Živanice – Srch 2:2

První poločas patřil útočnějším domácím, ale v šestnáctce soupeře si počínali jakoby spolu hráli poprvé. A Srch vsadil na brejkovou taktiku. Tměj po jednom z protiútoků orazítkoval břevno. Stejný hráč se prosadil ve 33. minutě, když útěšenou pumelicí zužitkoval přihrávku od Maivalda. O přestávce bylo v domácí kabině veselo a kritika přinesla ovoce. V 56. minutě si naběhl na Macháčkův trestňák Ferčák a hlavou vyrovnal. Stejný hráč přetavil v gól i další centr tentokrát od Podlipného. Hostům však vyšel tah se střídajícím Víškem, a tak Živanice stále čekají na první výhru.
Fakta – branky: 56. a 66. Ferčák – 33. Tměj, 75. Víšek. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 1:0. Diváků: 90. Živanice: Hlouš – Kačírek, Trupl, Ferčák, Petr – Podlipný, Mocanu, Pecivál (56. Malý), Hačko (34. Jelínek) – Macháček, Balog. Srch: Hála – Kvírenc, Brož (71. Víšek), Vysoudil, Bříza (59. Hurta) – Tměj, Dolejský, Daněk, Hausner – Slováček (59. Kavka), Maivald.

Pardubice C – Dol. Újezd 3:0

Domácí sice drželi míč na svých kopačkách, ale dlouho si nevypracovali žádnou příležitost. První branka padla až v 35. minutě. Po akci V. Zavřela s Polákem se prosadil Ryba - 1:0. Minutu před přestávkou pak Hovorka našel opět Rybu a domácí matador již svým sedmým gólem v sezoně upravil na poločasových 2:0. V 72. minutě Hanč vysunul Rydvala a ten podél gólmana zvýšil na 3:0. Před tím ještě domácí místo fotbalu si zahráli na zvonkohru. Jako virtuos se předvedl Hovorka. ten totiž nejdříve trefil tyč a poté břevno.
Fakta – branky: 35. a 44. Ryba, 72. Rydval. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Pardubice C: L. Zavřel – Novotný, Hlaváček, Šejvl, Hanč – Fidra (67. Dvořák), V. Zavřel, Ryba, Polák (75. Braun) – Rydval (80. Komárek), Hovorka.

Přelouč – Slatiňany 2:0

Na góly si museli domácí příznivci počkat až do závěrečné čtvrthodiny. Nejdříve si trestný kop Ročína vyhlédl Kocha, který mířil z deseti metrů k tyči přesně. Pojistku přidal Janecký po samostatné akci přes celé hřiště opentlené precizním lobem přes gólmana. V obou případech bylo na hřišti o jednoho hostujícího hráče méně, neboť ve 40. minutě se v Přelouči hojně rozdávaly červené karty. Hladík byl vyloučen za faul, hostující hráči za oplácení respektive vulgarity směrem k hlavnímu rozhodčímu.
Fakta – branky: 76. Koch, 81. Janecký. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:2. ČK: 1:2 (40. Hladík – Zdražil, Trňák. Diváků: 100. Přelouč: Poříz – Váša, Hladík, Ulrych, Volejník – Novák (55. Šmejda), Novotný, Jezdinský (83. Rokyta), Ročín – Koch (87 Slabý), Janecký.

Moravany – Hradiště 2:1

Ve 3. minutě přistál Křížův roh na hlavě A. Záleského, a ten ho trkl do sítě. Moravany soka v první půli přehrávaly, ovšem skóre nenavýšily. Po přestávce Hradiště přešlo na útočnější systém a hned bylo nebezpečnější. V 71. minutě si vykoledovalo penaltu, ovšem Pecháček ji nedal. Vyrovnat se tak povedlo až Götzovi. V nastavení však propadl aut jeho obranou a Molek rozhodl.
Fakta – branky: 3. A. Záleský, 90. (+1) Molek – 81. Götz. Rozhodčí: Havel. ŽK: 4:2. Diváků: 150. Moravany: Skalický – Krpata, A. Záleský, Kubík, Pulpán – Molek, Zahrádka (81. Imramovský), Lukas, Hynek – Erber (74. Fibikar), Kříž.. Hradiště: Kamitz – Hýsek, Roubal, T. Pitterle, Tamchyna – Lexman (74. Filipek), Deutsch, Pecháček (74. Stefanov), Smutný – Vykoukal (46. Götz), Tesner.

FK OEZ Letohrad B – SK Stolany 5:1 (1:1).

Branky: Matějíček 2, Hynek 2, Lorenc – Pavlíček.