Všemi neoblíbené vložené kolo krajského přeboru je pro zástupce Pardubicka příznivé v tom, že nemusí nikam cestovat, protože los je podržel v domácím prostředí. To je malá výhoda.

Tesla Pardubice B (5. místo, 7 bodů) – SK Polička (14. místo, 2 body). Ve středu v 17 hodin. Hosté ještě nevyhráli a nutně se potřebují chytit. „Po prohře doma s Hlinskem jsme si vybojovali remízu v Ústí, takže mužstvo by mělo být v pohodě. Sestava bude hodně podobná té z Ústí, možná, že se ještě o jednoho či dva hráče posílíme,“ řekl trenér Rostislav Němeček.

FC Titanic Srch (12. místo, 5 bodů) – TJ Lanškroun (11. místo, 5 bodů). Ve středu v 17 hodin. Titanic má šanci navázat na sobotní výhru s Dobříkovem, ale pro zranění asi nenastoupí Bříza. „Trojice Dušek, Tryner a Špryňar je na dovolené, Münzberger v trestu, mimo hru je Dolejský, zcela fit nejsou Šmíd i Klement. Bude to těžká zkouška,“ míní asistent trenéra Luboš Pilař. Dovolená uprostřed fotbalové sezony? Neskutečné. Na úrovni krajského přeboru neúnostné.

FK AS Pardubice (10. místo, 5 bodů) – Moravská Třebová (4. místo, 5 bodů). Ve středu v 17 hodin. „Chceme potvrdit vítězství se Skutčí, ale ohrožen je start tří marodů, kteří se do středy zmátoří jen ztěží,“ sděluje trenér Zdeněk Pochobradský.