Libčany u Hradce Králové o prvním srpnovém víkendu ožijí tradičním pouťovým jarmarkem. Nejvíce žít to bude na fotbalovém hřišti, kde je od pátku do neděle přichystaný bohatý program. Jeho vrcholem bude sobotní charitativní utkání týmu hvězd proti domácímu výběru SK Libčany.

BÝVALÝ REPREZENTANT Václav Němeček hrál na pouti v Libčanech i vloni.BÝVALÝ REPREZENTANT Václav Němeček hrál na pouti v Libčanech i vloni.Zdroj: František BártaV dresu hostů by se po trávníku měly prohánět tyto známé osobnosti a hradecké legendy: Zdeněk Šenkeřík, Jaroslav Nedvěd, Gustav Bubník, Vlasta Korec, František Koubek, Václav Němeček, Jiří Časko, Jan Kraus, Luděk Jelínek, Milan Ptáček, Miloslav Denk, Martin Tomek, Aleš Javůrek, Rostislav Macháček, Josef Ringel, Milan Frýda, Radek Hrubý. Na trenérské lavičce by měli sedět Ladislav Škorpil a Jan Rolko.

Hrát se bude ve prospěch společnosti Duha Trutnov, což je nadace pro děti postižené mozkovou obrnou. Po skončení duelu se budou dražit podepsané dresy Tomáše Holeše (SK Slavia Praha), Jana Mejdra (AC Sparta Praha) a Karla Poborského (bývalý reprezentant).

Následovat bude autogramiáda, show bikera Petra Krause, trojnásobného mistra světa a jezdce Red Bullu, vystoupení parkuristů a capoeira (brazilské bojové umění obsahující prvky akrobacie a tance).

Na své si samozřejmě přijdou i děti (BibiBum + překvapení) či milovníci koní, kteří budou moct absolvovat projížďku. Štědrou sobotu zakončí večerní zábava.