Přelouč – Slatiňany 0:4
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Pro nás je to krutá prohra, ale hosté předvedli proč jsou první. Byli důraznější a lepší na míči a proto zaslouženě vyhráli. My jsme hráli podle mých představ první půli, ve druhém poločase jsme po inkasované brance zbytečně rezignovali. Nutno podotknout, že jsme dohrávali bez našich tří nejdůležitějších hráčů, a to se na výsledku hodně projevilo. Kluky chválím za bojovnost a jen doufám, že se dáme zdravotně do pořádku."

Svitavy B – St. Hradiště 0:0 penalty 3:4
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Ve Svitavách jsme se museli přeorientovat na jiný sport. Hřiště menších rozměrů a ještě umělka. Tedy plno soubojů a nakopávaných míčů. Domácí mladíci v úvodní části jezdili nadoraz. Velké nebezpečí pro naši defenzivu představoval Frolo. Oboustranně bylo plno standardních situací, branky ale nepadly. Rozhodnutí přinesly až penalty. Výborný výkon předvedl gólman Češka."

Srch – Kunčina 8:1
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „S utkáním samozřejmě musíme být spokojeni. Po třetí brance soupeř odpadl a my jsme zápas v klidu dohráli. Museli být spokojeni i diváci, protože branky padaly po pěkných akcích."