SK Union Čelákovice - Tesla Pardubice A 0:2 (0:1)

Branky: 26. a 90. Petrus.
ŽK: 0:2 (Hudec, Třešňák)
Rozhodčí: Kubr z Prahy

Tesla přijela do Čelákovic jako jasný favorit zápasu a tuto roli potvrdila bezezbytku. Celý zápas měla jasně pod kontrolou. První šanci měl po čtvrthodině hry Hudec, ale jeho křížnou střelu brankář vyrazil. V 26. dlouhý centr Hlavy zužitkoval kanonýr Petrus hlavičkou napříč brankou ve vedoucí gól Tesly - 0:1.O čtyři minuty později byl v šanci opět Hudec, ale místo přihrávky Škvrňákovi volil střelu do těla brankáře. Domácí celek si v první půli nevypracoval ani jedinou vážnější příležitost.
I ve druhém poločase se hrálo za stálé převahy Tesly, ve hře bylo několik náznaků šancí, ale chyběla přesnější přihrávka. Definitivně se o dalším bodovém zisku hostů rozhodlo až v poslední minutě, kdy se křížnou střelou prosadil Petrus, který zaznamenal již svůj dvacátý gól sezony a pečetil tak výhru Tesly – 0:2.

Domácí celek branku Shejbala vážněji neohrozil a Tesla si tak připsala již osmnáctý zápas za sebou bez prohry. Série to je nevídaná a věřme, že v boji o třetí příčku divizní tabulky bude pokračovat.

(ašo)