Dvůr Králové – Holice 2:4

Vítězství si však hosté zasloužili, protože byli, narozdíl od domácích, efektivní v útoku. Poprvé už v 8. minutě po rohu Myšák. Na jeho gól sice Dvoráci odpověděli Otradovským, ve 34. minutě ale Pich „udělal“ Kruliše, propálil Tomka a bylo to 1:2. Po přestávce se hrálo na jednu bránu, ale Dvůr se trápil. Holice v závěru podnikly dva nebezpečné brejky a oba nesly přívlastek gólový.

Fakta – branky: 26. Otradovský, 89. Brendl – 34. a 84. Pich, 8. Myšák, 90. J. Jedlička. Rozhodčí: Janíček (Dešná u Dačic). ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (43.Veselý). Diváci: 380. Poločas: 1:2. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš, D. Novák, Ježek – Řežábek, Holub, Míl, Urban (45. Blažek, 83. Klazar) – Otradovský, Brendl. SK Holice: Branda – Hála, T. Jedlička, Velinský, Brož – Veselý, Pich, J. Jedlička, Valenta (81. Skalický) – Myšák, Englich (90. Machatý). (bog)