Rosice pokračují ve střeleckých hodech. Tentokrát to odnesly Dašice, který si z Pardubic vezou osmigólový příděl. Hodně branek padlo rovněž v Moravanech, odkud se pět „fíků" odváží tým Nemošic.

ROSICE NAD LABEM – DAŠICE 8:0
Jednoznačná záležitost v podání Rosic. Již ve třetí minutě střílel P. Zelinka do břevna, v 9. minutě pak Hovorka poprvé rozvlnil síť. Po půlhodině to bylo již 3:0, když se dvakrát po vydařených akcích trefil Jiří Růžička. Poločasový stav uzavřel P. Zelinka po přesném centru Vratišovského. I po přestávce se hrálo pod taktovkou Rosic. Skóre navýšil Paukovič a klička gólmanovi se povedla F. Bartošovi. Jeho střelu pak ještě šikovně tečoval Lejsek a na konečných 8:0 uzavřel Rogovik.
Fakta – branky: 9. Hovorka, 18. a 26. Jiří Růžička, 37. P. Zelinka, 54. Paukovič, 65. F. Bartoš, 69. Lejsek, 83. Rogovik. Rozhodčí: Baracz. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 4:0
Rosice: Vlček – Jan Růžička, Pozdník (41. Pipek), Prokůpek, Pešek (46. D. Rousek) – Hovorka (51. Paukovič), Rogovik, Jiří Růžička (27. Vratišovský), Lejsek – P. Zelinka (55. M. Bartoš), F. Bartoš. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Hora, Kohoutek, Šprta – J. Vajer, Hynek, Hegar, Morávek – Křížek, Kašpar.

MORAVANY B – NEMOŠICE 5:2

Domácí od počátku zápasu vlítli na hosty a v prvních deseti minutách si vytvořili tři brankové příležitosti, ovšem bez gólového efektu. To hosté se poprvé dostali za polovinu hřiště a hned z ojedinělé šance skórovali. Domácí urputně dobývali dobře pracující obranu hostů, ale bez efektu. Už to vypadalo, že poločas skončí výhrou Nemošic, ale Moravanům se podařila poslední sedmiminutovka, kdy vstřelili hostům do šatny tři branky.
Druhý poločas se odvíjel většinou na půlce hostů a poté co domácí navýšili skóre na 5:1, tak se zápas spíše jen již dohrával. Konečné vítězství domácích je zasloužené.
Fakta – branky: 37. a 59. Blajda, 42. Kubík, 44. Čáň, 55. Hynek R. – 11. Vítek, 78. Linha. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 3:1.
Moravany B: Laksar – Kulhánek, Sokol, Kubík, Blajda – Hynek R. (68. Fibikar), Bakeš, Fišer, Hynek J.- Čáň (62. Smejkal), Branda.
Nemošice: Dufek – Hofman (85. Dvořák), Vaculík, Mareček, Řezníček – Cimburek T. (74. Cimburek L.), Topolský, Večeřa, Polanecký – Vítek, Linha.

CHVOJENEC – DŘÍTEČ 1:1

První poločas se hrál vyrovnaný zápas s minimem gólových příležitostí. Ve druhém poločase začaly padat branky, gólový účet otevřel v 75. minutě Velinský na 1:0, Domácí však udrželi vedení pouze šest minut, poté se po rohovém kopu prosadil hlavou Pluhař. Remíza odpovídala průběhu zápasu, hra od vápna k vápnu s minimem šancí na obou stranách.
Fakta – branky: 75. Velinský – 82. Pluhař. Rozhodčí: Májek. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Chvojenec: Pavlíček – Bareš, Centrner, Kirchner, Pitra – Burkovič (56. Moravec), Veliský, Richter, Nechvíle (57. Zbudil) – Pokorný, Vilím (56. Píša).
Dříteč: Frinta – Pluhař, Vrážel, Bednář, Derner (46. Zezulka) – Musil (67. Pech), Opršal, Pečínka, Zběhlík (87. Voženílek) – Závorka, Zollman.

Nedělní výsledky:

Opatovice nad Labem – Mikulovice 2:0 (0:0), Ostřešany – Lázně Bohdaneč 2:1 (1:0), Přelovice – Roveň 1:0 (0:0), Přelouč B – Újezd 2:2 (0:1).