A tak se kluby dohodly na změně pořadatelství. Uvidí se, zda spolu budou kamarádit i po derby… S domácími fanoušky zamávají první polovině sezony i v Holicích, kde se představí Polička. Oslabené Moravany se pokusí o malý zázrak v Třemošnici.

Sobota 13.30: FC Libišany (7., 24 b., 21:19) – FK Přelouč (13., 15 b., 24:42).
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Na můj vkus jsme v domácím prostředí poztráceli na podzim hodně bodů. Proto doufám, že dnes se nám nic podobného nestane. Na soupeře jsme nachystaní a rádi bychom zakončili první polovinu sezony vítězstvím. Na druhou stranu Přelouč nesmíme podcenit. Vždyť před týdnem vyhrála v Žamberku, odkud se body prakticky nevozí."
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Minule nám přehození zápasu ze soboty na neděli vyšlo. Tak uvidíme, co udělá výměna pořadatelství… Každopádně je to okresní derby, takže neočekávám nějakou pohodovou rozlučku. Naopak, nesmlouvavý boj. Libišany se v závěru podzimu dostaly do dobré formy. Momentálně je obtížné střílet jim góly. Doufám, že jim nějaký dáme a odjedeme domů s nějakým bodíkem. Každý je totiž velmi důležitý. Budeme ale muset obstát ve středu hřiště, kde operují Kaufman s Machalou. Vypadá to, že by mohlo být příznivé počasí, tak snad přijdou lidi. Už se těším."
Tip Deníku: 1

Sobota 13.30: SK Holice (2., 31 b., 40:10) – SK Polička (11., 16 b., 15:28).
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Poslední zápas chceme před našimi diváky určitě zvládnout. A užít si nejen na hřišti zakončení podzimu."
Tip Deníku: 1

Sobota 13.30: ŽSK Třemošnice (5., 28 b., 25:17) – TJ Sokol Moravany (15., 10 b. 25:40.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Hlavním cílem je vůbec sejít se k zápasu v počtu jedenácti schopných hráčů. Zranění, nemoci a jiné důvody nám dělají velké problémy se složením sestavy. I tak se pokusíme utkání odehrát se snahou získat body."
Tip Deníku: 1