Mikulovice –  Újezd 1:1
Ve vyrovnaném utkání měli hosté v první půli mírně navrch, ve druhém poločase to byli zase domácí. V 58. minutě zakončil P. Vencl po úniku do tyče a z dorážky Svoboda otevřel skóre. V 71. minutě Jandák vyrazil penaltu Valskému a o čtyři minuty později Korbel minul ve vyložené šanci. Trest pro domácí přišel hned vzápětí, kdy si Rusín naběhl na centr a hlavou vyrovnal.
Fakta – branky: 58. Svoboda – 76. Rusín. Rozhodčí: Čermák. ŽK 3:3. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Mikulovice: Těšínský – J. Vencl, Handlíř, R. Vyskočil (81. Marek), Hromek – Carda (55. J. Hyxa), Křivka, Karlík, Valský – Svoboda, P. Vencl (70. Korbel). Újezd: Jandák – Zima, Černý, Jiří Petříček, Rusín – Rozsévač (90. Firbas), Jakub Petříček, Hladík, Vohralík – Bosman (70. Hývl), Hataš (50. Šebek).

Dříteč – Choltice 2:2
Choltice se ujaly vedení zásluhou Karlíka ve 2. minutě po chybě domácí obrany. Dříteč rychle vyrovnala trefou Bednáře po trestném kopu Kušníra. Domácí byli v této fázi utkání aktivnější a ve 32. minutě se dostali do vedení po dalekonosné pumelici Klofandy. Ve 41. minutě využil hostující Hovorka míč směřující za obranu a vyrovnal. Ve druhé půli hra upadla do průměru.  Choltičtí si po bojovném výkonu odvezli cenný bod.
Fakta – branky: 8. Bednář, 32. Klofanda – 2. Karlík, 41. Hovorka. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 2:3. Diváků: 80. Poločas: 2:2. Dříteč: Báča – Hrůša, Pluhař, Bednář, Štěpán (65. Kašík) – Jelínek, Kroupa, Klofanda, Flídr – Szanisló, Kušnír. Choltice: Zářecký – Jiří Kohoutek, Jan Kohoutek, Peml, Hlaváček – Chmelař, Hovorka (88. Štěpánek), Urbanec, Kratochvíl – Karlík (74. Knapík), Stárek.

Dašice – Opatovice 2:3
Vstup do utkání se vydařil domácím, kteří ve 12. minutě vedli 2:0. Další příležitosti však nevyužili a do hry se postupně dostávali Opatovičtí, kteří ve druhé půli přidali na agresivitě. Po penaltě Moníka a trefě Baloga bylo v 79. minutě vyrovnáno. Dvě minuty před koncem další branka neplatila pro ofsajd, ale vzápětí se dokázal prosadit Kulhánek a zajistil hostům vítězství.
Fakta – branky: 7. O. Šmejda, 12. P. Šmejda – 72. Moník z penalty, 79. Balog, 89. Kulhánek. Rozhodčí: Laksar.  ŽK 1:2. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Dašice: Kučera – Šibal, Sládek, Hora, J. Šmejda – O. Šmejda, Buchtele, Vomočil, Cabicar – Polák, P. Šmejda. Střídali: M. Sciranka, J. Sciranka. Opatovice: Dufek – Luža, Voříšek, Moník, Jičínský – Vandas, Balog, Nosek, Kulhánek – Holub, Bartoníček. Střídali: Mlynář, Žižka.

Chvaletice – Chvojenec 2:3
Domácím, kteří začali útočně, zajistil Roubíček vedení po přihrávce Mařaty. Po pauze vyrovnal Burkovič, ale bleskově odpověděl po samostatném úniku chvaletický Sajdl. Hosté srovnali v 70. minutě po přihrávce Kirchnera na zakončujícího Vrbatu. Výhru Chvojence pak zařídil Zbudil devět minut před koncem.
Fakta – branky: 21. Roubíček, 53. Sajdl – 52. Burkovič, 70. Vrbata, 81. Zbudil. Rozhodčí: Havlík. ŽK 3:1. Diváků: 20. Poločas: 1:0. Chvaletice: Vondrák – Grande, Roubíček, Kredba, Herman, Mařata, Kosprt, Brunclík, P. Kuch, Sajdl, Wiesner. Střídali: Pfeiler, Šlechta, P. Doležal. Chvojenec: Tuček – Vrbata, Moravec, T. Jedlička, Kunart, Nechvíle, Vach, Burkovič, Kirchner, M. Jedlička, Pavlíček. Střídali: J. Zbudil, Izák, Horák.

Mnětice – Roh. Bělá 2:4
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí hráči nedokázali proměnit více vypracovaných šancí. Hosté se prezentovali výbornou produktivitou, když kromě čtyř branek ještě jednou nastřelili tyč.
Fakta – branky: 16. Moravec, 24. Doležal – 6. Deutsch, 68. I. Morávek, 73. a 88. Kotraš. Rozhodčí: Svoboda. ČK 1:0 (88. Závorka), ŽK 5:3. Diváků: 40. Poločas: 2:1. Mnětice: Kučera – Balog, Hájek, Hanovec, Hutla – Vácha, Závorka, Tláskal, Doležal (81. Eliáš) – Moravec, Vafka. Rohovládova Bělá: Trubač – Strouhal, J. Morávek, Tamchyna, Komárek (88. Havelka) – Klír, I. Morávek, Deutsch, Chovanec – Čásenský, Wohlhöfner (58. Kotraš).

Nemošice – Přelovice 2:0
Zatímco hosté první dvě velké šance neproměnili, tak hráči Nemošic z první příležitosti hned skórovali. Hosté měli míč častěji ve svém držení, domácí spíše hrozili z brejků. V 75. minutě uklidnil domácí příznivce druhý gól po samostatném průniku Novotného.
Fakta – branky: 23. Granec, 75. Novotný. Rozhodčí: Kudyn, žluté karty 1:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Nemošice: Molnár – Týnek, Večeřa, Vítek, Kreml – Ulrich, Libánský, Sládeček – Novotný, Granec, Linha. Střídali: Holík, Řezníček. Přelovice: Rejduga – Řehák, Bidlo, Pilc, Šimák – Šprync, Mádr, Vohralík, Balada – Malý, Hačko. Střídali: Strejc, Pracz, Blažek.

Roveň – Přelouč B 1:3
Hosté šli v 7. minutě do vedení, když zaváhání domácího brankáře potrestal Štainer. Rovni se podařilo vyrovnat ještě v první půli, kdy Machatý poslal odražený míč do sítě. Přeloučští vstřelili vítěznou branku v 77. minutě. Milan Beránek rozhodl střelou z otočky, pojistku přidal Školník.
Fakta – branky: 39. Machatý – 7. Štainer, 77. Milan Beránek, 82. Školník. Rozhodčí: Syrůček. ŽK 1:2. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Roveň: Baláš – Kučera, M. Koláček, Mikuláš, Mládek – Madák, Machatý, Kaplan, Kašpar – Melc, Žatecký. Střídali: Franc, Dušek, Mile. Přelouč B: Konvalina – Váša, Tesák, Heřmánek, Martin Beránek – Eisner, Štainer, Kocourek, Školník – Jedlička, Milan Beránek. Střídali: Slabý, Strnad.

Ostřešany – St. Mateřov 0:2
Hosté byli od začátku aktivnější. Ve 21. minutě se prosadil Fenyk z dorážky, zanedlouho zvýšil T. Holek z trestného kopu. Druhá půle nabídla vyrovnaný průběh, domácí žádnou šanci nevyužili.
Fakta – branky: 21. Fenyk, 33. T. Holek. Rozhodčí: Pavlas, ŽK 2:1. Diváků: 100. Poločas: 0:2. Ostřešany: Češka – Krejčok, Hošek, Bobek, Kasal – Půlpán, Paštyka, Drábek, Moravec – Novák, Dufek. Střídali: Jankovský, Vilím. Starý Mateřov: Procházka – T. Holek, Hromádko, Hlaváček, Haan – Meduna, Zach, Mynka, Fenyk – D. Holek, Křížek. Střídali: Žďárský, Tomiška, Janeček.