SVITAVY B – PARDUBIČKY 1.1, penalty 2:4
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Zápas se hrál na umělé trávě, takže úvod patřil domácím. Naši hráči si však rychle zvykli a po 10 minutách převzali taktovku a hrálo se podle našich not. Byli jsme lepším a hlavně fotbalovějším týmem. Po několika závarech se nám Filipem Krejčím podařilo jít do vedení. Domácí vyrovnali ještě do poločasu snad po jediném zaváhání obrany. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru. Pouze závěr byl trochu hektický, kdy jsme mohli inkasovat. Domácí nevyužili dvou stoprocentních šancí a ani my jsme své dvě šance nevyužili, a tak utkání skončilo remízou. Konečně jsme byli stoprocentní při střelbě pokutových kopů, a tak máme o bod více než domácí. Hráče chválíme za celkový přístup."

LUŽE – H.JELENÍ 3:0
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Tady není moc co hodnotit, zápas v Luži byl z naší strany úplná tragédie. Propadli jsme ve všech řadách a mohli jsme prohrát ještě vyšším rozdílem."

ROHOVLÁDOVA BĚLÁ – LETOHRAD B 1:0
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Byl to zápas rozdílných poločasů. Ten první patřil jednoznačně nám, nejdříve jsme nastřelili tyč, pak břevno. Poté se několikrát blýskl hostující brankář, když třeba vytáhl ze šibenice míč, kdy my už se radovali. Nicméně tlak vyvrcholil těsně před přestávkou, kdy byl faulován Kotajný v pokutovém území a sám penaltu proměnil. Druhý poločas měl ovšem úplně jiný scénář, vůbec jsme nezachytili začátek druhé půle a valil se na nás útok za útokem. Až v závěru jsme měli šance, když to hosté otevřeli, ale byli jsme rádi, že zápas rozhodčí ukončil a vypnul řetězák, poněvadž nepochopitelně jsme byli celý druhý poločas jak na kolotoči."