Staré Hradiště – Kunčina 2:0
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Hráči Kunčiny byli dobře fyzicky připravení. Oproti domácím zápasům na menším hřišti mohli tuto svoji přednost lépe využít. Pokud jsme ale dostali míč pod kontrolu bylo znát, že jsme fotbalovější. Prvnímu gólu předcházela pohledná kombinace a koncovka zkušeného Götze. Ta druhá, vstřelená ještě v první půli byla výsledkem slušného projektilu, který vyslal na bránu ze třiceti metrů Klouda. Zápas tak přinesl kýžené tři body. Na některé borce ale dolehla nervozita, a tak jsme se po neproměněné penaltě mohli s tříbodovou jistotou radovat až se závěrečném hvizdu. Mezi třemi tyčemi předvedl suverénní výkon, a mužstvo několikrát podržel, ligový Shejbal. Jeho představení bylo ozdobou zápasu. Není divu, že se po takovou dobu stal oporou Pardubic."

Slatiňany – Srch 5:0
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Ač tomu výsledek neodpovídá, ve Slatiňanech jsme neodehráli špatné počasí. Kdybychom proměnili všechny šance, hlavně v prvním poločase, tak mohl výsledek vypadat jinak."

Vys. Mýto B – Přelouč 1:1
penalty 4:2
Václav Slavík, suspendovaný trenér Přelouče: „Co jsem předpokládal před zápasem, se do puntíku vyplnilo. Odehráli jsme zápas proti absolutně nejlepšímu mužstvu soutěže a prakticky celé utkání jsme se bránili. Škoda, že jsme to nevydrželi a v závěru inkasovali. Výborně zachytal Konvalina, dobře zahráli Hladík, Ulrych a Novák."