St. Hradiště – Hor. Jelení 3:2
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Sebevědomí hosté ukázali rychlost na lajnách. Snažili se vystupovat z obrany co nejrychleji, a toho jsme chtěli využít. Díky tomu jsme měli prostor pro brejkové situace. V poločase jsme museli pro zranění střídat defenzivního záložníka. I když jsme dvakrát dotahovali, nakonec jsme vybojovali tři body. Němec po zdařilém průniku pod blok předložil míč Götzovi, a ten se v těchto situacích nemýlí."
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Je to pořád stejná písnička – jako hraní na flašinet. Dáme gól a pak po chybě soupeře vedení nepotvrdíme, když netrefíme bránu. No a následně uděláme kiks, většinou školácký, na to další a soupeř je zpátky ve hře a rovněž na koni. Přestože si něco řekneme před zápasem nebo o přestávce, jako kdybychom mluvili do dubů…"

Srch – Chrudim C 2:2
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „První poločas jsme nezvládli, když jsme hráli hodně špatně. Po pauze jsme změnili způsob hry a dokázali jsme v devadesáté minutě srovnat. Velmi si toho cením, protože jsme hráli bez vyloučeného hráče. I když pro soupeře to bylo asi kruté. Ještě bych se chtěl vrátit k utkání v Jelení. Už jsem psal, že to byl kvalitní zápas až na domácími neunesený závěr. Po přečtení komentářů trenérů už vím, proč tomu tak bylo…"

Králíky – Přelouč 2:1
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Tato prohra mě hodně mrzí. Prohrát tímto způsobem dokážeme snad jenom my. Oba góly jsme dostali v nastaveném čase obou poločasů. A vždy po hrubých chybách, které se stále opakují. Zápas se hrál na velmi těžkém terénu a na neposekaném trávníku, který připomínal tankodrom a ne hřiště. Ale i tak jsme toto utkání měli zvládnout. Pro nás je však problém trefit prázdnou bránu. A hned dvakrát. Pak se nemůžeme divit, že jsme divákům k smíchu. Ale i tak děkuji klukům za přístup k zápasu."