Rosice n. L. – Načešice 2:4
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Zápas se mi hodnotí velmi těžko, když v 70. minutě vedeme 2:1 a nakonec prohrajeme 2:4. Utkání jsme si opět prohráli sami. Můžu jen pogratulovat soupeři, že u nás vyhrál. Dostali jsme se sice do vedení 2:1, ale pak jsme vepředu nepochopitelně ztratili míč. Byl z toho brejk, trestný kop a gól po zaváhání brankáře. Třetí branku jsme dostali z penalty, kterou si každý přeje, aby mu ji takto pískli. To nebyl souboj, nebyl tam míč a najednou hvizd píšťalky a penalta. Pak už to bylo ve snaze vyrovnat otevřené a po jednom z brejků hosté skórovali. Utkání nezvládl hlavní rozhodčí, který asi nechtěl poškodit ani jedno mužstvo, ale neuměl pískat."

Horní Jelení – Miřetice 4:3
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Měli jsme perfektní začátek a hned po několika vteřinách se ujali vedení. Jenže pak přišlo uspokojení a soupeř vyrovnal. Začali jsme se trápit, ale naštěstí jsme to vyhecovali a do přestávky dali dva góly. Ve druhé půli jsme přidali čtvrtý gól, ale pak odkulhal hrající trenér Hendrych a my ztratili klid v zadních řadách. Soupeř, který měl mimochodem parádně nacvičené standardky, nám po zmatcích v naší obraně vstřelil dvě branky. Pak jsme se obávali  až do konce o výhru. Miřetice stejně jako náš tým si vytvořily dvě  šance."

Sezemice – Slatiňany 1:1
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „Překvapilo mě, že Slatiňany nepotvrdily pověst, která je předcházela. První poločas jsme byli zbytečně vyjukaní a navíc z ojedinělého útoku soupeře jsme dostali gól. V kabině jsme si řekli, že v tomto duelu jsou ke zdolání. Výrazně jsme přidali na nasazení i herní aktivitě a výsledkem bylo vyrovnání Kolínem. Škoda, že se pak nechal střelec gólu vyloučit. I když před oplácením byl napálen míče z blízkosti. Místo závěrečného tlaku jsme pak bránili remízu."

Luže – Řečany n. L.  0:2
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Odehraný zápas v Luži nepatřil do kategorie pohledných. Obě mužstva velice chybovala a moc hezkých akcí k vidění nebylo. Bojovný zápas se spoustou soubojů a nepřesných přihrávek jsme rozhodli gólem do šatny. Ve druhé půli jsme přidali pojistku a vítězství si pohlídali. Už vyhlížím konec podzimu, protože mužstvo decimuje jedno zranění za druhým."

Krouna – Holice B 5:4
Josef Jílek, trenér Holic B: „Podali jsme nejhorší výkon podzimu, který se mi ani nechce hodnotit. Krouna byla bojovnější a měla větší hlad po vítězství. Nás sice nepodržel gólman, ale kdybychom se domácím přiblížili v bojovnosti a zodpovědnosti, nemohli jsme prohrát. Nezbývá nám nic jiného než si pověst napravit doma s Rosicemi."