Opatovice – Přelouč B 3:1
Domácí hráči začali naplňovat plán a během půlhodiny vstřelili po rychlých akcích tři góly. Do druhé půle zase vstoupili lépe hosté, snížili trefou z penalty, ale veledůležitou výhru Opatovičtí uhájili.
Fakta – branky: 3. Křovák, 15. a 33. Krsek – 62. Volejník z penalty. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:3. Diváků: 80. Poločas: 3:0. Opatovice nad Labem: Hampl – Hladík, Jičínský, Kovařík, Nový – Křovák, Kouba, R. Jánoš, Krsek – Kuric, J. Richter. Střídali: R. Richter, Baloun, H. Bartoníček. Přelouč B: Marek – Havlas, Kačírek, Musil, Minařík – Volejník, Novák, Hataš, Milan Beránek – Vinarčík, Pištora. Střídal: Školník.

Bohdaneč – Chvojenec 3:0
Domácí měli od začátku převahu, z rostoucího tlaku a zmatku ve chvojenecké obraně vzešel vlastní gól. Na něj hned po šesti minutách navázal Flekr, jenž v závěru i skóre uzavřel.
Fakta – branky: 27. vlastní (Centner), 33. a 79. Flekr. Rozhodčí: Májek. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Strejček, Baldrych, T. Molek (51. Bauer) - Flekr, Uhlíř (62. Novák), Kvapil, Virt, Žurek, M. Molek – Musil. Chvojenec: Blažek – Pitra, Centner, Burkovič, Richter – Píša, Pokorný, Skutil, Zbudil, Nechvíle – Půlpán (46. Štěpánek).

Dříteč – Újezd 2:4
Rychlý zásah povzbudil bojující hosty, kteří o přestávce vedli o tři branky. Ve druhé půli si Dříteč vytvořila tlak, ale náskok Újezdu pojistil Vohralík, jenž zkompletoval hattrick.
Fakta – branky: 58. a 90. Bednář – 15., 36. a 84. Vohralík, 3. Sobotka. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 0:3. Dříteč: Frinta – Závorka, Pluhař, Bednář, Pečinka, Klofanda, Michňák, Zezulka, Hausner, Zollman, Kušnír. Střídal: Vondrouš. Újezd: Hývl – Miláček, Chlumecký, Doležal, Rambousek, Rusín, Koblížek, Petříček, Rozsévač, Sobotka, Vohralík. Střídali: Šebek, Špitálský.

Mikulovice – Roveň 1:3
Na rychlou trefu Rovně mohli domácí reagovat, jenže velké množství šancí nevyužili. Naopak po vlastních chybách ještě dvakrát inkasovali, gól Mikulovic v 90. minutě již nic neřešil.
Fakta – branky: 90. Svoboda – 3., 50. Pekárek, 65. T. Krpata. Rozhodčí: Karásek. ŽK: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Mikulovice: Těšínský – Soukup, Vyskočil, Kříž, Valský – Stefanov (46. Svoboda), T. Karlík, P. Vencl (85. Václavek), Hyxa – Plesinger, J. Vencl. Roveň: Valenta – Baláš (46. T. Krpata), Šándor, Kašpar, Mikuláš – J. Krpata, Chocholouš (70. Roček), Dušek, Johanides – Melc, Pekárek (78. Kaplan).

Rosice – Přelovice 3:0
Rosičtí si užili vítěznou rozlučku s úspěšnou sezonou. Ve 2. minutě se ve vápně prosadil Vratišovský, po dalších gólech Jana Růžičky a F. Bartoše bylo po půlhodině hry rozhodnuto. Hosty pak několikrát podržel brankář Poříz.
Fakta – branky: 2. Vratišovský, 17. Jan Růžička, 28. F. Bartoš. Rozhodčí: Bém. ŽK: 1:2. Diváků: 130. Poločas: 3:1. Rosice nad Labem: Vlček (65. Nahálka) – Voleský (57. Rogovik), Pipek, D. Rousek (55. M. Bartoš), Lietavec (51. Pešek) – Jan Růžička, Prokůpek, Jiří Růžička, Hovorka – F. Bartoš, Vratišovský (79. Hanko). Přelovice: Poříz – R. Šimák (16. Uhlíř), Pracz, Hajn, Šprinc – Kučera, Malý, Novotný, Vohralík – Šprync, Hladík.

Ostřešany – Moravany B 1:3
Za výhrou, kterou stvrdili záchranu, hosté vykročili již v prvním poločase. Hráči Ostřešan v posledním utkání nepropadli, ale dokázali se v koncovce prosadit jen jednou, když Hošek proměnil penaltu.
Fakta – branky: 59. Hošek z penalty – 25. Kříž, 39. Bakeš, 47. Švadlenka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 1:3. Ostřešany: Pechmann – Havelka, Paštyka, Dufek, Vilím – Tejnecký, M. Moravec, Kasal, Hošek – L. Moravec, Hodás. Střídali: Havlíček, Ledvinka, Hrubeš. Moravany B: Laksar – Švadlenka, Záleský, Fišer, Kubík – Sokol, Bakeš, Veselý, J. Branda – Kříž, Kulhánek. Střídal: Mikan.

Dašice – Nemošice 3:5
V bezstarostném utkání si Tomáš Linha hattrickem pojistil pozici nejlepšího střelce tohoto ročníku.
Fakta – branky: 36. a 84. O. Vajer, 66. Vinař – 18., 28. a 47. Linha, 32. Zelenka, 88. Pavlíček. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 1:3. Diváků: 30. Poločas: 1:3. Dašice: Černohubý – J. Vajer, L. Vajer, Kašpar, Morávek, J. Englich, Hora, Vinař, D. Šibal, O. Vajer, Cabicar. Střídali: J. Šibal, Šmejda, Křížek. Nemošice: Dufek – Vaculík, Šimek, Javůrek, Bratršovský, Pavlíček, Zelenka, Linha, P. Polanecký, Hofman, Vítek. Střídali: Večeřa, V. Polanecký.