Sobota 17.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (7., 7 b., 10:10) – TJ Sokol Dobříkov (11., 4 b., 9:11).
Petr Čihák, trenér Rosic: „Po propadáku v Mněticích, kde jsme na rozdíl od domácích neproměňovali šance, nás čeká další nová tvář. Soupeř hrál vyšší soutěž a přestože u něj došlo k obměně kádru, tak by měl mít určitou kvalitu. Rozhodně není důvod ho podceňovat. My se musíme vrátit zpátky na zem a vyvarovat se chyb, které by Dobříkov mohl potrestat. Chceme navázat na domácí výkony a opět vyhrát."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Spartak Sezemice (6., 8 b., 8:6) – TJ Sokol Mnětice (5., 8 b., 15:13).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Mnětice jsme viděli hrát naposledy před dvěma roky, kdy jsme byli s nimi v okrese. K jejich výsledkům máme respekt. Teď nasázely pět gólů Rosicím. Potřebujeme se střelecky probudit, protože na nulu vzadu se s nimi asi nedá hrát. Proto jsme také trochu poupravili tréninky, kdy se více zaměřujeme na střelbu."
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „S ohledem na současná umístění obou klubů v tabulce a jejich bodové zisky, je to pro nás tak trochu zlomové utkání. V případě zisku plného počtu bodů se upevní naše pozice v první polovině tabulky. Pokud však prohrajeme čeká nás neustálý neklid v její druhé polovině. Doufám, že utkání nebude svázáno taktickými povely. A si diváci užijí atraktivního zápasu s hodně góly nebo alespoň s brankovými příležitostmi. Vyhraje to mužstvo, které bude trefovat zařízení a míč v uvedeném zařízení také skončí (smích)."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: Sokol Rohovládova Bělá (8., 6 b., 11:7) – SK Zámrsk (9., 5 b., 11:10). Na Dolíčku.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Nálada v týmu se po výhře v Řečanech mírně vylepšila. Přestože stále máme pro zítřek hodně hráčů mimo hru. Soupeře ze Zámrsku vůbec neznáme. Něco málo jsme se dozvěděli, ale z toho se nedá nic vytěžit. Po třech prohrách z úvodu hodláme na naší vítěznou šňůru navléknout třetí korálek v řadě."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.30: Luže (1., 15 b., 9:3) – SK Holice B (14., 1 b., 5:19).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Poprvé v této sezoně hrajeme pro rezervu ideálně. Tedy v neděli po áčku. Bohužel jak u nás, tak v prvním týmu přibyli další zranění, tudíž není příliš reálné, aby nám větší množství hráčů pomohlo. Kluci se však minulý týden přesvědčili, že budou--li hrát zodpovědně a plnit dané pokyny, hrát se dá s každým. Čeká nás první tým v tabulce, jehož kvality jsme poznali na předsezonním turnaji v Zámrsku. Nemáme co ztratit a tak do Luže pojedeme s čistou hlavou. A s maximální touhou předvést co nejlepší výkon."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FK Kameničky (10., 5 b., 8:8) – SK Řečany nad Labem 1920 (12., 1 b., 2:8).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V Kameničkách se nám vždy dařilo, proto bychom chtěli na tuto statistiku navázat. Uspět už potřebujeme a budeme se o každý bod rvát. Otázkou zůstává, jestli k utkání odjedu jako hlavní trenér. Je mi jasné, že i když vedení nesáhne k výměně trenéra před tímto zápasem, tak ani výhra nemusí pomoci. Popravdě se nemůžu divit, protože naše hra je zatím za očekáváním."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Vysoké Mýto B (2., 13 b., 12:4) – FK Přelouč B (13., 1 b., 6:14).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Mýto ještě neprohrálo, takže to pro nás bude těžký zápas. Dá se říci, že nemáme co ztratit. Bohužel se potýkáme s nedostatkem hráčů. Uvidíme s čím na nás vyrukuje soupeř. Každopádně se budeme se snažit odehrát kvalitní utkání. A určitě posbírat další zkušenosti v této krajské soutěži."  
Tip Deníku: 1