O šest bodů… Takto jsou charakterizovány souboje sousedů v tabulce. Zejména pak v její dolní části, kde se hraje o záchranu. Jeden takový nabídl víkendový program. Třemošnice hostila Přelouč a pro zbytek sezony si zajistila klidně časy. Zato u nováčka bude ještě „veselo". Holice podarovaly outsidera a znovu hazardují s první příčkou. Pardubickému béčku se podařila odveta za podzim i s vysokými úroky.

HOLICE – M. TŘEBOVÁ 1:1 penalty 5:3
Václav Velinský, trenér Holic: „Podali jsme kvalitní výkon, plný pohybu, kombinací. Vytvořili jsme si spoustu šancí, jedinou chybou bylo jejich proměňování. Ale to už nás na jaře trápí další čas."

TŘEMOŠNICE – PŘELOUČ 2:0

Václav Sůra, trenér Přelouče: „Důležitý zápas jsme nezvládli. Do Třemošnice jsme odjeli pouze s jedním útočníkem, a tak jsme museli v sestavě improvizovat. Na nerovném hřiště se hrál fotbal na úrovni I. B třídy. Domácí vsadili kartu na zodpovědné bránění a nakopávání míčů za naší obranu. Čekali na chyby nebo standardku. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb a zvýšit agresivitu. Zkrátka být u míčů dříve než domácí. To se nám chvíli dařilo, ovšem potom přišel zlomový okamžik. Dá se říci, že všechno rozsekl Mihovský, který se v 53. minutě zbytečně ohnal po protihráči při poskytnutí výhody po faulu na něj. V deseti jsme bránili a soupeř se nedokázal prosadit. Veškerou zodpovědnost vzal na sebe Šebek, který otevřel skóre. V posledních deseti minutách jsme riskovali a zkušený Šebek si poradil i s další skulinou v naší obraně. Jsem nespokojený, protože jme podali žalostný výkon. Někteří kluci zahráli pod své možnosti."

MORAVANY – PARD. B 0:4
Miroslav Kaluža, trenér Moravany: „Hosté jsou na jiném levelu než ostatní týmy této soutěže. I na našem menším hřišti jsme nebyli schopni reagovat na jejich aktivní hru. Pardubice využily každého našeho zaváhání v obranné činnosti a zaslouženě vyhrály."
František Kovárník, trenér Pardubic B: „Utkání bylo vyrovnané do první vstřelené branky. Tedy asi dvacet minut. Poté jsme se uklidnili a měli zápas pod kontrolou. O naší jasné výhře rozhodl dobrý vstup do druhé půle, kdy jsme udělali změny v rozestavení a vstřelili dvě branky v rychlém sledu. Domácí hrozili pouze z dlouhých nákopů, ale naše obrana v čele s Hrnčířem pracovala spolehlivě. V závěru se nám ještě podařilo vstřelil čtvrtý gól, který jen zpečetil naší jasnou tříbodovou výhru. Pochvalu si tak zaslouží všichni naši hráči, kteří nastoupili, ale nejvíce vynikli Kayamba, Řezníček a Valenta."