Okresní přebor fotbalistů pokračoval o víkendu devátým dějstvím.

Paramo – Lipoltice  3:3
Fakta – branky: 55. a 81. Staněk, 72. Cink – 67. a 85. Plavec, 31. vlastní. Rozhodčí: Klempíř. ŽK 3:1. Diváků: 20. Poločas: 0:1. Paramo: Mergl – Dušek, Vacek, R. Topič, Vašíček – Černý, Hakl, Beran, Brambůrek – Staněk, Suchánek. Střídali: Čáp, Troják, Cink. Lipoltice: Machač – Formánek, Kasal, J. Kotraš, P. Kotraš – Vlasák, Oliva, Nedvěd, Tamchyna – Plavec, Švejda. Střídali: Šurkala, Hrdý, Flégr.

Chvojenec – Roveň 3:2
Ve druhé půli vedli domácí, ale hostující Melc v 77. vyrovnal. Rozhodující gól padl v 82., kdy Nechvíle vybojoval míč pro Erbera a ten zavěsil.
Fakta – branky: 35. M. Jedlička, 53. Chmela, 82. Erber – 15. Machatý, 77. Melc. Rozhodčí: Syrůček, ŽK 3:3. Diváků: 120. Poločas: 1:1. Chvojenec: Starý – Kirchner (26. J. Pavlíček), M. Jedlička, Silbernágl, Moravec – Burkovič (65. Ryšavý), Zbudil, Velinský, Zajíc – Chmela (77. Nechvíle), Erber. Roveň: Baláš – Mládek, Mikuláš, D. Král, J. Kaplan – Kašpar (70. Koláček), Vach, L. Kaplan, Šišán (87. R. Král) – Melc, Machatý.

Dříteč – Zdechovice  2:1
V první půli měli více šancí hosté, ale neprosadili se. Zdechovice šly dokonce do vedení, ale to spíše povzbudilo domácí tým, který dvěma góly otočil skóre zápasu.
Fakta – branky: Bednář, Puhlovský – Ročín. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 1:2. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Dříteč: Bulva – Hruša, Bednář, Kopták, Morávek – Haan, Kroupa, Voříšek, Pečinka – Tesař, Puhlovský. Střídali: Mužík, Těšitel. Zdechovice: Cincibus – Forst, Žoček, Linhart, Novák – Ročín, Franc, Englich, Rogovik – Řeháček, Volný. Střídali: Smolík, Pankin.

Choltice – Opatovice 1:2
Hosté vstřelili po hodině hry během pěti minut dvě branky. Choltice poté po rohu snížily, ale dát vyrovnávací branku se jim již nepodařilo.
Fakta – branky: 70. Bravenec – 61. a 65. Bartoníček. Rozhodčí: Horák, žluté karty 1:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Choltice: Zrůst – Salfický, Šmerda, Bravenec, Peml – T. Horák, Večerník, Jan Kohoutek, J. Horák – Augustin, Svoboda. Střídal: Jiří Kohoutek. Opatovice: Guldán – Filipek, Píša, Jičínský, Valenta – M. Jánoš, Práchenský, Kváša, Kuchta – Novák, Bartoníček. Střídal: R. Jánoš.

FK Pardubice C – Újezd  6:1
Domácí využili početní výhodu a po přestávce nastříleli Újezdu čtyři branky.
Fakta – branky: 6. a 85. Ryba, 16. Chvála, 56. Komárek, 61. Hofman, 81. J. Uhlíř – 10. P. Strnad. Rozhodčí: Sklenář. ČK 0:1 (35. J. Rozsévač), ŽK 2:1. Diváků: 40. Poločas: 2:1. FK Pardubice C: Bílek – Hofman, Putnar, Habiger, Táborský – Chvála, Ryba, V. Zavřel, Brož – Dvořák (46. J. Uhlíř), Komárek (70. Meruňka). Újezd: Hývl – Vaníček, Jiří Petříček, Zima, O. Bendžík (62. M. Rozsévač) – J. Rozsévač, Svoboda, Jakub Petříček, Rusín (22. Firbas) – P. Strnad (70. Sirůček), Hladík.

Řečany – Pardubičky  3:2
Fakta – branky: 20. a 47. Svatoň, 56. Tichý – 19. F. Krejčí, 33. Navrátil. Rozhodčí: Čiháček, ŽK 2:2. Diváků: 130. Poločas: 1:2. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Petr Moravec – M. Moravec, Bahník, Novotný, Vohralík – Svatoň, Němec. Střídali: Tichý, Kobera, Pavel Moravec. Pardubičky: Vohradník – T. Svoboda, Zemek, Bažant, Kopp – Froš, F. Krejčí, Zelenda, Mrázek – Navrátil, Poláček. Střídali: Brus, Jelínek.

Sezemice – Libišany   3:1
Fakta – branky: M. Brychta 2, Lába – J. Pithart. Rozhodčí: Hamrník. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Sezemice: Levinský – Süttö, Kumpan, Blažek, J. Kašpar – Pašťalka, M. Plecháček, Kříž, T. Kašpar – Lába, Štěrovský. Střídali: M. Brychta, Bělohubý, Pleva. Libišany: Vida – Jozíf, Vích, T. Bidman, Richter – Voltr, J. Pithart, J. Bidman, Černohlávek – Kuric, L. Pithart.