Nakoupit barvy a štětce a přetřít černou barvu na bílou… Pardubičky už chtějí po třízápasovém půstu bodovat. A musejí se vytáhnout, protože hostí třetí tým tabulky. To v Moravanech a Holicích panuje klid. Týmy na jaře pravidelně bodují a tuto tradici nehodlají přerušit ani o víkendu. Prvně jmenovaný se pokusí obrat o body předposlední Dolní Újezd a Velinského boys  čeká boj u trápícího se Lanškrounu.

Neděle 17.00: SK Pardubičky (7., 31 b., 28:27) – SK Polička (3., 38b., 34:28). Na podzim: 1:2.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Po sérii tří proher chceme již konečně uspět a zároveň také přerušit nelichotivou statistiku, kdy jsme již 287 minut nevstřelili gól. Do obrany nám v podstatě vše funguje, ale směrem dopředu jsme bez ofenzivních hráčů Mráze, Mihovského a Pleskota, bezzubí. Marodka, která byla velmi rozsáhlá se ale pomalu vylidňuje. O víkendu by se již někteří hráči mohli objevit v sestavě. Tradičně doufáme v početnou diváckou podporu, která na stadion U Borku chodí. Proti Poličce nic jiného, než tři body nebereme. Uděláme vše pro to, abychom soupeři oplatili prohru."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: TJ Sokol Dolní Újezd (15., 18 b., 22:42) – TJ Sokol Moravany (6., 32 b., 40:32). Na podzim: 2:1.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Na hřišti Újezda nás nečeká nic jednoduchého, protože doma je bodově produktivní. Pokud ale budeme hrát tak aktivně jako minulý týden s Hlinskem, body si přivezeme. Z pracovních a rodinných důvodů dojde minimálně ke dvěma změnám v naší sestavě."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: TJ Lanškroun (12., 23 b., 26:35) – SK Holice (8., 30 b., 33:33).  Na podzim: 1:1.
Václav Velinský, trenér Holic: „Zítra podstoupíme nelehké utkání. Soupeř totiž třikrát za sebou prohrál a dostal se do nebezpečného pásma sestupu. Ale máme mančaft, který by se s tím měl vypořádat. Jsme schopni předvést výkon, se kterým budeme všichni spokojeni, a který povede k zisku bodů. Vzhledem k nepřesvědčivé hře v posledních dvou zápasech, uděláme změny v rozestavení. Měli bychom být kompletní, pouze Jiráského trápí zranění."
Tip Deníku: 1