Úvod duelu patřil Pardubicím, šance Fouska a Petráně ovšem zlikvidoval třinecký brankář Paleček. Útočník Petráň po půlhodině již překonal gólmana, ale míč ještě stihl odklidit do bezpečí stoper Reintam. Hned vzápětí pak po centru Křapky zakončoval Černý, jenže Paleček opět zasáhl.

Domácí tým zahrozil až ke konci první půle, kdy Milan Knobloch nejprve chytil střelu Juřeny, který potom ještě mířil nad pardubickou branku, podobně jako Ižvolt vedle.

Ve druhé půli se k nebezpečné střele dostal Jan Prosek, který v sestavě Pardubic nahradil vykartovaného Jana Jeřábka. Po rohovém kopu jeho přízemní rána těsně minula třineckou branku. Těsně nad zase na druhé stráně pálil Ilko.

Když už zápas směřoval k bezbrankové remíze, přišlo rozhodnutí. Ve druhé minutě nastavení rozehrál Jiří Kateřiňák přímý kop, před gólmanem proběhlo několik hráčů, ale míč prošel až do sítě. V závěru tak Milan Knobloch přišel o třetí čisté konto v řadě a Pardubice o bod z utkání 12. kola.

Třinec - Pardubice 1:0
Branka: 90+2. Kateřiňák. Rozhodčí: Matějček – Antoníček, Dresler. ŽK: Bedecs, Reintam – Kopřiva. Diváků: 473. Poločas: 0:0.

Třinec: Paleček – Ilko, M. Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín – Ižvolt (89. Joukl), R. Vaněk, Kateřiňák, Šumbera – Juřena (90. Hošek).
Pardubice: Knobloch – Křapka, Piroch, Šejvl, Surzyn – Prosek (83. Kopřiva) - Ladra, Řezníček, P. Černý (59. Mužík), Fousek (75. Sokol) – Petráň.

Další známé výsledky:
Hradec Králové - Sokolov 0:1, Č. Budějovice - Opava 2:1, Příbram - Ústí 4:0, Olympia Praha - Vítkovice 0:2.

Příště se hraje:
Pardubice - Varnsdorf, Ústí nad Labem - Hradec Králové, Znojmo - Vlašim, Táborsko - Č. Budějovice, Třinec - Žižkov, Opava - Olympia, Vítkovice - Frýdek-Místek, Sokolov - Příbram.