Kdo má rád útočný fotbal, ať neváhá a dnes „maže" do Živanic. Na tamním trávníku se představí dva ze tří nejlépe střílejících týmů krajského přeboru. Sedm kilometrů směrem na západ se rozhoří touha Přelouče o první výhru v soutěži. Neděle pak nabídne snahu „Celticu" sesadit z první příčky Českou Třebovou. Její jmenovkyně bude čelit Moravanům, které si potřebuji vylepšit kredit.

Sobota 16.30: Sokol Živanice (6., 14 b., 16:9) – Slavoj Cerekvice nad Loučnou (3., 15 b., 18:5).
Petr Rejman, trenér Živanic: „Půjde o souboj mužstev z horní poloviny tabulky. Proto očekávám dobrý fotbal. Pokud chceme udržet kontakt se špicí, tak musíme doma naplno bodovat."
Tip Deníku: 1

Sobota 16.30: FK Přelouč (15., 2 b., 4:14) – FK Agria Choceň (10., 7 b., 8:14).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Do utkání jdeme povzbuzeni zlepšenými výkony z posledních utkání. A s cílem pokusit se získat první vítězství, které už potřebujeme jako sůl. Sestava je celkem stabilizovaná, přemýšlíme maximálně o dvou změnách. Během týdne se mně nikdo neomlouval, takže buníkdeme kompletní."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00:  FK Pardubice (9., 8 b., 10:7) – FK Česká Třebová (1., 16 b., 15:9). Pod Vinicí hř. číslo 2.
František Kovárník, trenér Pardubic C: „Další těžký soupeř. Tentokrát nás čeká vedoucí tým. V domácím prostředí se chceme prezentovat technickou hrou a využít kvalitní a velké domácí hřiště. Se sestavou nemáme žádný problém, všichni hráči jsou zdravotně v pořádku. Navíc hrajeme jako poslední z našich tří dospělých týmů. Co ale musíme zlepšit je finální fáze, kde se nám zatím nedaří tak, jak bychom si představovali. Potřebujeme být v zakončení vytvořených šancí daleko efektivnější."            
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: Sokol Moravany (11., 7 b., 11:18) – SKP Slovan Moravská Třebová (14., 6 b., 8:12).
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Přivítáme celek, který nepatří na pozice, na kterých se nyní nachází. Má svou kvalitu, ale zatím se k němu otočilo štěstí zády. Rozhodně nás čeká tvrdá práce, i vzhledem k tomu, že moravskotřebovští jsou daleko nebezpečnější na venkovních hřištích. Náš tým je nepříjemně rozložen. Po třech prohrách v řadě a hlavně poslední ostudě v Chocni u nás nepanuje ideální nálada. Navíc mančaft kosí další zranění. Vůbec nevím, kdo bude zítra k dispozici. Zrovna se tak stává v době, kdy nás čeká velice důležité utkání. Potřebujeme ho zvládnout výsledkově a podat takový výkon, abychom si udobřili fandy."
Tip Deníku: 0