Trpělivost přináší body! V případě závěrečného gólu Opatovic hned tři…

Roveň – Rosice 4:1
Domácí si připsali první letošní vítězství, jejich triumf měl dva pevné pilíře. Dvougólový střelec Pekárek nasměroval svůj tým ke třem bodům už v prvním poločase, brankář Baláš zase stanul proti dvěma penaltám, přičemž ani jedna neskončila gólem. Zápas měl navíc pikantní příchuť na trenérských postech, kdy proti sobě stanuli holičtí kolegové Frydrych s Tesařem.
Fakta – branky: 10. a 35. Pekárek, 79. Vlach, 85. Štancel – 39. Zelinka. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Roven: Baláš – Shejbal, Mikuláš, Šándor, Kašpar – Žatecký, Vach, Kaplan, Johanides – Pekárek, Absolon. Střídali: Pospíšil, Štancel, Dušek. Rosice: Šutovec – Rouzek, Pozdník, Pešek, Voleský – Jan Růžička, Jiří Růžička, Rogovik, Šebek – M. Bartoš, Zelinka. Střídali: Pipek, Hovorka, F. Bartoš, Hanko.

Moravany B – Dašice 6:1
Přespolní derby měla zpočátku obě mužstva pod kontrolou a vývoj nesvědčil o jednoznačném vítězství jednoho z mančaftů. Moravany však dokázaly před pauzou vsítit dva kousky a to mělo rozhodující efekt. V druhé půli běhala po hřišti už jen jedna jedenáctka, která měla dašické fotbalisty plně pod kontrolou.
Fakta – branky: 41. a 48. Bakeš, 45. Švadlenka, 65. R. Hynek, 69. Knotek, 74. Branda – 57. J. Englich. Rozhodčí: Kykal. Žluté karty: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 2:0. Moravany B: Laksar – Kopták, Kubík, Fišer, Horák – Smejkal, R. Hynek, Bakeš, Fidler – Švadlenka, Knotek. Střídali: Branda, Fibikar, Mikan, Hájek. Dašice: Černohubý – L. Vajer, O. Vajer, Šibal, Polák – J. Vajer, Buchtele, V. Englich, Heger – Kučera, J. Englich.

Újezd – Dříteč 2:3
Nepřítomnost největších opor obou celků měla za výsledek nízkou efektivitu v proměňování šancí, takže si diváci moc fotbalové kvality neužili. Újezd může mrzet dvakrát ztracené vedení, zejména pak při pomyšlení na množství zahozených tutovek za stavu 2:1 pro domácí.
Fakta – branky: 1. a 11. Vohralík – 5. a 48. Štěpán, 70. Trojan. Rozhodčí: Derner. ŽK: 3:1. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Újezd: Jandák – Bosman, Jiří Petříček, Rozsévač, Filipi, Huňáček, Bendžík, Jakub Petříček, Sobotka, Vohralík, Dvořáček. Dříteč: Vávra – Kroupa, Drahokoupil, Nedvěd, Pluhař, Musil, Vrška (72. Jezdinský), Bednář, Pečinka (66. Trojan), Štěpán (88. Pech), Kušnír (90. Voženílek).

Bohdaneč – Ostřešany 2:1
Těžce vybojované body pro Bohdaneč. Už v úvodu její obrana zapříčinila trefu Drbohlava, domácí se ale posléze oklepali a skóre otočili. Hlavně ale odolali závěrečnému tlaku mlsných Ostřešan.
Fakta – branky: 44. Baldrych, 55. Krejčí – 7. Drbohlav. Rozhodčí: Rambousek. Žluté karty: 2:3. Diváků: 220. Poločas: 1:1. Lázně Bohdaneč: Vlček – Karela (63. Buchta), Škopek, Rössler, Kvapil (34. Virt), Flekr, Baldrych, Žurek (83. Blažej), Lánský, Zackl, Krejčí (90. Rogovik). Ostřešany: Jahelka – Novák, Půlpán (70. Závorka), Tejnecký, Paštyka, Vácha (81. Křivka), Doležal (68. Moravec), Drbohlav (64. Agyako), Hodás (77. Hošek), Moravec, Vágner.

Nemošice – Křičeň 1:1
Brankový účet takticky vedené bitvy otevřel po jednom z mnoha protiútoků domácích Pavlíček. Tlak Křičeně ale nemošičtí hráči neustáli a museli se smířit s jedním bodem.
Fakta – branky: 28. Pavlíček – 57. Kalinin. Rozhodčí: Mencl. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Vítek, Polanecký, Mareček, Koblížek, Pavlíček, Kostka, Michňák, Linha. Střídali: Kreml, Řezníček. Křičeň: Pleskot – Hanzl, Půlpán, Hackenberg, Malý, Šprync, Urbanec, Pilc, Blažek, Koki, Biath. Střídali: Kalinin, Ginter.

Opatovice – Srch 2:1
Prudký vítr sfoukl fotbalovou krásu stranou a neurovnaný zápas dlouho neznal vítěze. V poslední minutě ale dorážel po trestném kopu Hanovec, čímž zase sfoukl on Srch.
Fakta – branky: 21. Richter, 90. Hanovec – 28. Doležal. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Poločas: 1:1. Opatovice: Guldán – Jičínský, Baloun, Kovařík, Jozíf – Jánoš, Balog, Hladík, Krsek – Hanovec, Richter. Střídali: H. Bartoníček, Daňhel. Srch: Mičjan – Tměj, Broš, Kršák, Hurta – Maivald, Šmíd, Doležal, Vojíř – Kopecký, Práchenský. Střídal: Zeman.

Holice B – Přelouč 0:4
Domácí nesdělili informace. Čerpáno z IS FAČR.
Fakta – branky: 29. Váša, 70. Linhart, 72. Mil. Beránek, 90. Štainer. Rozhodčí: Málek. ŽK: 2:2. Poločas: 0:1. Holice B: Svoboda – Tláskal, Lát, Kopřiva, R. Bareš, Markovics, Fotul, Machatý, Hlava, Vrátil, Fliger. Střídali: Stárek, Flachs, Uhlíř, Šándor. Přelouč: Vašíček – Školník, Dušek, Kmoníček, Mar. Beránek, Váša, Novotný, Bendžík, Štainer, Hataš, Mil. Beránek. Střídali: Havlas, Linhart, Jedlička, Volejník.