SK Holice – SK Přepychy 4:3 (4:0). Góly: Franc 2 (1x z penalty), Pištora, Veis. Sestava – I. poločas: Ondráček – Kopa, Tošovský, Skalický, Půlpán – Pištora, Jelínek, Franc, Krpata – Veis, J. Englich. II. poločas: Svoboda – Pištora, M. Jedlička, Skalický, Rössler – Machatý, T. Jedlička, Jelínek, Vl. Englich – Dostál, Absolon. První poločas to byla hra kočky s myší.

Sokol Živanice – Černilov 2:0 (2:0). Góly: Podlipný, Žurek. Sestava – I. poločas: Šváb – Čada, Trupl, Vrážel, Jůn – Podlipný, Mocanu, Černík, Žurek – Hačko, Hájek. II. poločas: Šváb – Čada, Trupl, Ferčák, Michal – Černík (75. Podlipný), Balog, Sedlák, Žurek (75. Mocanu – Hačko, Macháček. „Příležitost dostali širší kádr, s přípravou jsem spokojen,“ sdělil tživanický trenér Milan Šmarda.

Spartak Slatiňany – Sokol Moravany 1:1 (1:0). Gól Moravan vstřelil Fišer, na vyložené šance 3:8, jen Vaněk spálil čtyři tutovky. Sestava: Starý – Kopták (46. Kubík), Cabicar, Štěpánek, Fišer – Imramovský (46. Louženský), Hynek, Veselý, Houžvíček – Kříž (60. Pitra), Vaněk. Příště: Moravany – Dříteč (ne 17).

Chlumec nad Cidlinou – Valy 1:1 (0:0). Gól hostí vstřelil deset minut před koncem Budinský. Sestava: Poříz – M. Doležal, Půlpán, Petrlík, Šrám (St. Čívice – test) – Procházka, Kolman, Budinský, Kutílek – V. Bažant, Smolík (Selmice). Střídali: Jeřábek, Novotný. Příště: Prosetín – Valy (so 17).