I. A třída

VYS. MÝTO B – R. BĚLÁ 3:2
Tři body, dva či jeden. Přesně tyto hodnoty unikly Bělé. Ještě čtyři minuty před koncem totiž vedla 2:1. A to po obratu ve druhé půli. Domácí však i v oslabení dokázali téměř nemožné…
Fakta – branky: 32. Trnka, 87. Sháněl, 90. Benda – 65. Kotajny, 85. Braun. Rozhodčí: Papežík. ŽK: 1:5. ČK: 1:1 (68. Dvořák – 90. Braun). Diváků: 50. Poločas: 1:0. Rohovládova Bělá: L. Zavřel – Strouhal, Tamchyna, Nepivoda, Braun – Šlégr, Fr. Ryba, Špidlen, Sokol – Deutsch (83. Kaštánek), Kotajny.
Svitavy B – Lanškroun 1:3 (1:1). B: Jukl z pen. – Krejsar, Komínek, Ptáček.
Načešice – Nasavrky 3:2 (0:1). B: Mládek 2, Chmelík – Dostálek, Boháč.
Vysoké Mýto B – Rohovl. Bělá 3:2 (1:0). B: Trnka, Sháněl, Benda – Kotajny, Braun.
Luže – Dobříkov 1:2 (1:1). B: Merkl z pen. – Klapal 2.
Horní Jelení – Litomyšl 0:8 (0:3). B: Štoudek 3, Kundera 2, Urban, Vejrych.
Ústí n. O. B – Letohrad B 5:1 (0:1). B: Ráb 2, Vacek 2 (1 z pen.), J. Procházka – Pokorný.
Pardubičky – Pomezí 3:1 (2:1). B: Krejčí, L. Svoboda, Münzberger – Leinweber.

I. B třída

HRADIŠTĚ – ŘEČANY 2:1
První čtvrthodina patřila domácím a také v jejich případě platilo do třetice všeho dobrého. Po dvou nevyužitých šancí si na přetažený trestný kop Oulického naskočil Semerád a poslal tým, jehož je trenérem, do vedení. V 58. minutě putoval míč po ose Hýsek, Semerád, do uličky nahrával Šibrava a Oulický sólo proměnil. Hosté stačili korigovat ukázkovou střelou Loužila, který se opřel do míče z dvaceti metrů.
Fakta – branky: 15. Semerád, 58. Oulický – 65. Loužil. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Staré Hradiště: Češka – Sluťák, Skuček, Hýsek, Němec – Markl, Semerád, Šibrava, Lexman – Oulický (89. L. Chýle), Götz. Řečany nad Labem: Pavel Moravec – Bendžik, Grande, Chára, Petr Moravec – Krejčík (78. Kobera), M. Tichý (61. Loužil), Novotný (61. Rajnet), M. Moravec – Wiesner (86. Hrbek), Hostinský.

CHOLTICE – MATEŘOV 2:0
Prvních dvacet minut patřilo hostům. Pak se hra vyrovnala a Choltičtí využili hned první svoji šanci. A tak to mu bylo po zbytek utkání. Mateřov zahodil plno tutovek a domácí opět z minima vytěžili maximum.
Fakta – branky: 27. a 79. Korbeľ. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:3. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Jiří Kohoutek, Viselka, Chudomel, Stanek – Hošek (89. Hutla), Hudec, Korbeľ, Augustin – Peml, Urbanec. Starý Mateřov: Skalický – D. Holek, T. Holek, Zach, Šťastný (80. Hromádko) – Fenyk, Zezula, Klíma, Křížek – Žďárský (74. Tomiška), Hlaváček.

SRCH – TUNĚCHODY 1:0
Domácím zatrnulo na konci první půlhodiny, kdy Hájek trefil z trestného kopu tyč. Srch odpověděl ve 39. minutě, ale Práchenský se teprve zastřeloval. Po dvou velkých příležitostech Tuněchod ve druhé půli, stejný hráč zakončoval v 67. minutě do tyče. Práchenský se dočkal v 74. minutě a stálo to za to. Roh zakroutil do vzdálenější tyče a míč se od té bližší odrazil do sítě.
Fakta – branky: 74. Práchenský. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Srch: Hála – Doležal, Třešňák, Šmíd (22. Kopecký), Pešek, Hurta (82. Víšek) – Beran, Horyna, Strnad, Zeman (67. Cincibuch) – Práchenský.

Srch – Tuněchody 1:0 (0:0). B: Práchenský.
Staré Hradiště – Řečany nad Labem 2:1 (1:0). B: Semerád, Oulický – Loužil.
Rozhovice – Cerekvice nad Loučnou 1:2 (1:1). B: Skyva – Zeman 2.
Choltice – Starý Mateřov 2:0 (1:0). B: Korbeľ 2.
Stolany – Zámrsk 4:2 (1:2). B: Bakeš 2, Tesař, Meduna – Hovorka, Klofanda.
Spartak Sezemice – Horní Ředice 3:1 (1:1). B: Fous, Tomáš Kašpar, Knaute – Dujsík.
Sruby – Proseč 0:0, pen. 2:4.