Přelouč – Staré Hradiště  5:0
Už po patnácti vteřinách Koch objevil volného Janeckého, který načal svůj hattrick. Místo uklidnění však začala hrát Přelouč rozháraně. Nervozitu z jejich kopaček odstranil až Koch přesnou střelou přes celou bránu. Vzápětí Novotný rozezvučel bombou z dvaceti metrů tyč. V 58. minutě se přihlásil do ankety o gól měsíce Janecký, který vyhnal všechny pavouky z Kamitzovy šibenice. Čtvrthodinu před koncem pláchl hostující obraně Koch a po faulu na jeho osobu proměnil penaltu Janecký. Pak ještě zahrál v šestnáctce rukou Deutsch a nařízený pokutový kop pro změnu proměnil Koch.
Fakta – branky: 1., 58. a 75. Janecký (třetí z penalty), 35. a 79. Koch (druhá z pen.). Rozhodčí: Pešek. ŽK: 3:5. Diváků: 70. Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Štainer – Pištora (63. Rokyta), Novák (75. Hanuš), Novotný, Ročín – Koch (80. Machačný), Janecký. Hradiště: Kamitz – Kostka, Deutsch, J. Pitterle, Tamchyna – T. Pitterle (70. Smutný), Urbanec, Lexman – Hýsek, Vykoukal, Götz (79. Stefanov).

Letohrad B – Živanice 3:2
Na rychlý gól domácích odpověděly Živanice trefou Pecivála, který napálil z voleje centr Kačírka. Po přestávce vytasil pumelici do horního růžku Kříž. Pojistku přidal Lorenc. Za několik vteřin hosté vykřesali plamínek naděje, ovšem ten se už nerozhořel.
Fakta – branky: 2. Nágl, 57. Kříž, 79. Lorenc – 22. Pecivál, 79. Ferčák. Poločas: 1:1. Živanice: Hlouš – Trupl, Ferčák, Vrážel, Petr –  Podlipný, Mocanu, Malý (55. Chocholouš,  78. Petrlík), Kačírek – Pecivál, Klouda (65. Balog).

Pardubice C – Stolany  3:0
Jednoznačná záležitost domácích od první minuty. Matné hosty zachránil od vyšší prohry exligový brankář Luboš Přibyl. Na konci první půlhodiny zahrával Ryba trestný kop a Táborský se hlavou nemýlil. Ve 43. minutě odcentroval Rydval a rovněž Vágnerova hlavička snese označení gólová. Poslední trefu  zaznamenal Baudyš, který se z první parádně opřel do načechraného míče od Jarosze.
Fakta – branky: 31. Táborský, 43. Vágner, 52. Baudyš. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Pardubice C: Žák – Novotný, Komárek, Táborský, Chovanec – Jarosz, Fr. Ryba, Fidra (46. T. Kakrda), Baudyš (75. Braun) – Rydval (75. Dvořák), Vágner (56. Hovorka).

Moravany – Březová 4:2
Vedení se ujali hosté, přesný centr zužitkoval Václavek. Domácí vyrovnali Hurtou z penalty, když hostující hráč zahrál na zemi rukou. Navíc březovský gólman si při zákroku zlomil prsty na ruce a odstoupil. Po nástupu ze šatny Branda dorážel Molkův centr. Hosté srovnali po chybě obrany Kalinou. Vzápětí napřáhl z dvaceti metrů Molek a hráč z pole, který musel mezi tři tyče, se červenal. Definitivu stanovil povedený lob Veselého.
Fakta – branky: 44. Hurta z penalty, 46. Branda, 65. Molek, 83. Veselý – 30. Václavek, 62. Kalina. Rozhodčí: Volný. ŽK: 2:1. Diváků: 120. Poločas: 1:1. Moravany: Skalický –  Krpata, Kubík, Kulhánek, Hurta –  Molek, Zahrádka (85. Houžvíček), Imramovský, Hynek (76. Pulpán) – Branda (60. Kříž), Erber (53. Veselý).