I. A třída

NAČEŠICE – PARDUBIČKY 3:2
Ve snaze zlomit prokletí načešického hřiště, které je mírně do kopce, zahájili hosté zhurta. Hrebenár rychle otevřel brankový účet a ve 27. minutě ho napodobil Čásenský. Posledních dvacet minut však Pardubičky absolutně a trestuhodně nezvládly. Načešice tak znovu tým od Borku nedobyl. Tentokrát však k tomu měl opravdu nejblíž.
Fakta – branky: 70. Dobrovolný, 75. F. Jirásek, 85. D. Jirásek – 4. Hrebenar, 27. Čásenský. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:4. Diváků: 100. Poločas: 0:2. Pardubičky: Zahradník – Hrebenar, Münzberger, Martan, M. Svoboda – Buš (82. Němec), Tichý (88. Seemann), Rezek, L. Svoboda – Libánský, Čásenský.

I. B třída

MATEŘOV – ŘEČANY 3:1
Skóre otevřel nekompromisní střelou Vašíček. Ve 26. minutě po faulu na Medunu zvýšil z pokutového kopu Klíma a ve 35. minutě přesnou přihrávku Fenyka uklidil za záda Moravce opět Vašíček. V závěru poločasu mohli hosté korigovat, ale nejprve Bank přestřelil z brankové čáry a poté průnik Wiesnera skončil na boční sítě. V 66. minutě kapitán M. Tichý orazítkoval břevno. V 78. minutě fauloval ve vápně Meduna a rovněž Hostinský se z penaltového puntíku nemýlil.
Fakta – branky: 8. a 34. Vašíček, 26. Klíma z penalty – 79. Hostinský z penalty. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Starý Mateřov: Skalický – D. Holek (70. Šťastný), Mynka, T. Holek, Janeček (85. Jonáš) – Meduna, Klíma, Zezula, Hlaváček – Fenyk, Vašíček. Řečany nad Labem: Pavel Moravec – Petr Moravec (70. Kobera), Grande, Chára, Tichý – Bank, Bendžik, Novotný (70. Loužil), M. Moravec (85. Štěpánek) – Hostinský, Wiesner.

CHOLTICE – SRCH 1:2
V úvodu domácí promarnili šanci a tak po jejich chybě skóroval Srch. Hosté ovládali hru a před koncem první půle po špatně zahraném ofsajdu zvýšili vedení. Po přestávce převzaly iniciativu choltičtí fotbalisté, ale pouze snížili. I když v závěru mohl vyrovnat Viselka. Domácí po utkání těžko kousali výkon rozhodčích…
Fakta – branky: 56. Jeřábek – 19. Kopecký, 43. Vojíř. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:4. Diváků: 120. Poločas: 0:2. Choltice: Zářecký – Korbeľ, Peml, Viselka, Jan Kohoutek – Hošek, Urbanec, Jeřábek, Blažek (80. Karlík) – Augustin, Cvejn (86. Hutla). Srch: Mičjan – Doležal, Šmíd, Pešek, Cincibuch – Beran, Horyna, Práchenský, Víšek (58. Hurta )- Kopecký, Vojíř (83. Hocque).

Zámrsk – Sruby 1:2 (1:1). B: Hovorka – Jiráský, Zavřel.

Sezemice – Rozhovice 3:3 (0:3), pen. 5:4. B: J. Kašpar, T. Kašpar, Ehl – Holub 2, Stejskal.

Tuněchody – Proseč 0:1 (0:1). B: Mareš.