STARŠÍ: FK Pardubice – Jablonec 1:0 (0:0). Branka: Sklenář. FK Pardubice: Žák – Záruba, Šejvl, Javůrek, Konvalina – Jarosz (85. Polák), Růžička, Řezníček, Petráň – Kakrda, Sklenář (87. Molek).
„Bylo to vydřené vítězství, šancí na obou stranách bylo pomálu. Rozhodla chyba jabloneckého gólmana, který ale jinak svoje mužstvo podržel. Jablonečtí byli nebepeční především ze standardních situací, v závěru utkání nás podržel gólman Žák,“ sděluje trenér Jiří Krejčí a dodává: „Druhé místo je milým překvapením. To že budeme dobří v obraně jsem věděl, ale že budeme třetí nejlepší v počtu nastřílených gólů, s tím jsem nepočítal. Chtěl bych poděkovat za spolupráci svému asistentu Josefu Pohlovi, který přes nelehkou životní situaci se týmu obětavě věnoval, a také vedoucímu týmu Liboru Žákovi.

MLADŠÍ: FK Pardubice – Jablonec 1:1 (0:1). Branka domácích: Křivka. Pardubice: Seifert – Mandutz (70. Lánský), Vencl, Křivka, Eisner (60. Strachota) - Šourek, Sůra, Dobrkovský, Shejbal – Mareš (75. Vančura), Svoboda I.
„Soupeř z Jablonce podal dobrý výkon a zaslouženě se ujal vedení. Poté mohl srovnat Mareš, ale povedlo se to až ve druhé půli Křivkovi s pomocí teče jabloneckých zadáků. Utkání skončilo spravedlivou remízou,“ sdělil po utkání trenér pardubického celku Jiří Kovárník.