgo), Burkovič – Nechvíle, T. Velinský, M. Jedlička, J. Pavlíček – Erber, Ryšavý (46. Chmela). Lipoltice: Machač – Hrdý, Rokyta (66. Kasal), Balán, Tamchyna – P. Kotraš, Nedvěd, Vlasák, J. Kotraš – Plavec (25. Flégr), Švejda.

Opatovice – Zdechovice 0:0

Již v první minutě utkání byl vyloučen zdechovický Kostka za faul na unikajícího Práchenského. Domácí hráči však početní výhodu nevyužili, hosté se z protiútoků taky neprosadili. V 70. se ještě poměr hráčů na hřišti vyrovnal.

 Fakta – Rozhodčí: Hamrník, ČK 1:1 (70. Hurta – 1. Kostka), ŽK 2:0. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – Valenta, Voříšek, Píša, Jičínský – Filipek, Práchenský, Kváša, Hurta – Novák, P. Bartoníček. Střídali: Kulhánek, M. Jánoš. Zdechovice: Cincibus – Franc, Linhart, Kolín, Kostka – Forst, Englich, Řeháček – Ročín, Monaghan, Smolík. Střídali: Novák, Volný, Rambousek.

Choltice – Roveň 3:3

Z několika šancí v první půli vytěžili domácí dvě branky. V 54. zvýšil Svoboda na 3:0, ale rozhodnuto ještě nebylo. Vzápětí snížil Melc a zahájil stíhací jízdu Rovně. Po třetím gólu opět ožili domácí, ale vítěznou branku již nevstřelili.

Fakta – branky: 23. J. Horák, 29. a 54. Svoboda – 55. a 85. Melc, 69. O. Koláček. Rozhodčí: Klempíř. ŽK 3:3. Diváků: 70. Půle: 2:0. Choltice: Zářecký – Jiří Kohoutek, Šmerda, Bravenec, Peml – T. Horák, Ondráček, Jan Kohoutek, J. Horák – Augustin, Svoboda. Roveň: Baláš – Mládek, A. Kašpar, Kaplan, M. Koláček – D. Král, Vach, O. Koláček, Šišán – Melc, Machatý. Střídali: Žatecký, M. Kašpar, Král.

Dříteč – Řečany 0:0

V první půli měli hosté více ze hry, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. Po změně stran Dříteč hru více vyrovnala, ale ani v tomto utkání žádně branky nepadly.

 Fakta – Rozhodčí: Rambousek, ŽK 1:1. Diváků: 50. Dříteč: Vávra – Hruša, Bednář, Drahokoupil, Kopták – Haan, Kroupa, Voříšek, Pečinka – Bažant, Puhlovský. Střídali: Těšitel, Švarc, Zezulka. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Křivka, Kobera – M. Moravec, Chára, Bahník, Novotný – Němec, Svatoň. Střídali: Petr Moravec, Pavel Moravec, Vohralík.

FK Pardubice C – Paramo 11:0

Městské derby se proměnilo v jednoznačnou záležitost domácího celku. Ten vedl po poločase 5:0, desátou branku přidal v 79. Lejsek. FK Pardubice C se stal jistým vítězem podzimní části.

Fakta – branky: 7., 18., 54. a 63. Ryba, 20. a 32. Šimek, 30. Buriánek, 74. Putnar, 77. a 82. V. Zavřel, 79. Lejsek. Rozhodčí: Havel, ŽK 1:0. Diváků: 30. Poločas: 5:0. FK Pardubice C: Bílek – Putnar, Komárek, Baldrych, Brož – L. Polák, Ryba, V. Zavřel, Buriánek (46. Lejsek) – Šimek (46. Jan Uhlíř), Kavka (65. Dvořák). Paramo: Mergl – Hakl, Veselý, Vacek, Brambůrek – Černý, Topič, Kunart, Holčík – Čáp (75. Spejchal), Suchánek.

Sezemice – Pardubičky 0:2

Ve vyrovnaném utkání se v 15. nejlépe ve srkumáži před brankou zorientoval Poláček. Stejný hráč se podruhé radoval v 75., když hosté po malé domů zahrávali nepřímý kop.

 Fakta – branky: 15. a 75. Poláček. Rozhodčí: Čermák. ŽK 1:0. Diváků: 75. Poločas: 0:1. Sezemice: Levinský – Z. Plecháček, Blažek, Kumpan, Popilka – M. Plecháček, T. Kašpar, Lába, Koubek – Štěrovský, Pašťalka. Střídali: Süttö, Jaroslav Kříž. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Bažant, Brus, Pech – Froš, Zemek, F. Krejčí, Zelenda – Mrázek, Poláček. Střídali: Jindřich Kříž, Navrátil.

Libišany – Újezd  0:4

V poli drželi domácí krok, ale v koncovce úřadoval Újezd.

 Fakta – branky: J. Rozsévač, T. Bendžík, Hladík, Horní. Rozhodčí: Koza. ŽK 3:1. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Libišany: Vida – L. Pithart, Vích, Zadrobílek, Voltr – L. Bidman, Jozíf, Pochobradský, J. Pithart – Kuric, Hlubůček. Újezd: Jandák – Jaroslav Firbas, Zima, O. Bendžík, Rusín – Huňáček, Jakub Petříček, J. Rozsévač, Hladík – T. Bendžík, Svoboda. Střídali: Horní, P. Strnad, Vaníček.