Načešice – Rosice n. L. 6:0
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Sezonu jsme rozhodně nezakončili podle našich představ, stejně jako v posledním utkání na podzim v Holicích jsme se loučili debaklem. Zápas se hodnotí velice těžko, navíc když během prvního poločasu čtyřikrát inkasujeme. Na druhou stranu si myslím, že takový výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí sice byli lepší, chtěli více vyhrát, ale pro nás byla branka soupeře zakletá. Trefili jsme tyč a břevno, další šance jsme nevyužili. Zápas mohl taky klidně skončit třeba 6:5."

Holice B – Krouna 2:1
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „ V posledním zápase, ve kterém již o nic nešlo,  jsme chtěli dát šanci celému kádru. A hlavně se vítězně rozloučit s trenéry Jílkem a Matlasem. Bojovný soupeř a náš mdlý výkon ve velkém teple však naše představy o jednoduchém zápase rychle zahnal. Roli favorita jsme převzali až ve druhé půlce, kdy vynikal aktivní Derka. Nicméně z našich mnoha šancí se ujala pouze jedna a nakonec z toho bylo  hubené vítězství. Jsme rádi, že je konec, neboť vzhledem ke zraněním a vyloučením hráči odehráli poslední zápasy, často dva za víkend, s vypětím sil."

Řečany n. L. – Luže 0:4
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Zápas jsme naprosto nezvládli, hosté nás jednoduše přehráli a nastříleli do naší brány čtyři góly. Předvedli jsme naprosto odevzdaný výkon, kterým se prezentujeme v posledních zápasech velice často. Po nepovedeném jaru, jsme se pravděpodobně pasovali, pro příští ročník, k žhavým adeptům sestupu."

Miřetice – Horní Jelení 3:5
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Před posledním zápasem panovala v našem mužstvu uvolněná atmosféra. Chtěli jsme dát příležitost klukům, kteří toho na jaře odehráli méně. Na druhou stranu jsme změnami v sestavě nechtěli ohrozit naší pověst ani naštvat naše fanoušky. Navíc mně bude za chvíli dvaapadesát a vítězství v Miřeticích a zisk padesáti sedmi bodů se nabízely jako nejlepší dárek od mužstva. Hráči, co nastoupili, prokázali, že do týmu patří. Dá se říct, že máme šestnáct, sedmnáct vyrovnaných  lidí.  Prakticky po celé utkání jsme drželi otěže ve svých rukou. Soupeře jsme přehráli kombinační hrou, kterou ale ztěžoval hrbolatý terén."

Slatiňany –Sezemice 1:0
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V první půli nás Slatiňany přehrávaly větší zkušeností. Domácí se snažili o kombinační fotbal už od zadní řady s tím, že vyráželi do rychlých brejků. Gól jsme inkasovali někdy ve 26. minutě. První pokus Báča zlikvidoval, ovšem na dorážku již neměl.  O pauze jsme se dozvěděli, že Jelení vede v Miřeticích, jenže se tam začalo se zpožděním. Na to jsme se však nechtěli spoléhat. V poslední dvacetiminutovce jsme soupeře přišpendlili před jeho vápno, bohužel jsme všechny šance zahodili. Asi nejblíže k trefě do černého měl Jirka Kašpar, který orazítkoval v 88. minutě břevno. Po zápase jsme netrpělivě čekali na zprávu z Miřetic. Byla velmi potěšující…" (zz, tra)