Dříteč – Sezemice 2:2

První i poslední slovo měl Lába, ovšem jelikož se mezitím dvakrát trefili domácí, body se trochu překvapivě dělily.

Fakta - branky: 14. Haan, 55. Havlíček – 11. a 80. Lába. Sudí: D. Strnad. ŽK 1:2. Diváků: 120. Poločas: 1:1. Dříteč: Novotný – Kroupa, Tesař, Pallas, Morávek – J. Pitthart (67. Flídr), Hamrník (75. Puhlovský), Haan (90. Vosyka), Formánek – Voříšek, Havlíček. Sezemice: Levinský - Hrdý (67. Koubek), Kumpan, Blažek, R. Skutil – Štěrovský, T. Kašpar, M. Plecháček J. Kašpar (76. Knížek) – Lába, Bělohubý.

Pardubičky – Opatovice  0:1

Podle obrazu hry remízový zápas rozhodl dvě minuty před koncem Novotný, který bodlem z rohu velkého vápna dostal míč do sítě. Domácí mohou litovat lobu Kříže, který vykopl hostují hráč z brány.

Fakta – branka: 88. Novotný. Rozhodčí: Klempíř. ŽK 2:4. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Pardubičky: Maršíček – T. Svoboda, Knotek, Pech, Kostenko – Mrázek, Zemek, Fól (62. P. Jonáš), Valenta (65. Jambora), F. Krejčí, Kříž (80. Kopp). Opatovice: Dufek – Píša, Fibiger, Šiška (68. Voříšek), Filipek – Novák, Vosáhlo, Bidman, Novotný – Kuric (78. Jičínský), Kulhánek.

Chvaletice – Chvojenec  1:1

Vyrovnané utkání ani nemohlo skončit jinak. Domácí se sice ujali vedení, ovšem soupeř trpělivě vyčkal na svojí šanci.

Fakta – branky: 63. Jan Brunclík – 78. J. Pavlíček. Rozhodčí: Jirouš. ŽK 5:1. Diváků: 60. Chvaletice: Cincibuch – Herman, Šnýdr, Hyhlík, Hrbek – J. Kuch, Kosprt, Jan Brunclík, Filip – Matoušek, Novotný. Střídali: Sajdl, Hnilička, Kredba. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, Silbernágl, L. Moravec, Burkovič – Cach, Pařízek, J. Zbudil, Nechvíle – M. Moravec, J. Pavlíček. Střídali: V. Velinský, Faltys, Zajíc.

Újezd – Řečany 3:2

Domácí hráli v prvních dvaceti minutách jako z partesu. Kromě dvou rychlých branek ještě zahodili penaltu. Hosté na začátku druhé půle vyrovnali, ovšem poslední slovo měl Újezd a střídající J. Rozsévač.

Fakta - branky: 2. a 9. P. Strnad, 57.J. Rozsévač – 40. Blažek, 51. Němec. Rozhodčí: Miloš Čížek. ŽK 3:4. Diváků: 120. Poločas: 2:1. Újezd: Jandák - Milan Beránek, Matys, Zima, Martin Beránek – Jiří Petříček, T. Bendžík, O. Bendžík (43. J. Rozsévač), Pavel Linhart – P. Strnad (90. Hladík), Doležal. Řečany: Cincibus – Štěpánek, J. Křivka, Fíla, Kobera – Mil. Moravec (28. Mich. Moravec), P. Křivka, Grande, Brychnáč – Němec, Blažek (71. Petr Moravec).

Torpedo – Lipoltice 4:1

Jednoznačná záležitost domácích. Místy až drtivou převahu vyjádřili také brankově.

Fakta - branky: 33. a 64. Poláček, 8. Kváša, 51. Těšitel – 90. Novák z penalty. Rozhodčí: Májek. ŽK 2:2. Diváků: 80. Poločas: 2:0. Torpedo: Novák – Michal Večeřa, Vopršál (46. Bursa), Vrbata, Hurta – Šimonek, Horský (46. Karlík), Kváša – Poláček, Kmošek, Těšitel. Lipoltice: Pilař – Kožený, Vlasák, Havlas, Tamchyna – Petík, Novák, Šurkala, Doležílek – Kotraš, Formánek.. Střídali: Nedvěd, Vidičan.

Dašice – Libišany 2:4

Fakta – branky: Kašpar 2 – J. Zadrobílek 3, Nun. Rozhodčí: Hamrník. ŽK 2:2. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Dašice: Metelka – M. Hora ml., P. Šmejda, Čermák, J. Šmejda – Křížek, Kabeláč, Šibal, Zamastil – Paus, Kašpar. Střídali: Špaček, Šafařík, Janák. Libišany: Vida – Straka, Pšondr, Voltr, Ringel – Rychtera, J. Zadrobílek, Vydarený, Černohlávek – Palina, Nun. Střídal: Beránek.

Živanice B – Tesla C 0:1

Fakta – branka: 40. Kruliš. ŽK 1:4. ČK 0:1 (73. Práchenský). Lidí: 60. Půle: 0:1. Živanice B: Šváb – Čapek, Mádr, Souček, Čada – Šimák (61. Černík), Balog, Kaderka, Khun – Hačko (46. Taibr), Řehák. Tesla: C Ruml – Betlach, Mert, Doležal, O. Horák (89. Sirůček) – Práchenský, Kruliš, Komárek, Tišl (62. Luptovský) – Suchý (72. Krupička), A. Kačírek.