V tom osmém jejich služeb využil OTTO JANSA z Lázní Bohdaneč. Nezasáhl ji úplně do středu, ovšem se 37 brankami byla na tom o gól lépe než dvojice souputníků. Radost měl i Jiří Švihovec, který se vyšvihl do čela pelotonu.

Výsledky 8. kola
1. FK Pardubice - Ústí nad Labem 1  (2:0)
2. Jirny - Živanice - 0  (0:0)
3. Pardubice B - Přepeře 1   (4:1)
4. Holice - Letohrad 0   (2:2)
5. Moravany - Žamberk 0   (3:3)
6. Rosice n. L. - Načešice 1    (4:1)
7. Pardubičky - Přelouč 1   (5:2)
8. Řečany n. L. - Starý Mateřov 2  (2:4)
9. Chvojenec - Sezemice 2  (0:1)
10.Staré Hradiště - Dříteč 1   (3:2)
Supertrefa: 41 branek

Jednotlivci po 8. kole
PA0012 Jaroslav Švihovec, Pardubice 10 77
PA0157 Luděk Horčička, Holice 7 74
PA0107 František Pýcha, Dolní Roveň 4 74
PA0143 Iva Balánová, Škudly 10 72
PA0128 Tomáš Najman, Miřetice 10 72
PA0091 Jan Kouřil, Pardubice 13 71
PA0126 Michal Pehanič, Pardubice 10 71
PA0056 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 71
PA0158 Aleš Horčička, Holice 7 71
PA0159 Miroslava Horčičková, Holice 7 71
PA0028 František Kaplan, Moravany 7 71
PA0181 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 13 68
PA0161 Josef Kroulík, Moravany 13 68
PA0153 Jiří Pitra ml., Mentour 10 68
PA0160 Zbyněk Horčička, Holice 7 68
PA0016 Hana Kužilková, Pardubice 7 68
PA0014 Milan Linha, Pardubice 7 68
PA0015 Petr Linha, Pardubice 7 68
PA0141 Ladislav Šál, Pelechov 7 68
PA0018 Tomáš Shejbal, Pardubice 4 68
PA0187 M. Málek, Pardubice 7 66
PA0163 Filip Kubizňák, Sezemice 13 65
PA0164 Anna Matúšů, Sezemice 13 65
PA0084 Marek Balínek, Pardubice 7 65
PA0085 Miroslav Balínek, Pardubice 7 65
PA0168 Milan Bukač, Sezemice 7 65
PA0042 Natálie Křičenská, Moravany 7 65
PA0177 Lukáš Maschke, Lohenice 7 65
PA0017 Milan Shejbal, Pardubice 7 65
PA0077 Josef Slabý, Pce - Svítkov 7 65
PA0114 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 4 65
PA0103 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 65
PA0019 Milan Shejbal ml., Pardubice 4 65
PA0045 Tomáš Havránek, Pardubice 1 65
PA0072 Petra Horáková, Veselí 1 65
PA0146 Tomáš Štěpánek, Moravany 1 65
PA0204 Milan Cimfl, Litětiny 10 64
PA0206 Michaela Cimflová, Litětiny 10 64
PA0171 Jiří Beran, Jeníkovice 7 64
PA0170 Vladimír Havránek, Vysočany 7 64
PA0041 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 0 64
PA0043 Jiří Klofát, Moravany 7 63
PA0140 Martin Malega, Pardubice 7 63
PA0052 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 13 62
PA0108 Libor Šafář, Srch 10 62
PA0070 Petr Vorel, Veselí 10 62
PA0165 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 62
PA0067 František Kutílek, Veselí 7 62
PA0152 Jiří Pitra st., Mentour 7 62
PA0104 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 62
PA0054 Roman Štěpánek, Horní Jelení 7 62
PA0090 Michaela Štěpánková, Pardubice 7 62
PA0166 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 4 62
PA0063 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 4 62
PA0167 Petra Matúšů, Sezemice 4 62
PA0120 Aleš Mužík, Srch 4 62
PA0009 Hana Machová, Pardubice 1 62
PA0190 Evžen Pospíšil, Srch 4 61
PA0175 Tomáš Pecka, Mělice 13 60
PA0162 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 60
PA0205 Markéta Cimflová, Litětiny 10 59
PA0154 Přemysl Pitra, Holice 10 59
PA0127 Libuše Vlčková, Pardubice 10 59
PA0029 Marie Kaplanová, Moravany 7 59
PA0079 Jana Krejcarová, Pardubice 7 59
PA0131 Marie Lemberková, Štěpánov 7 59
PA0097 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 59
PA0142 Radek Balán, Škudly 4 59
PA0147 Martin Chmelík, Bezděkov 0 59
PA0189 Radek Paďour, Mentour 10 58
PA0172 Marie Beranová, Jeníkovice 7 58
PA0173 Monika Treichlová, Vysočany 4 58
PA0138 Viki Kožený, Veselí 7 57
PA0135 Jan Šál, Veselí 7 57
PA0001 Josef Linhart, Pardubice 2 57
PA0185 Ondra Lukačišin, Pce - Svítkov 10 56
PA0129 Martin Cimfl, Břehy 4 56
PA0150 Hana Kopová, Poběžovice 4 56
PA0122 Lukáš Moravec, Ostřešany 4 56
PA0024 Jiří Špaček, Dašice 4 56
PA0192 Michaela Knappeová, Pardubice 7 55
PA0174 Tomáš Treichel, Vysočany 7 55
PA0039 František Topič, Dolní Ředice 0 55
PA0209 Matěj Košťál, Pardubice 7 54
PA0151 Miloslav Kopa, Poběžovice 4 54
PA0188 Libor Brom, Moravany 0 54
PA0066 Václav Horák, Veselí 10 53
PA0106 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 10 53
PA0137 Ladislav Šejbl, Lodenice 10 53
PA0130 Milan Cimfl, Břehy 7 53
PA0049 Jiří Cuhorka, Přelouč 7 53
PA0178 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 53
PA0010 Karel Hamáček, Pardubice 7 53
PA0083 Jarmila Svoboda, Pardubice 7 53
PA0082 Jakub Svoboda, Pardubice 7 53
PA0081 Josef Svoboda, Pardubice 7 53
PA0086 Marek Tichý, Pardubice 7 53
PA0092 Čestmír Zámečník, Pardubice 7 53
PA0047 Milan Havránek, Pardubice 4 53
PA0008 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 4 53
PA0020 Laďka Chmelenská, Pardubice 4 53
PA0124 Roman Jinoch, Ostřešany 4 53
PA0006 Kryštof Kudláček, Pardubice 4 53
PA0036 Vladimír Paďour ml., Pardubice 4 53
PA0109 Miroslav Šafář, Srch 4 53
PA0057 Jiří Valenta, Pardubice 4 53
PA0186 Alena Francová, Pečky u Nymburka 1 53
PA0044 Petr Křičenský, Moravany 7 52
PA0004 Petr Bambušek, Pardubice 8 51
PA0117 Vladimír Slavík, Moravany 2 51
PA0116 Terezia Roubínková, Skalica 10 50
PA0183 David Jansa, Lázně Bohdaneč 7 50
PA0111 Miroslav Mareček, Zminný 7 50
PA0105 Eva Pýchová, Dolní Roveň 7 50
PA0180 Iva Doležalová, Pardubice 4 50
PA0121 Lukáš Dospiva, Ostřešany 4 50
PA0021 Ladislav Synek, Pardubice 4 50
PA0088 Monika Horáková, Pardubice 1 50
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 1 50
PA0034 Vladimír Paďour, Pardubice 1 50
PA0087 Hana Sejkorová, Pardubice 1 50
PA0194 Miroslav Sejkora, Pardubice 1 49
PA0207 Jan Košťál, Pardubice 1 48
PA0133 Ludvík Vorlíček, Přelouč 0 48
PA0134 Lenka Vorlíčková, Přelouč 0 48
PA0132 Milan Wiesner, Přelouč 0 48
PA0094 František Tomiška, Pardubice 10 47
PA0074 Jiří Flekač, Pardubice 7 47
PA0075 Jiří Flekač st., Pardubice 7 47
PA0058 Marek Valenta, Pardubice 7 47
PA0069 Jaroslav Volejník, Veselí 7 47
PA0064 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 4 47
PA0050 Tomáš Hubička, Brloh 4 47
PA0005 Pavel Kalhous, Pardubice 4 47
PA0176 Pavel Maschke, Lohenice 4 47
PA0025 Václav Šimr, Kostěnice 4 47
PA0144 Pavel Štěpánek, Moravany 1 47
PA0184 Miroslava Michková, Pardubice 0 46
PA0013 Jan Šurc, Pardubice -1 46
PA0169 Petr Günner, Pardubice 7 45
PA0197 Markéta Komárková, Pardubice 7 45
PA0196 Jiří Marek, Pardubice 4 45
PA0096 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 10 44
PA0068 Josef Dvořák, Veselí 7 44
PA0182 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 44
PA0093 Zuzana Rosická, Doubravice 7 44
PA0073 M.A.S.H. Zelený, Veselí 7 44
PA0115 Pavel Barvíř, Zlín 4 44
PA0148 Radek Chmelík, Bezděkov 4 44
PA0113 Tomáš Mareček, Zminný 4 44
PA0145 Tereza Štěpánková, Moravany 4 44
PA0048 Aleš Cuhorka, Přelouč 1 44
PA0030 Vladislav Imramovský, Ostřešany 1 44
PA0032 Jiří Maštalíř, Pardubice 1 44
PA0149 Miroslav Dobrovolný, Lhota pod Přel. -2 44
PA0046 Zuzana Havránková, Pardubice -2 44
PA0095 Miloš Plecháček ml., Skřivany -5 44
PA0191 Natálie Martincová, Pardubice -2 43
PA0139 Marcela Kubelková, Pardubice 4 42
PA0210 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 10 41
PA0003 Bohuslav Vančura, Pohránov 10 41
PA0037 Josef Jiráň, Hrádek 7 41
PA0078 Karel Krejcar, Pardubice 7 41
PA0118 Vojtěch Slavík, Moravany 7 41
PA0007 Jaroslav Vodička, Pardubice 7 41
PA0011 David Hamáček, Pce - Svítkov 4 41
PA0051 Milan Popilka, Sedlíšťka 4 41
PA0076 René Živný, Pardubice 4 41
PA0102 Anna Jiroutová, Slepotice 1 41
PA0027 Bohuslav Šulc, Pardubice 1 41
PA0023 Bamba Čermák, Dašice -2 41
PA0080 David Chrobok, Hradec Králové -2 41
PA0002 Pavel Šimek, Dašice -2 41
PA0119 Ventil Slavík, Moravany 5 39
PA0208 Láďa Daněk, Pardubice 1 39
PA0065 Michal Nejedlo, Veselí 7 38
PA0136 Jana Šálová, Veselí 7 38
PA0071 Pavel Danihelka, Veselí 1 38
PA0038 Jiří Mládek, Pardubice 1 38
PA0026 Zdenka Šulcová, Pardubice 1 38
PA0195 Jiří Michek, Pardubice 0 38
PA0062 Lukáš Sádovský, Holice 4 37
PA0125 Radek Ipser, Starý Mateřov 0 37
PA0112 Martin Mareček, Zminný 10 35
PA0022 Pavel Čermák, Dašice 7 35
PA0035 Marie Paďourová, Pardubice 7 35
PA0098 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 7 35
PA0213 Nikol Košťálová, Pardubice 4 35
PA0110 Eva Marečková, Zminný 1 35
PA0053 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 1 35
PA0193 Soňa Balínková, Pardubice 7 34
PA0040 Lucie Topičová, Dolní Ředice 0 34
PA0033 JIŘÍ Maštalíř, Pardubice 7 32
PA0179 Jana Dubišarová, Pardubice 1 32
PA0211 Lada Školníková, Pardubice 1 32
PA0060 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 32
PA0055 Pavel Štěpánek, Horní Jelení -2 32
PA0214 Dana Košťálová, Pardubice 7 29
PA0212 Drahoš Daněk, Rychnov nd Kněžnou 4 29
PA0059 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 29
PA0031 Vilma Látová, Pardubice -5 29
PA0203 Petr Spálenský, Zminný 4 28
PA0099 Marie Moníková, Ráby 4 26
PA0123 Marian Sýkora, Ostřešany 0 26
PA0061 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 23
PA0202 Marie Barvířová, Podlíšťany 10 21
PA0156 Michal Voříšek, Holice -1 18
PA0100 Petra Bakešová, Pardubice 1 17
PA0200 René Svoboda, Staré Hradiště 0 16
PA0216 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice -2 16
PA0101 Zdena Čermáková, Skřivany 1 14
PA0199 Lubomír Bašta ml., Staré Hradiště 0 10
PA0201 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 8
PA0198 Mike Horn, Staré Hradiště 0 8
PA0155 Jaromír Voříšek, Holice 0 7
PA0217 Miloslav Kulhavý, Pardubice 0 1
PA0215 Jaroslav Petrásek, Sezemice 0 -2

VLAFIA se dere dopředu

Pardubice - Evergreen. Horčičkovi si drží vedení. Za nimi to ale začíná klokotat. Nejvíce bodů v osmém kole nashromáždilo seskupení VLAFIA.

Týmy po 8. kole
Horčičkovi 21 216
FK Pardubice A 21 204
Titanic 15 198
Hojda Team 27 198
VLAFIA 31 190
North Star 27 189
Indiáni 30 187
Pýchovi 18 186
LAPELA 15 186
Beranovi 21 186
Baldovci 21 183
Falcon 21 180
TPL 24 172
MMM - 1 18 168
Pytláci 15 165
Havrani 3 162
Dukla 27 162
Dragon 18 162
Barva 18 159
Sparta 11 21 159
Dynamo 13 157
Veselka 6 156
Druhej dech 15 156
HAMAHA 12 156
Tatus 0 153
Veselí 1 24 153
Veselí 2 24 153
Sejkna 3 150
Bigl 24 148
Veselí 3 9 147
Fabka 68 24 144
Mimoni 0 144
Cukr 12 144
Slavia K. 12 141
DA - KO 9 141
Paďouři 12 138
A je to! 18 138
Okurky 15 138
FC Koloděje 24 138
Victoria Team 12 135
AFK Ostřešany 8 132
Důchodci Ostrov Dašice 9 132
VS Team 14 131
Plechy Team 0 123
Mára 18 120
Slovan 3 105
KO - DAK 15 93
SK Davos 0 84
Monk Team 6 84
Berani 0 34