Vedoucí Tesla se představila v Opatovicích (3:1). Domácí se dvakrát prosadili z rychlých výpadů a pojistku přidal Kuchta z trestného kopu. Druhé Lipoltice prohrály v Řečanech (2:1). Již v šesté minutě otevřel skóre Kobera, ale poté diktovali tempo hry hráči Lipoltic. Dvě příležitosti spálil Plavec, ujala se až samostatná akce Svatoně. Vyrovnání však povzbudilo domácí k větší aktivitě, ze které vytěžil vítězný gól Novotný.

Chvojenec podruhé v řadě vyhrál, odnesla to Dříteč (4:2). Hattrick vstřelil Nechvíle, jenž se dvakrát trefil z trestného kopu a jednou patičkou po souhře. Dříteč sice ve druhé půli vstřelila dvě branky, ale vyrovnat již nestihla. Jako jediní zůstávají bez bodu hráči Dašic, v neděli si odvezli debakl z Újezdu (5:0).

Torpedo přivítalo Pardubičky, které dvakrát v utkání vedly, ale domácí vždy vyrovnali (2:2). Podruhé v sezoně vyhrály Choltice, které doma zdolaly Sezemice (3:2). Tři body jim zajistil v 89. minutě Šmerda a také teprve sedmnáctiletý brankář Zářecký. Po vyrovnaném průběhu se body dělily v utkání Holice B – Živanice B (1:1).

Zápisník 5. kola
Bilance: 5 – 2 – 0, skóre 20:9. Padlo 29 branek, průměr 4,14 gólů na zápas. Celkem 22 – 3 – 10, 89:51. Tři branky zaznamenali Nechvíle (Chvojenec) a Doležal (Újezd), dvě Kmošek (Torpedo) a Štěrovský (Sezemice). ČK: 4 (2:2), celkem 9 (5:4). ŽK: 27 (13:14), celkem 107 (47:60). Diváků: 790, celkem 3080. Kanonýři: 6 – Havlíček (Dříteč), Doležal, 5 – Ryba (Tesla C), 4 – Absolon (Holice B), Nechvíle (Chvojenec), Plavec (Lipoltice), Novotný (Řečany), 3 – Poláček (Torpedo), T. Kašpar (Sezemice), Štěrovský, Trojáček (Živanice B), Burkovič (Holice B), Nedvěd, Svatoň (oba Lipoltice), Remeš (Tesla C), L. Pithart (Dříteč). Brankáři s nulou: 2 – Kaňuka (Řečany), 1 – Ouředník, Bílek (oba Tesla C), Černík, Trubač (oba Živanice B), Maršíček (Pardubičky), Levinský (Sezemice), Machač (Lipoltice), Zrůst (Choltice), Farník (Dříteč), M. Horák (Chvojenec), Trnka (Holice B), Jandák (Újezd). (tra)