Sobota 17.00: FK Nasavrky (2., 36 b., 47:30) – TJ Sokol Rosice nad Labem (10., 21 b., 28:36).  Na podzim: 2:0.
Petr Čihák, trenér Rosic: „Po dvou prohrách v řadě nás čekají Nasavrky, tedy soupeř z popředí tabulky. My jsme se opět dostali do situace, kdy potřebujeme bodovat. O to víc pro nás bude tento zápas těžší. Potřebujeme, aby se k nám přiklonilo štěstí a abychom z vypracovaných šancí vytěžili více gólů. Body, které jsme doma ztratili, se pokusíme získat zpět."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Řečany nad Labem 1920 (7., 31 b., 30:32) – SK Holice B (14., 13 b., 21:55). Na podzim:  0:0.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Po zisku jednoho bodu v Luži, bychom chtěli doma naplno bodovat. Holice budou pravděpodobně posíleny hráči z áčka, které hraje v sobotu. Budeme se muset s touto skutečností smířit a bojovat jak nejlépe dokážeme. Tým se nachází v optimální herní pohodě, tak si můžeme jen přát, aby tato pohoda vydržela i po dalším zápase."
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Tento zápas je pro nás extrémně důležitý. Ale, který na jaře není… Po prohře v Chroustovicích jsme se znovu propadli na poslední příčku. Přitom jsme byli fotbalovější, ale zahodili jsme mraky šancí. Pokud nezlepšíme koncovku nemůže pomýšlet na body.  Soupeř je v pohodě, na jaře se mu daří, takže může hrát uvolněně. Nebudeme na nic čekat a hrát vyloženě zezadu. Naopak musíme být aktivní směrem dopředu."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Přelouč B (12., 15 b., 27:39) – TJ Spartak Sezemice (6., 32 b., 34:27). Na podzim: 2:2.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Pokusíme se navázat na venkovní výkon z Rosic. Máme však problémy se sestavou, tak doufám, že nám pomohou hráči z áčka. Znovu musíme bodovat, abychom se udrželi na nesestupových místech. Ale přijde mi, že kluci hrají lépe, když jsou více pod tlakem. Když o nic nejde, jsme schopni schytat šestku od mančaftu ze třetí třídy. Pokud  k fotbalovosti přidáme bojovnost a nasazení, máme předpoklady k zisku všech bodů."
Petr Málek, trenér Sezemic: „Soupeř potřebuje body jako sůl. Takže jistě udělá vše pro vítězství. Naznačil to už minule, když se posílil o dva povolené hráče áčka. Jejich první tým hraje v sobotu, takže, podobný krok očekávám i nyní. Jedeme do pekla. Na druhou stranu jim nehodláme dát zadarmo."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Mnětice (9., 27 b., 41:43) – FK Kameničky (11., 20 b., 29:37). Na podzim: 1:3.
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Tenhle zápas bychom měli zvládnout jak herně, tak výsledkově. Snad potvrdíme pravidlo venku prohra, doma výhra. Kameničky se přibližují chvostu tabulky, tak  určitě přijedou s defenzivní taktikou a cílem uhrát nějaké body. Nenastoupíme v optimálním  složeni ani rozpoložení, ale potřebujeme vyhrát. Už jen proto, že příští týden hrajeme u lídra soutěže z Luže."
Tip Deníku: 1

Neděle 10.30: TJ Sokol Dobříkov (13., 14 b., 25:47) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (8., 28 b., 47:31).  Na podzim: 1:5.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Po třech tzv. klidných zápasech se soupeři ze středu tabulky nás čeká utkání na půdě ohroženého sestupem. Hraje se nezvykle dopoledne, snad to nebude pro nás komplikace. Když zopakujeme výkon z podzimu a především výkon z minulého kola, budeme spokojení. Rádi bychom poprvé na jaře přivezli body zvenku."
Tip Deník: 0