Žijeme! Nic jiného se tři kola před koncem soutěže z kabiny Pardubiček neozývá. Vlastně, ano. Už musíme jen vítězit. První úkol zní: Vyběhnout s Dolním Újezdem. A s jakou náladou nastoupí komando od Borku v neděli odpoledně proti týmu ze Svitavska, napoví už dnešní dopoledne. Holice totiž hostí jejich konkurenta v bojích o záchranu. A pokud mohou Pardubičkám pomoci, tak by měli na jaře slaboučkou Litomyšl s přehledem zdolat. O poznání těžší šichtu budou mít Moravany. Cestují na půdu druhého Lanškrouna. případným bodovým ziskem si mohou nejen sami polepšit, ale také zatrhnout protivníku choutky na první místo.

Sobota 10.15: SK Holice (3, 57 b., 69:26 – TJ Jiskra Litomyšl (14., 24 b., 35:74). Na podzim: 4:0.
Václav Velinský, trenér Holic: „Ve středu jsme po penaltách vyhráli krajský pohár. Mám však rozpačité pocity. Když peníze umlátí sport a fotbal pláče, ani hezká cena pro vítěze nemůže přebít to za jakých podmínek a hlavně na čem se zápas odehrál. Je ostuda krajského fotbalového vedení, že dopustilo, aby se hrálo na takovém poli. A korunu tomu nasadili polští arbitři. Skládám poklonu, každému okresnímu sudímu!!!
Dnes dopoledne hostíme Litomyšl. Tedy pokud nás bude jedenáct, protože po finále máme jednoho vyloučeného a několik zraněných. Chceme vyhrát a udržet kontakt s vedoucím tandem.
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: TJ Lanškroun (2., 60 b., 60:30) – TJ Sokol Moravany (4., 54 b., 60:33). Na podzim: 4:1.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Na sobotní zápas proti druhému celku tabulky se všichni těšíme. Jsme v plné síle. Motivace je dána soupeřem a také jeho momentálním postavením."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Pardubičky (15., 19 b., 30:69) – TJ Sokol Dolní Újezd (13., 26 b., 39:77). Na podzim: 3:5.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Tonoucí se stébla chytá. Toto přísloví by se v současné době dalo použít na naší situaci. Výhrou v Litomyšli, která byla zcela zasloužená, jsme se vrátili do hry o záchranu. Nyní nás čeká duel s Újezdem a jen tři body mohou naší naději udržet pro zbývající dvě kola. Hra se v posledních utkáních opravdu výrazně zlepšila a do utkání tak půjdeme zdravě nabuzeni a odhodláni. I marodka se v podstatě vyčistila a tak bude k utkání připraven takřka kompletní tým. Na předposlední domácí utkání bychom zároveň chtěli pozvat všechny pardubické fanoušky, kteří mají rádi fotbal. Podporu diváků totiž budeme v neděli velmi potřebovat."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: AFK Horní Jelení (16., 14 b., 24:105) – 1. FC Žamberk (6., 48 b., 38:32). Na podzim: 0:0.
Jelení by se mělo revanšovat fanouškům za krutý debakl od Moravské."
Tip Deníku: 2