Sobota 17.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (10., 24 b., 34:41) – SK Chroustovice (5., 35 b., 30:26). Na podzim: 0:3.
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Ve druhém  domácím utkání po sobě nás opět čeká mužstvo z první pětky. Budeme chtít napravit dojem z duelu proti Vysokému Mýtu, ve kterém jsme dokázali čtyřikrát inkasovat během čtvrthodiny. Otázkou je, v jakém složení nastoupíme. Hlavně bychom chtěli získat velmi důležité body, protože spodek tabulky se nám nebezpečně přibližuje."
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: FK Nasavrky (3., 36 b., 47:38) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (7.,31 b., 51:36). Na podzim: 1:3.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Nasavrky se pohybují v popředí tabulky, navíc hrají doma. Nám se naopak ve venkovních zápasech na jaře hrubě nedaří. Vždyť jsme na cizí půdě nezískali ani bod. Opět máme problémy se sestavou, když nás především trápí řada zraněných. Ale rozhodně tam nepojedeme s poraženeckou náladou. Snad se to jednou zlomí…"
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Mnětice (9., 30 b., 47:52) – SK Holice B (13., 19 b., 29:58). Podzim: 1:1.
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „V derby s Holicemi máme po Luži co napravovat. V domácím prostředí body nerozdáváme, tak doufám, že v tom budeme pokračovat. Hoste mají kvalitní a zkušený kádr. Na jaře se zvedli a usilují o záchranu. Už jen z tohoto titulu nás čeká těžký zápas. ,Souběžně s tímto mačem hraje i naše béčko, tak uvidíme v jakém složení nakonec nastoupíme. Nicméně v předposledním zápase před našimi diváky, chceme naplno bodovat."
Václav Velinský, nový trenér Holic B: „Spadla na mě povinnost připravovat i náš rezervní tým a abych byl upřímný ještě jsem neměl tolik času na přemýšlení. Každopádně, aby se béčko mohlo zachránit, musíme v Mněticích vyhrát. A to i přesto, že odtamtud se body nevozí. Musíme se vypořádat se specifickým hřištěm, které je malé a úzké. Nic jednoduchého nás nečeká, ovšem tento kádr je natolik kvalitní, že  si musí poradit. Vždyť je v něm polovina hráčů, kteří ještě nedávno hráli divizi…"
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Přelouč B (14., 18 b., 33:45) – FK Kameničky (11., 20 b., 31:42). Podzim: 1:5.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Do zápasu proti Kameničkám jdeme s jediným cílem. Hraje se o šest bodů a my musíme vyhrát, abychom si zachovali ještě nějaké šance na záchranu. Doufám, že zapomeneme na propadák v Pardubicích s Rohovládovou Bělou a vrátíme se k výkonům z předešlých kol."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Vysoké Mýto B (2., 38 b.,40:28) – TJ Spartak Sezemice (4., 35 b., 41:31). Na podzim: 1:3.
Petr Málek, trenér Sezemic: „Mýto má jarní sezonu famózně rozjetou. Výhry sbírá v každém kole a je vidět, že to myslí s postupem vážně. Navíc jeho áčko hraje v sobotu, takže se ještě může posílit. Nečeká nás nic lehkého. Na druhou stranu my můžeme hrát v klidu. Do I. A třídy je daleko a o záchranu už také hrát nebudeme. Pokud kluci přistoupí k utkání jako před týdnem doma proti Nasavrkám, mohli bychom si alespoň bod odvézt. Na rovinu: spokojen budu i s remízou. Bude rovněž hodně záležet na tom, komu se jako prvnímu podaří otevřít skóre zápasu."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Zámrsk (6., 33 b., 48:33) – SK Řečany nad Labem 1920 (8., 31 b., 30:36). Na podzim:  1:2.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Čeká nás utkání se soupeřem, který doma moc bodů neztrácí. Odložené utkání minulého kola nám pomohlo doléčit některá zranění klíčových hráčů. Jestli nám však víkendová pauza pomohla, nebo naopak uškodila, se ukáže až v den zápasu. Jedeme bojovat o každý metr hřiště a když to půjde tak i pro body."
Tip Deníku: 1