Zase tak dlouho to netrvalo. Moravany i Přelouč odstranily nulu ze svého bodového konta už ve třetím kole. První body druhého jmenovaného týmu ale stály za to. Přelouč nadělila pětku svitavskému favoritu! A fanoušci si mohou do svého repertoáru přidat popěvek „Sůro, dej jim bůro…" Moravanům pak padl za oběť nováček z Dolního Újezdu. V Poličce se měnily nálady v samotném závěru. Holickou dosavadní nadvládu pocítilo ve svém prostředí Hlinsko.

PŘELOUČ – SVITAVY 5:1
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Hned je vidět, když tým nastoupí v kompletní sestavě. Projevuje se to na jeho sebevědomí. Chtěli jme hrát aktivně od první minuty a takový začátek by si přál každý trenér. Po dvaceti minutách jsme vedli 4:0, když každou akci jsme vyřešili na jedničku. Soupeře jsme přehrávali chytrostí v zakončení. Přesto jsem o poločase hráče nabádal, že v horkém počasí a při útočné kvalitě protivníka není ještě nic rozhodnuto. Znovu nám vyšel nástup, když jsme přidali pátou branku. Sice jsme prakticky za chvíli dostali gól, ale k ničemu více už jsme Svitavy nepustily. Pak už se hra kouskovala a my mohli přidat ještě nějaký ten gól. Ale to už bychom chtěli moc. Chválím kluky za kolektivní výkon, který podpořil gólman Konvalina. Obranu si dirigoval Řezníček a vepředu řádil Klouda. "

MORAVANY – DOL. ÚJEZD 3:1

Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Konečně jsme bodové zabrali. Hráči v týdnu pracovali a výsledkem tomu je bodové vyjádření. Samozřejmě mám mnoho výtek k našemu výkonu, ale to si vyřešíme v užším kruhu. Určitě nám pomohl návrat Poláčka na hřiště, s kterým se zvedla naše útočná síla. Škoda jen, že jsme si nechali zbytečně dát branku. Stínem utkání je zranění Záleského, kterého zdobí tři stehy na čele."

HLINSKO – HOLICE 0:3
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Myslím že naše vítězství je zasloužené. První poločas byl ve znamení suverénního výkonu našeho mužstva, když jsme mohli skóre ještě navýšit. Po změně stran domácí během deseti minut spálili dvě tutovky. V opačném případě se mohlo utkání odvíjet jinak. Poté, co jsme je přežili bez úhony, jsme mohli dohrávat v klidu. A tak dostali prostor i hráči z lavičky."

POLIČKA – LIBIŠANY 1:1
penalty 4:5
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Jednalo se o duel dvou odlišných poločasů. V tom prvním na hřišti vládli domácí. My byli nedůrazní a pomalí. Jako by se nám ani nechtělo hrát. Naopak soupeř využil své techniky a zaslouženě vedl. Hezky se na jeho hru dívalo. Po změně stran se ale všechno otočilo. Naši kluci se pravděpodobně chytili v kabině za frňáčky a přikovali Poličku k jejímu vápnu. Pouze naše nerozvážnost v koncovce ji udržovala v tříbodové víře. V nastaveném čase jsme si vykoledovali penaltu a po zásluze vyrovnali. Nakonec jsme vykousli bod navíc v rozstřelu. Odjížděli jsme spokojeni…"