Koprodukce Pardubičky a Holice… A na toto dílo by nejraději zapomněla Litomyšl. Pardubičky zdolaly Dolní Újezd a dvě kola před koncem stáhly ztrátu na třináctou příčku na dva body. Pomohlo jim k tomu vítězství Holic nad reprezentantem Smetanova města, který se tak ocitl v přímém ohrožení sestupu.

Majstrštyk se povedl fotbalistům Moravan. Do Lanškrouna se vypravili netradičně autobusem a domácí borce zaskočili. Ti poprvé doma na jaře prohráli. Výhru svých sledovala i těhotná manželka jednoho z hráčů. A „samou radostí" ze tří bodů ráno po utkání porodila…
Horní Jelení na Žamberk nestačilo, ovšem podalo daleko lepší výkon než naposledy proti Moravské Třebové.

Holice – Litomyšl 3:1
Václav Velinský, trenér Holic: „Zápas jsme rozhodli do poločasu hattrickem Václavka. Druhý poločas se už pak je dohrával z povinnost. Na našem týmu byla znát únava po pohárovém finále. Roli také sehrálo velké vedro."

Lanškroun – Moravany 0:2
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Za úmorného vedra a na velmi dobrém zeleném pažitu moji borci zahráli dle zadaných pokynů. Odměnou jim byly tři body. Kromě jedné chyby ve středu hřiště, po které se rozezvučela konstrukce naší branky, jsme domácímu týmu nedovolili ohrozit naší svatyni. Hráči a to hlavně ve druhé půlce domácí mužstvo převyšovali. Výsledkem tomu bylo trestání chyb, které realizoval ve vstřelení branek náš koncák Poláček po nezištných přihrávkách od Hermanna respektive Berana. Celý tým si zápas užil a to i cestou zpět v autobuse, kterým jsme po delší době na zápas jeli. Kvalitní výkon našeho plejera Jardy Lukase sledovala i jeho manželka, která mu následné ráno porodila dceru Lili. Gratulujeme…"

Pardubičky – Dol. Újezd 4:1
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Konečně jsme doma zase jednou zvítězili. A výhra to je velmi důležitá, neboť nás drží ve hře o záchranu. Musíme na ní ale příště navázal v Poličce a tam to bude hodně těžké. Ale zpět k Dolnímu Újezdu. Soupeře jsme přehráli po všech stránkách. Měli jsme územní převahu, kterou jsme přetavili ve čtyři branky. První branka padla po rychlém brejku, který zakončil tvrdou střelou Jiráský. Do poločasu jsme přidali ještě jednu trefu, když si na rohový kop parádně naskočil Münzberger. Po přestávce už to bylo trochu kostrbatější, ale zvládli jsme to. Přidali jsme třetí gól a po snížení hostů, jsme dali ještě poměrně rychle ještě jeden. Chválím celý mančaft."

Hor. Jelení – Žamberk 1:3
Pavel Svatoš, sekretář Horního Jelení: „Abychom mohli Žamberk porazit, museli bychom podat výkon na hranici svých možností a neztrácet v průběhu utkání hráče. Jenže jsme přišli v první půli o oba stopery, přitom o Čermáka už po pěti minutách. Rejnuš to ještě zkusil po přestávce, nicméně záhy odstoupil ze hry. V prvních pětačtyřicetiminutovce jsme dřeli a výsledkem byl bezbrankový stav. Utkání rozhodl gól zkraje druhé půle. A když hosté po dalších pěti minutách přidali druhý, už jsme jen dotahovali. Kluci ale zápas nezabalili a snížili Horáčkem na 1:2. Síly na vyrovnání už nezbyly, čekali jsme na nějaký brejk, ke kterému nás však hosté nepustili. Sami naopak zvýšili z penalty. Kluci ale i přes prohru zaslouží pochvalu. Tentokráte bojovali, dokud mohli. Ne jako minule proti Moravské. Vyzdvihl bych dorostence Šumpíka v naší bráně. Zabránil dalším čtyřem gólům."