Tři body, ostatní si nechte… S tímto tvrzením vtrhnou do víkendových střetů zástupci pardubického okresu. Už jen proto, že hrají doma. Jejich pohnutky jsou ale vyšší. Moravany musí zdolat Lanškroun, aby se nenamočily do kalných vod. Přelouč musí obrat vedoucí Vysoké Mýto, aby se naopak ze sestupových vod trochu vynořila. Živanice musí porazit poslední Moravskou Třebovou, ba si neuřízly ostudu.

Sobota 17.00:
FK Přelouč (15., 19 b., 22:55) – SK Vysoké Mýto (1., 57 b., 64:25). Na podzim: 1:2.
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Nedávno jsem prohlašoval, že se nám vyprazdňuje marodka. Bohužel po minulém víkendu to už neplatí. Takže proti velmi silnému soupeři budeme muset trochu improvizovat v sestavě. Nicméně na podzim a i v zimní přípravě jsme si ověřili, že můžeme s Vysokým Mýtem odehrát vyrovnaný zápas. Já jen doufám, že kluci zopakují výkon, který předvedli v těchto zápasech, protože potom bude k vidění opravdu dobrý fotbal."                            
Tip Deníku: 2

Sobota 17.00:
Sokol Živanice (11., 32 b., 45:40) – Slovan Moravská Třebová (16., 15 b., 24:43). Na podzim: 1:2.
Radek Vrážel, hrající asistent trenéra Živanic: „V domácím prostředí, navíc nad posledním týmem tabulky zkrátka musíme vyhrát. Úspěšně jsme se rvali o body v Chocni, tak je chceme potvrdit. Nic na tom nemění fakt, že nás trápí poměrně rozsáhlá marodka. Mimo hru jsou Ferčák, Strnad, Mocanu i Kořínek. Všechno to jsou hráči základní sestavy."     
Tip Deníku: 1

Neděle 10.15:
FK Pardubice C (9., 33 b., 39:29) – Sokol Dobříkov (7., 35 b., 36:34). Pod Vinicí – hřiště č. 2. Na podzim: 1:0.
František Kovárník, trenér FK Pardubice C: „Po desetidenní pauze se na utkání těšíme. Příležitost dostanou dorostenci kteří byli tento týden přeřazeni do kategorie dospělých a rovněž nevytížení hráči  béčka. Samozřejmě, bychom chtěli doma vyhrát. Máme co napravovat po utkání s Chocní."              
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00:
Sokol Moravany (12., 27 b., 34:49) – FK Lanškroun (8., 35 b., 31:36).  Na podzim: 1:0.
Milan Bakeš, hrající trenér Moravan: „Čeká nás domácí utkání, ve kterém nic jiného než tři body nebereme. Musíme ale navázat na výkony ze hřišť soupeřů, kde naše hra má určité parametry a přináší nám úspěch. Sestavu na tento důležitý zápas budeme řešit podle zdravotního stavu hráčů těsně před utkáním. Pokud duel zvládneme, výrazně si pomůžeme do zbytku sezony."                 
Tip Deníku: 1