H. JELENÍ – LIBIŠANY 1:4
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Hrál se typicky poslední zápas sezony, kde o nic už nešlo. Libišany ale i tak prokázaly velkou kvalitu a zaslouženě vyhrály. My jsme sice měli pár šanci, které jsme neproměnili, ale i tak hosté drželi míč více na svých kopačkách. Ale musím uznat, že to byla důstojná rozlučka pro Kamila Pecivála, který už pověsil kopačky na hřebík."
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Hrál se oboustranně otevřený a dá se říci, že bezstarostný fotbal. Technika převažovala nad tvrdostí. Kvituji také férové chování na hřišti. Diváci si přišli na své. My jsme byli trošku lepší v poli a také v zakončení. Domácí si stejně jako náš tým vypracoval hodně šancí, ale někdy dokázali zahodit nemožné."

PARDUBIČKY – D. ÚJEZD 3:2

Stanislav Procházka, asistent Pardubiček: „Utkání začalo pro nás přímo skvostně. Po nejhezčí akci utkání otevřel Králík skóre už v pětatřicáté vteřině zápasu. Hosté byli zaskočeni a dlouhé minuty tahali za kratší konec. My jsme se lépe pohybovali a mohli vedení zvýšit. Pak ale přišel trest za nedůraz ve vlastním pokutovém území a soupeř vyrovnal. Pak jsme se znovu dostali do vedení a hosté opět vyrovnali, tentokrát v poslední minutě první půle. Ve druhé se šance střídaly na obou stranách. Z jedné z nich se po dlouhém sprintu trefil ukázkově Tichý. Utkání jsme pak v poklidu dohráli a zaslouženě zvítězili."

HRADIŠTĚ – ÚSTÍ N. O. B 4:3
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Úvodní část utkání byla vlažná, tradičně jsme se do zápasu dostávali pomalu. Ve druhém poločase jsme dokázali bleskově odpovědět na vyrovnávací branku a zápas dotáhli do vítězného konce. V utkání došlo ke zranění Dana Horáčka, kterého musel nahradit Louvar a jeho výkon byl velmi dobrý. V takovýchto utkáních, kdy nastoupí stabilizovaná sestava, která je konkurenceschopná, by měli dorostenci dostávat příležitost a zvykat si na fotbal mezi dospělými. Bohužel, většinou museli lepit zásadní díry v sestavě venku, a to rozhodně nebylo ideální. Pro mě osobně to byl poslední zápas v Hradišti. Víkendy bych už měl věnovat své paní…"