Přelouč – Řečany 3:1

Dvacet minut byli aktivnější hosté. Na úsek mezi 27. a 34. však asi dlouho nezapomenou. Nejdříve přestali hrát poté co Jezdinský přijímal přihrávku od obránců a asistent rozhodčího na chvíli zvedl praporek. Omilostněný domácí záložník si pak Kaňuku vychutnal blafákem – 1:0. Ve 31. zadáci nechali Kadeřávka prostrčit míč na Cichru a když Kaňuka prohrál souboj, stav se přetočil na 2:0. Ve 34. šel Koch důrazně za dlouhým balonem z obrany, přeskočil Pavla Linharta a obstřelil bezmocného gólmana – 3:0. Dvanáct min po pauze byl po druhé žluté vyloučem Patr Linhart a hosté paradoxně začali být lepší. V 70. si Chára vyměnil míč se Stoklasou a snížil – 3:1. Vzápětí pálil nebezpečně Blažek a v 81. rozhodčí střet Krále s J. Křivkou jako penaltový neposoudil. Fakta – branky: 27. Jezdinský, 31. Cichra, 34. Koch – 70. Chára. Rozhodčí: Vašek (Včelákov). ŽK 1:4. ČK 0:1 (57. Petr Linhart). Diváků: 170. Poločas: 3:0. Přelouč: Král – Zackl, Kozel, Novotný, Beneš – Koch (77. Slabý), Jezdinský (67. Ulrych), Kadeřávek – Pištora, Cichra (59. Nedvěd). Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Pavel Linhart, J. Křivka, Kobera – Grande, Chára, Petr Moravec (67. Stoklasa), Petr Linhart – Němec (37. Blažek), Matoušek (85. Miloš Moravec).

Rozhovice – Staré Hradiště 0:1

V 10. postupoval sám na bránu Tesner, ale jeho lob se mezi tři tyče nevešel. Vzápětí Pecháček vysunul Urbance a také on netrefil magický obdélník. Rozhodnutí padlo v 74., kdy se vydal na sólo Hýsek a z běhu levou nohou (svou slabší) vymetl pavučinu zaskočeného gólmana. Pojistku pak z výhodných pozic nepřidali Smutný, Vorlíček ani Hudec. Fakta – branka: 74. Hýsek. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Hradiště: Habivský – Hudec, Habiger, Vencl, Tamchyna - Deutsch (52. Vorlíček), Zavřel, Klofanda, Urbanec – Pecháček (46. Smutný), Tesner (35. Hýsek).

Paramo – Třemošnice 2:2

V 18. Těšitel vydláždil dálnici pro Duška, který obešel gólmana a zavěsil – 1:0. Po hodině hry Troják naskakoval na centr T. Novotného, ale obránce Třemošnice jej předběhl tak netastně, že si srazil míč do vlastní sítě – 2:0. V 69. dal Dušek malou domů do protipohybu svého gólmana – 2:1. Probuzená Třemošnice vyrovnala v 77., když centr Kutílka uklidil do brány Zrůst – 2:2. Fakta – branky: 18. Dušek, 60. vlastní – 69. vlastní, 77. Zrůst. Rozhodčí: Vaniš. ŽK 4:4. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Paramo: Vlček – Kunart, Bárta, Vacek (46. Zámečník), Mládek (46. Novotný) – Dušek, T. Novotný, Troják, Červenka – Těšitel, Staněk.

Kameničky – Mikulovice 2:2

Hosté prohrávali v poločase 0:2, ale heroickým výkonem si vynutili zisk cenného bodu. Nejdříve v 50. vykřesal jiskřičku J. Vencl, aby v 73. plamen rozfoukal P. Vencl. Fakta – branky: Sádovský, Sadílek – J. Vencl, P. Vencl (pen). Sudí: Dvořák. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (M. Pérko – Moučka). Diváků: 130. Mikulovice: Dufek – Hromádka, Vyskočil, Karlík, Bříza – Moučka, L. Valský, P. Vencl, Hromek – Křivka, J. Vencl. Střídali: Kárník, Šmejda.